Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Pure p2p pure cb 70 , bank 10m+

Soovitatud postitused

Tere , müüksin siis pure combat 70 , mis on veel member ligi 20 päeva.(WOODCUTTING 99)

Varsti aeg väkke minna ja pole eriti aega rsi mängida.

Pakkuge ise välja alghind:) ja küll ma siis vastu kommenteerin.

 

Olen kasutaja esimene owner ja tean kõike reqse mis hetkel on (need on esimesed reqsid) ja pw on ka esimene, pole kordagi vahetanud.Pinnid on kõik alles millega p2p on kasutaja tehtud ja need võin ka kaasa anda.

KASUTAJAL ON SELLISED QUESTID NAGU LOST CITY ja ANIMAL MAGNETISM TEHTUD ei saanud pilti uploadida sest maximum 5 pilti võib olla 1 posti kohta.

 

ANDMED:

ASUKOHT-Tartu

NIMI- Toomas Kase

MSN: [email:2qdql118]Vahvlikuld@vahvel.com[/email:2qdql118]

PANK:SWED

 

Annan ette neile kes minu silmis on usaldusväärsed . Hoidke oma kahepalgelised kommentaarid enda põses.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tee suuremad pildid :)


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

pole midagi:p

 

---------- Postitused liidetud 21:06 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:16 ----------

 

annaksin 150.-ga ära kohe täna :D

 

---------- Postitused liidetud 21:43 ---------- Esimene postitus oli tehtud 21:06 ----------

 

B u m p

 

---------- Postitused liidetud 07-07-10 00:08 ---------- Esimene postitus oli tehtud 06-07-10 21:43 ----------

 

bump..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.