Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müün RiD boti hourseid.

Soovitatud postitused

VIP

Niisiis, tegemist on professionaalse bot programmiga millega pole keegi banni saanud.

Sõbral on müügi soovi ja aitan teda.

Tegemist on siis blacksmith(smith) ja MTA(mage training area) botiga, blacksmithi on ca 150h ja MTA-d on ca 45h.

Rohkem infot boti kohta siit: http://Www.robotzindisguise.com

Hind oleks siis järgmine, blacksmithi 150h maksab lehel 12usd ma müün 100.- ja mta on lehel 200h=21usd, 45h oleks 50.-

Nende tundidega teeniks umbes blacksmithing ~25m ja MTA-ga ~10m

Head ostmist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma pakun et rsbots.net omad on samal tasemel või isegi paremad, täiesti mõttetu ju. ja hästi paned , pole keegi banni saanud irw...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
ma pakun et rsbots.net omad on samal tasemel või isegi paremad, täiesti mõttetu ju. ja hästi paned , pole keegi banni saanud irw...

 

Ei olegi,kusjuures.Proovisin powerminerit,täiesti flawless,räägib inimestele vastu,ütleb hey jms.

Ainus defekt on see et kui hiirt liigutad jooksutab boti kinni.

Edu müügiga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

ma arvan et kui ma laseksin selle botiga 24h siis saaksin kindlalt banaani .. niiet see ei ole võimalik et mitte keegi eiole banned saanud ja see ei loe kui ta vastab hey vmiganes paljudes rsbots.net bottidel on ka see võimalus et vastab aga ega see ei aita ikka midagi. kõik oleneb sellest kaua sa botid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas

bl2ck rider, sa paras idioot. Loe ennem guidelines, siis hakka mölisema, rsbotsidega on banni võimalus 90% isegi kui botid 1 minuti enda kasutajaga, jagexil juba ammu teada rsbotsi scriptid, paned boti tööle, kohe oled flagged. Kui sa veits uuriksid, siis RiD ei tööta scripti peal. Pole mõtet minu teemat reostada oma mõttetu jutuga.

Ja nexuse(neid mis ostad rsbotsist 2x kallima hinnaga kui nad tegelikult on) botid on slow, reaction time on sitt ja flawless pole ammugi...

RiD on, ütleme, 100 korda parem.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.