Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: 5 uk sms pini 125.- ainult!

Soovitatud postitused

SUPERVIP
kes on revo? ja see et ma linn võru panin ei tähenda et ma elan seal , viibin suvel seal...

 

irv, sa rääkisid pmst ennast sisse ju..

 

Sa küsisid kes on Revo.. Ning hakkasid kohe võrust rääkima. (blblbla ma ei ela seal) Revo (sina) elabki võrus. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ma pole mingi revo irw , ma olen kuulnud et ta elab võrus aga ma ei tea kes ta on ... mingi tatid hakkavad oma teemat siin tegema ´´rääkisid ennast sisse , sa oled revo´´

 

---------- Postitused liidetud 17:38 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:37 ----------

 

kui ei tea ära räägi ja ole vait.

 

---------- Postitused liidetud 17:39 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:38 ----------

 

Vaatan et siin foorumis ei tohi kasutajat teha kui Võrus asud vms..naljavennad raisk.

 

---------- Postitused liidetud 17:41 ---------- Esimene postitus oli tehtud 17:39 ----------

 

pealegi sina Tupac , mine aja oma asjad enne korda kui siin tarka juttu ajama tuled , http://www.vahvel.net/showthread.php?57899-Tupac-Scammer.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.