Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O:AutoCrabber Pro

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Ei soovitaks sul eriti osta seda , ma sain sellega banned, aga asi võis selles ka olla , et vahest harva lasin 10-14 tundi aga jamh .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

dunno, tegin purel sellega str 40-80 ja range 40-75 , mingi 10h+ koguaeg ja banni ei saanud.


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

noo , aga asi on selles et seal on nii palju inimesi kes räägivad ja kui ei vasta kohe mingi hes a botter report him !! jne , ja see on nii obvious kui seal botid saab suht kohe aru . aga eks ise teate . ma kaotasin selle boti pärast enda sitaks hea pure ära tal olid addy gloves 99 hunt 30m+ jne..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
lols, mul pole yhtki pure selle botiga bottimise eest banned saand, str 93 pure ja range 98 pure tehtud seal, siiamaani unbanned.

See lollus mis räägid bl2ck

 

Ei ole lollus.. it's all about luck ;)


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.