Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Lollikindlaim viis saada igakuist membershipi pappi...

Soovitatud postitused

Okei.. Mul tuli kopp ette mingitest PIN-idest jne.. Paljud üritavad nii scammida..

Parim lahendus saada membi pappi:

 

1) Lase emmel-issil sulle pangakonto teha :D

2) Küsid emmelt-issilt xD iga päev 4 krooni.. kuu lópuks on 120eeku olemas :D

3) Pane see raha panka..

4) Mine runescape avalehele ja kliki "start a new subscription"

5) Kliki PayByCash nuppu

6) Logi sisse ja täida too värk ära..

7) Nüüd peaksid saama valida membershippi.. Vali 1 kuu.. mis maksab midagi 105kr umbes..

8) Nüüd vali ülekandeviisiks "bank transfer"

9) pane edasi!

10) Sa saad ühe konto numbri ja nime.. Ja siis veel selle koodi mida läheb hiljem vaja..

11) Logi enda panka sisse. Täida nime ja panganumbri lahter. Pane too kood, mis sulle anti, KINDLASTI sinna Selgituste kasti!!

12) mingi 2-4 päeva oota.. ja ongi olemas.. ei mingit nah Pine ega scammida saamist...

krt 105 kr on nii vähe.. Móistus tule koju.. need igasugused ruuniraha eest memberi ärimised on jumala mótetud... Enamasti saate scammida ka..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

seleks vaja ühispanga kaart,ja esiteks see sobiks rohkem õpetuste alla kui siia.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

jah hansaga ka saab!

 

Igastahes nii mina teengi ennast memberiks, kuigi emmelt issilt ma raha ei küsi :D

Mul on alati see summa juba enda pangakontol olemas. Tavaliselt on mul kulunud selleks 2 päeva peale ülekannet, kui saan memberiks. Teile saadetakse e-mail ka, kui olete saanud memberiks. Nii et pange ikka óiged andmed. Keegi ei pätsa ega tee teie andmetega seal midagi. Nojah mina panin aint vale aadressi :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sorry aga see ammu vana asi teada. Ma arvan ,et paljude emmed ja issid ei luba teha membuks sest see on ju raha raiskamine nende arust. Ja siis tuleb ajada runes raha kokku ja osta. Ja paljudel on nädala palk ja see võib vähemalt olla kui 4*7 ehk 28 krooni. Nii ,et see õpetus suht kasutu ka. Aga ,et kirjutada viitsid saad õpetuse eest 3p.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Ei te eksite hansapanga kaudu ei saa teha vb kunagi sai,aga nüüd vajatakse ainult EESTI ÜHISPANKA (SEB) .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.