Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

How the f*** i fix this? (cemty.ee rented server)

Soovitatud postitused

VIP

Nii, ma sain selle -n/a- errori korda, nüüd täna veel hullem asi, server jookseb maha ~5 korda (nüüd on mingi 10 vist juba) järjest! :-(

 

Log ka täitsa olemas, kus kõik on normaalne, va viimane rida:

/home/***/.gameservers/cstrike_0/hlds_secure: line 10: 1117 Segmentation fault ./hlds_i686 $*

 

Any help?:?

 

Edit: Kui sa tõesti aidata ei oska ja hakkad oma error logidest ja pluginitest rääkima siis palun ära niisama postita, ma olen paljusid variante proovinud

Edit2: Googles oli selle kohta ainult 1 vaste, mingis foorumis, et see tuleb hlshieldiga, aga lahenduseni ei jõutud :(

 

---------- Postitused liidetud 16:44 ---------- Esimene postitus oli tehtud 16:14 ----------

 

Kuna probleem VÕIB olla hlshieldis siis väike info veel serveri logist kui ma selle startisin:

ERROR: ld.so: object './hlshield.so' from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.
ERROR: ld.so: object './hlshield.so' from LD_PRELOAD cannot be preloaded: ignored.

 

Palun aidake :-( Väga tüütu kui server jookseb pmst iga minuti tagant offline :?


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
cemty ei oska aidata ?

 

Ootan temalt vastust. Aga kas keegi siit ei tea milles probleem? :-( Server jõuab selle aja jooksul 100 korda maha joosta kui cemty vastab :?


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Miks hlshieldi ei eemalda siis ?


b_560_95_1.png

Public TS3. Tule ja liitu!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma pole ju kindel kas see just põhjustab seda, aga selline probleem oli ühel inimesel (mitteeestlane) ja sai probleemist lahti kui hlshieldi maha võttis. Cemtys pole mul valikut kas ma tahan seda või mitte ega ka mitte ise maha võtta. (see on minu arust csdos vastane kaitse?)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

jep sa pole ainuke Bling-Bling Pub 24/7 sama teema ei j6ua enam kl6psida pidevalt cpanelist seda Start nuppu ja samad errorid on ka logis


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

Ma usun et veel paljusid vaevab see probleem, ja kõigi vaev oleks väiksem kui see lahendatuks saaks :-)

Server crashis juba 10 korda ära nüüd on 19 minutit vastu pidanud ilma crashimata. :h:

 

---------- Postitused liidetud 17:54 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:47 ----------

 

Ma sain cPaneli foorumist vastuse, kui inglisekeelt oskad (peaksid oskama :D), siis loe vb.

Normally a segfault is caused by a plugin not written for the exact version you are using or a conflict in plugins. Are you sure all your plugins are up to date ? Try removing one at a time to see if you can find the plugin or combination of plugins that cause the crash. Also try enabling autoupdate to be sure all the game server files themselves are up to date and intact. If none of that helps, put in a ticket for me and I'll see if I can take a look.

 

---------- Postitused liidetud 17:58 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:54 ----------

 

Ära mitte mingil juhul autoupdate peale pane kui sul on nonsteam või nonsteam+steam server! ]Anything is possible with plugins, I've seen some crazy behavior before. The fun ones are where no single plugin has a fatal problem, but when combined with another they conflict in some way at some time to cause much chaos. It sounds quite possible that the plugin that tried loading something every round could cause it to crash like you described.

 

---------- Postitused liidetud 18:20 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:58 ----------

 

:-( Ei kadunud ta kuskile ..

 

---------- Postitused liidetud 18:31 ---------- Esimene postitus oli tehtud 18:20 ----------

 

Kas mõni nendest pluginitest võib olla põhjuseks?

- swear_filter.amxx

- autorestart.amxx

- realnadedrops.amxx

- hobo_afk_manager.amxx

 

Tahaksin cPanelist välja ka minna aga kahjuks võimatu kui server crashib kohe :-(


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

vb on viga elektrikatkestuses vms kui k6igil servudel see nii on


►►►► ,,/,d(-_-)b,\,, ◄◄◄◄

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

1 MSNis just ütles et tema server TÄPSELT sama moodi crashib ja rendib ka cfist! -.- (10 slotine CW server? ma pole kindel kas plugine tasub süüdistada?)

 

Cemtey, ma kardan et see on hostipoolne viga! :h:


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline Cemtey

sHell, varasemad crashid tulenesid kindlasti modidest, plugidest või muudest failidest. Tänased crashid olid vähemalt osa neist kindlasti uue exploidi pärast, mis oli suunatud otse nonsteam serverite suunas. See on parandatud ja kõik hetkel toimivad serverid sellega uuendatud. Install pakid uuendatakse hiljemalt 05:00 varahommikuks 09.07.2010. Kui soov teha reinstall enne install pakkide uuendusi võiks märku anda, et saaks kindlasti kaitse serverile kohe peale.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
sHell, varasemad crashid tulenesid kindlasti modidest, plugidest või muudest failidest. Tänased crashid olid vähemalt osa neist kindlasti uue exploidi pärast, mis oli suunatud otse nonsteam serverite suunas. See on parandatud ja kõik hetkel toimivad serverid sellega uuendatud. Install pakid uuendatakse hiljemalt 05:00 varahommikuks 09.07.2010. Kui soov teha reinstall enne install pakkide uuendusi võiks märku anda, et saaks kindlasti kaitse serverile kohe peale.

 

Pluginid olid mul juba 2 päeva varem korda tehtud :P Aga eile see jahm, see oli jube crashimine :D

Aga kui ma reinstalli ei tee kas siis seda kaitset serverile ei saa peale?:-)

 

---------- Postitused liidetud 09:13 ---------- Esimene postitus oli tehtud 08:45 ----------

 

Sain e-mailist vastuse juba :)


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.