Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Probleem laggiga!

Soovitatud postitused

Lähen serverisse, paar sec saan ja paneb crash enamasti paar minutit ka :S

 

ja teine probleem, et steam laggab või on see serverite probleem, varem oli ping 20 -50 nyyd steamiga aga 50 ja siis j2rsku 80 ja siis 150 ping!

 

 

ABI PALUN!:?


Tiesto_Banner_by_Maegelet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

1. Tee arvutile Viiruste scan.

2. Kui on tegu vanema arvutiga sulge Task managerist enne CSi pelamist ebavajalikud programmid

3. Ega sul Torrent juhuslikult lahti pole?

4. Rated paigas? - kuigi see ei tohiks lagi tekitada

5. Reinstalli CS

6. Kui muu ei aita tee format


I'm trying to be a better person.

 

dmeb08.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

võta AVAST ja pane deep scanni peale, las teeb töö lõpuni (no paar tundi ikka läheb, võibolla vähem). defragmendi oma ketas ära ja lase arvuti Ccleaneriga üle. mul endal oli sama jama vahepeal aga kui enne cs-i avamist Ccleaneriga asja üle käisin oli kõik ok.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

CCleaneriga juba 20 korda päevas t6mmand yle ja veel ESET NOD32 ka 2 korda yle lagg l2ks alla poole, enamasti oleneb serverist ka, aga see crash serveri minnes on mul sõbral ka, kas see võib olla wifiga seoses ? kuigi ennem nonniga samas arvutis m2ngisin oli k6ik korras :S ..

 

 

3 kuud vana arvuti umbes :)


Tiesto_Banner_by_Maegelet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ehm, kusjuures on mul sama teema. Crashib, kui serverisse esimest korda minna sel ajal, kui csi mängima hakkad. Vahepeal tõmbab laggi sisse, eriti siis veel, kui mängu alla paned ja tagasi ette võtad. Nonsteamiga seda jama polnud. Steamiga sain mingi nädal vist korralikult mängida, kui see jama pihta hakkas.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
:D nod32 võid aia taha saata. ise kasutasin eset smart securityt ja peale seda avastiga kontrollides ca 6 troojat. nod32 uninstalli kohe maha ja pane kasvõi avast free edition peale (no võtab mälu küll aga paharetidest ketas puhas). ja räägiksid äkki lähemalt mis windowsiga nagu tegu on. kui vista siis pole vaja rohkem rääkida, arusaadav täiesti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nüüd on puhta pe*ses. FPS üle 50 ei lähe, vahest korraks läheb 60 peale, kuid 50 on siiski max. Lag on jube. Kui skooritabeli avan, lendab ping 100-200+... Nüüd teen arvutile format ja proovin uuesti, kui siis ka sama jama jätkub, olen ma sõnatu..

 

 

//Nonii.. värskelt format tehtud ja proovisin csi. FPS on ~80-85, ehk normaalne. Kuid see crashimine ära kadunud pole. Igakord, kui esimest korda servusse lähen, saan natukene mängida, siis kiilub pilt kinni ja tuleb üles see punane kiri "Connection problem" vms. Siis ootan veidi veel ja viskab üldse serverist välja ja lööb ette csi errori "Connection time out." või midagi taolist. Minu iterneti viga see olla ei saa 100%, ma olen selles kindel..


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Nüüd on puhta pe*ses. FPS üle 50 ei lähe, vahest korraks läheb 60 peale, kuid 50 on siiski max. Lag on jube. Kui skooritabeli avan, lendab ping 100-200+... Nüüd teen arvutile format ja proovin uuesti, kui siis ka sama jama jätkub, olen ma sõnatu..

 

 

//Nonii.. värskelt format tehtud ja proovisin csi. FPS on ~80-85, ehk normaalne. Kuid see crashimine ära kadunud pole. Igakord, kui esimest korda servusse lähen, saan natukene mängida, siis kiilub pilt kinni ja tuleb üles see punane kiri "Connection problem" vms. Siis ootan veidi veel ja viskab üldse serverist välja ja lööb ette csi errori "Connection time out." või midagi taolist. Minu iterneti viga see olla ei saa 100%, ma olen selles kindel..

 

osta uus arvut :) või lase xp peale

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõmba siis vähem paska :) .

Lae XP Peale :D.

Vista on crap mis crap

 

..

Sa loe ennem, kui hakkad huupi trollima. Jumala tühja kirjutad siin ju, räigelt mööda teemast. Ma ütlesin selga sõnaga, et ma tegin format.. ja, et mul on w7. Sa jahud aga siin mingi vistast ja pasa tõmbamisest. XP In my ass.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui sul on tõmmatud deagle.ru teemaga cs siis see teebgi nii. sellest eriti pääsu pole.aga jah, kui pelama hakkad siis pane muu jama kinni.

 

Tegu on Steamist tõmmatud Counter strike 1.6-ga.

 

Minuarust oli kunagi siin teema, kellel oli sama jama.

Proovi seda:http://bullzclan.co.cc/tutorial-lag.php

 

FPS-iga probleemi enam pole peale formati. Kuid on probleemi selle "Crashimisega".

Lähen serverisse, läheb natuke aega, kiilub pilt kinni. Veitsa aja pärast tuleb kiri sinna ülesse nurka "WARNING: Connection problem" vms. Siis ootab veidi veel, viskab serverist välja ja tuleb error ette "Connection timed out" või midagi taolist. Vot sellest tahaks lahti saada.


60238693.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mul on windows 7 home premium, algul oli ping 20 - 40 , vahel kui l2gg oli siis panin viiruset6rje aga nyyd see systeem ei t66ta mis vanasti tegin jaa oleks proffide abi vaja :)

 

---------- Postitused liidetud 22:16 ---------- Esimene postitus oli tehtud 20:16 ----------

 

http://bullzclan.co.cc/tutorial-lag.php proovisin jah t6esti ping l2ks v2iksemaks, oli kuskil 28 - 60 , aga laskmine ja kohti polnud n2ha kus lasin, 2kki saaksite selle korda teha, sest vaatasin et rate 999... , väga kahtlane , palun tehke korda :)

 

---------- Postitused liidetud 22:17 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:16 ----------

 

http://bullzclan.co.cc/tutorial-lag.php proovisin jah t6esti ping l2ks v2iksemaks, oli kuskil 28 - 60 , aga laskmine ja kohti polnud n2ha kus lasin, 2kki saaksite selle korda teha, sest vaatasin et rate 999... , väga kahtlane , palun tehke korda

 

---------- Postitused liidetud 22:17 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22:17 ----------

 

http://bullzclan.co.cc/tutorial-lag.php proovisin jah t6esti ping l2ks v2iksemaks, oli kuskil 28 - 60 , aga laskmine ja kohti polnud n2ha kus lasin, 2kki saaksite selle korda teha, sest vaatasin et rate 999... , väga kahtlane , palun tehke korda

 

---------- Postitused liidetud 23-06-10 18:48 ---------- Esimene postitus oli tehtud 22-06-10 22:17 ----------

 

Keegi oskaks öelda miks mul Zombi serverites ping 200 ? :S


Tiesto_Banner_by_Maegelet.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.