Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Otsin väikest kampa kellega dungi teha!

Soovitatud postitused

vabandust kui vales kohas see teema, aga tahaks siis väikse pundi kokku ajada ja dungi tegema minna.

 

värk tomub Free to play worldis

Mu dung level on 6 või 8, ei mäleta hetkel

Sooviks näha Tiimworki, ehk näiteks kellegil food otsas, siis hakatakse jagama vms. minnakse appi teistele jne.

 

Kui on soovi väike punt kokku ajada, lisage MSNi [email:5d581tkb]artoannast@hotmail.com[/email:5d581tkb]

 

ja Free to play ei pea olema, alati võib ka olla Pay to Play olla, aga tegevus toimub free to play worldis

 

ärge flamema hakake ka palun, püüan siin kokku ajada väikest kampa kellega levelit minna arendama, sooviks 4 inimest kokku saada.

 

Kui tegevus käib, lähme teatud clan chati, seal räägime asjad ära enne tegevust, ütlen mil kogume resursse jne.

 

Näiteks:

 

Ilya0222: keegi otsigu kollane triangle võti ülesse ja tehku lahti uks

Ilya0222: siis võtame laudadelt toitu ja armoureid ja jagame võrdseks

Ilya0222: junki müüme maha, aga enne ütelge mida maha müüte

Mängija1: võtan mingi tuima pickaxe ja teen meile puuduvad armouri osad kk?

Ilya0222: tee

 

 

Ja nii me rakendame teamworki, aga jah, ootan positiivset tagasisidet ja saaks ikka väikse tiimi kokku, vabandust et teema kisus pikaks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
pm mis vahet sel on? inglased on vb isegi paremad, nad jagavad matsu kergemini, nende jaoks ikkagi kõik ingl keeles

 

No ma kah olen hea inglise keele oskaja, aga ikkagi, eesti keeles on rohkem arusaadav, aga eks ma proovin mingi inglise teami sebida, kui ei õnnestu saada kuskile, siis proovin ikkagi eesti kampa kokku ajada

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.