Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Huvitav leid

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Tõsiselt Lightpower, sitemat moderaatorit annab otsida. Ja tõenäoliselt ei leia ka. Teema on sinu leitud putuka kohta, bl2ck rider samast putukast rääkiski. Seega absoluutelt mitte offtopic. Kui sa ei taju oma tööd korralikult teha, siis palun ära tee seda ja anna oma koht kellelegi pädevamale üle.

 

Jah, noh, solvusid? Pane nüüd kohe kolm hoiatust, gogogo, I dare you.

 

Kui Bl2ck rider oleks viisakalt Lightpoweriga rääkinud, et ta ei tahtnud teemat reostada vaid lihtsalt oma sõna sekka öelda vms siis ma arvan, et Lightpower oleks selle warni eemaldanud. Light on täiesti normaalne vend kui ta just asjadest valesti aru ei saa või kui keegi teda närvi ajab.

 

Kerge soovitus teistele.. ärge tooge offtopicut sest muidu kuri Light saab veelgi kurjemaks. :D

 

Anyway Light otsi mingi suurem anum kus ta saab natuke lennata vms.

Mingi läbi paistev plastmast kast vms.

 

//Nvm.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Oot oot, ma sain selle eest warni , et mul on selline kodus ? ütle mulle üks põhjus miks ma peaksin valetama ? aga einojah arva mida tahad .

 

 

Postitasin pildi sellest milline mul kodus , see vist ikka ei ole samasugune esimese pildi järgi tundus et on aga kuna ta teise postitasid siis näen erinevuseid , aga jamh warni sain küll nüüd väga vale asja eest sest ma ei spammind -.-

 

bwuk.jpg

 

PS! Võtsin tagasi hoiatuse, esimesel vaatamisel tundus, et sa lihtsalt spammisid / tegid nalja, et sul kodus lillepotis samasugune. Vabandan

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Sama siin ,et alguses nii imelikku teksti ajasin , vms

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Putuka müsteerium on peagu selgusele jõudnud aga...

Tekib küsimus, et kus siuke olend pärit on? Aafrikast? Austraaliast? Või kust?


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Harimatud nagu me oleme :)

Aga siiski usun, et see kaart on tehtud liiga optimistlikult, sest varem ma pole küll midagi taolist näinud.

Tõonäoliselt juhtustagi ta siia selle Aafrika kuumalainega (kes veel kuulnud pole).

 

Kui sa ta lahti lasid pani kohe lendu?:D

 

Pani küll lendu kohe jah : D, tiirutas mitu korda pea kohal, ta võib kasvada kuni 20 cm suuruseks ja on täitsa tavaline putuklane.

Levib Põhja-Euroopas ja Põhja-Aafrikas põhiliselt. Troopika putukas. Meie hetkese kliima kohapealt ei imestaks üldse mis imeloomad meil siin varsti on :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.