Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Huu? jagab lampi phaze'le hoiatusi!

Soovitatud postitused

vihaseks ei minda, vaid saadakse, ning ma ei tea, et ma oleksin siin väga kellegile varem nuga selga löönud.

Kui keegi on munn, siis algusest peale ja mul pole olnud probleeme, et seda välja öelda varem, ning kindlasti ei ole see probleem ka tulevikus. Kui keegi suudab midagi teha, siis ma mitte ei löö nuga selga, vaid ajan selle asja ära nii nagu peab ja nii nagu heaks arvan, ning otse selle inimesega.

 

Ehk siis: Ise ropendan ja provotseerin ja kui keegi JULGEB vastu öelda, siis lihtsalt lükkan permi kaela? Vot see on stiilinäide modest.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ehk siis: Ise ropendan ja provotseerin ja kui keegi JULGEB vastu öelda, siis lihtsalt lükkan permi kaela? Vot see on stiilinäide modest.

 

Oi jumal, issand halasta...

Kas sa teed nalja, või sa teed nalja?

Ma olen nüüd kirjutanud siia mitu korda midagi, mis seletaks sulle lahti, kus planeedil me hetkel oleme, kuid iga kord olen ma selle jutu ära kustutanud, sest ma ei suuda uskuda, kui rumalalt sa just ütlesid.

 

E/ Palun ütle mulle kord, kus ma olen provotseerinud ja peale seda oma võimu nö ära kasutanud?

ropendan palju tahan, sest ma tean kus ja kuidas seda teha, mitte nagu 95% siinsest kasutajaskonnast.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

E/ Palun ütle mulle kord, kus ma olen provotseerinud ja peale seda oma võimu nö ära kasutanud?

ropendan palju tahan, sest ma tean kus ja kuidas seda teha, mitte nagu 95% siinsest kasutajaskonnast.

Jumal vaevalt sulle appi tuleb, sa oled ju Supermän, küll hakkama saad.

No siis ära irise, kui "meie" "tavakasutajad" ropendame niipalju kui tahame, see et sa mode oled, ei anna sulle õigust selleks.

Pean sulle hakkama nüüd meelde tuletama tõesti, mis kus ja keda sa kiusasid? (prooviks pm-i kaudu seda arutelu siin jätkata)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Esimene ohver kes mulle kohe meelde tuleb: KrIIpS, julges kõigile vastu hakata, kuna lootis, et siin kehtib demokraatia, aga näed, onu Supermän tuli ja loopis warne nagu akrobaat nugasid seinakülge.

kõva vend oled, kui julged sellist PMi saata, kuid mitte siia positatada.

KrIIpS ei hakanud mitte vastu, vaid ajas 99% ajast mõttetut seosetut sitta suust välja.

 

Ja kõvem vend pole mitte see, kes ropendab rohkem, vaid see, kes teab millal ja kuidas ennast õigest väljendada. Ma pole kunagi pooldanud seosetu sita ajamist, ning mind ajab närvi see, kui madalale mõned meist siin langevad oma argumentide ja tõekspidamistega.

Ja käsi südamel- ma arvan, et meie juhtkonnas on piisavalt inimesi kes on mõistuse juures, et mitte hoiatada mõne ropu sõna eest, või karmi sõna kasutamise eest, kuid hoopis teine lugu on see, kui seda tehakse valel ajal ja vales kohas.

 

Ma pole mitte kedagi kusagil kiusanud, nii, et ma tõesti sooviks, et sa mulle meelde tuletaksid kus ja keda ma siis kiusasin.

Ning palun, enne mõtle, kui sa midagi proovid minu varna riputada, sest argumendid "sa oled mode" "sa peaksid olema eeskuju" "miks nii ja miks naa" "sa kiusad kedagi" "nii ei ole aus" jne. Ei tööta minu puhul ja mingi seosetu sita ajamine võib sinust väga labase mulje jätta.

 

Ning ma ei ole siiani aru saanud, miks peab asju PMi teel ajama, kui juba vaidluseks läks? Ma olen kindel, et teised, kes siia lugema sattuvad tahaksid ka teada kuidas asi lõppeb ja nagu ma olen mõned varajasemas teemas ka palunud, siis palun ka seekord, et moded ja kustutaks ja ei warniks, kui just tõesti pole põhjust, ning las see teema olla seni lahti, kuni siis on midagi minu kaela lõpuks riputatud.

 

Ühesõnaga, kui midagi öelda on, siis ütle, kui ei ole, siis ära aja mulle seosetut sitta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nonoh, kas tavaliselt mitte ei kukuta halama "Lahedage omavahelised probleemid pm-i teel"?

Ja PM-i saatsin seepärast, et sul ei tekiks tahtmist mulle asja eest warni panna, oinas.

Olid oled ja jääd minujaoks kõige hullemaks tropiks siin foorumis. Kõik, ma ei viitsi sinuga enam tegemist teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sa nüüd "järsku ei viitsi enam tegemist teha" siis milleks üldse proovida midagi öelda?

Kui keegi soovib PMi teel lahendada midagi, siis tehke seda- mulle meeldib avalik vaidlus rohkem.

Ära seleta oma PMi kohta, et sa ei tahtnud warni saada- kas ma olen gabriel sinu meelest või?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui sa nüüd "järsku ei viitsi enam tegemist teha" siis milleks üldse proovida midagi öelda?

Kui keegi soovib PMi teel lahendada midagi, siis tehke seda- mulle meeldib avalik vaidlus rohkem.

Ära seleta oma PMi kohta, et sa ei tahtnud warni saada- kas ma olen gabriel sinu meelest või?

 

Ei sa oled Superman, mitu korda hullem.

Mis mõttes proovida? Enda arust ma tegin sulle juba selgeks, kui veider su hoiak on. Kord oled muhe ja talutav, kuid siis järsku vehid noaga silme-all.

Kas ma pean sulle siia nüüd viskama tsitaadi, kuidas mõni mode ütleb "Lahendage oma probleemid PM-i kaudu"? Kui sina seda warni ei pane, küll keegi teine ikka paneb, kes tahaks, et see asi juba lõppeks, kuna sulle meeldib vist vaielda nagu ma siit näen?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ei.

see on ka hoiatuseks kõigile teistele modedele 8-) minuga ärge jamage, muidu juhtub samamoodi nagu huuga :)

 

Kui sa arvad, et Huu? selle pärast ära läks, siis arva uuesti.

 

Aitab küll nüüd sellest vaidlusest. Case closed.


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.