Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Soovitatud postitused

VIP
kas sellest 6tunnisest kick oudist on võimalik kuidasi eemale ka hoida?

Tuleb parool ja kasutajanimi programmi sisestada, et ta ise reload ja relog teeks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tuleb parool ja kasutajanimi programmi sisestada, et ta ise reload ja relog teeks.

 

Kas ta tõesti reloadib?:O

Ja randomite koha pealt nii palju, et feilib 3 randomit, niiet flawless pole ja see on botti sisse ehitatud.


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Feilib ka Prison Pete randomiga ja minuarust ka Evil Cat vms. Dunno


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Mining scripti ei tea keegi mis ei feiliks alatasa.


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Keegi oskab aidata. Olukord selline, et ilma proxita ei saa powerbot.org lehele. Olen kuulnud juttu, et mingi teine bot client võib segada seda.

Oskab keegi õelda mis fail või mis bot see olla võib? Ei saanud ligi lehele pärast epicboti kasutama hakkamist aga kui ma selle maha lasin siis ei muutunud midagi ja powerbot.org ikka ei saa kasutada. Simba eemaldasin ka.

 

Kasutasin muidu powerbotti päris pikka aega kunagi ilma selliste probleemideta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ise jooksutan RSBot koguaeg põhimõtteliselt ja arvuti on nüüd käinud ka 2 ööpäeva järjest. Hommikul ärkan: reloadin boti game sessioni tõttu, kui lähen välja vms pikemaks ajaks reloadin ka enne seda ära ja õhtuti reloadin ka. Teeb randomeid ilusasti ära ja pole veel olnud mingit probleemi randomitega. Iga kord põhimõtteliselt 2 seda gift boxi vms :D Inventory neste täis. Wc tegi mul 24 tunniga põhimõtteliselt siis 73-82 ja hetkel ka teeb. Ivydega Vast Pro Chopperiga vms GE juures bankimisega ja rockide droppimisega. 5+ bot muidu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Loodame,et homseks on korras.


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Rsbotti on uuendatud, ise botin juba :)

Suured tänud,et ütlesid :D


daddy.png

 

12770.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tõmbasin sealt selle .jar faili, aga ma ei saa aru kuidas ma saan avada boti ennast? Seal pole sees ju seda faili millega sa saad boti avada? Või ma olen lihtsalt mauk ? :D


Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.