Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pakun programmeerimisteenuseid

Soovitatud postitused

Tere.

 

Kuna olen tähele pannud, et foorumisse on tekkinud palju tublisid kodulehtede tegijaid, siis kirjutan ka enda kohta teema.

Võin valmis teha ükskõik millise PHP koodi (k.a. MySQL andmebaasid jms. sinna juurde kuuluv). Muidugi hind oleneb raskusastmest. Alati on võimalik tingida. Kui kellegil tekib küsimus mida ma valmis olen teinud, siis nt. esimene Admini andmete muutmise süsteem (AmxBans'st admini andmeid saab muuta, Kel CS server, need teavad selle koha pealt rohkem vast.) on minu poolt kooditud, peale seda hakkasid ilmuma jubedad kloonid. Originaal script mis loodud minu poolt:

http://www.noname.pri.ee/index.php?site=muuda

&

http://tokike.com/servud/kodukad/index.php?site=muuda

 

Võimalik isegi CMS koodimist tellida, kuid see on juba mahukam töö, ning maksab ka rohkem.

Webspellile paigaldan kas netist tõmmatud kujundusi, või valmistan kujunduse kliendi soovil.

 

Fortumo kaudu võin luua ükskõik millise SMS teenuse.

 

SMS Admini Scriptid:

1) Adminiks tellimine, kasutaja saadab oma Nicki, saab vastu parooli (Ise saate valida kas numbrid, tähed või segamini). Hind: 75 EEk | 4.75

2) Adminiks tellimine, kasutaja saadab oma Nicki, saab vastu parooli (Ise saate valida kas numbrid, tähed või segamini). Adminid kustutatakse X päeava jooksul (Saate selle pikkuse ise määrata). Hind: 100 EEk | 6.35

3) Adminiks tellimine, kasutaja saadab oma Nicki, saab vastu parooli (Ise saate valida kas numbrid, tähed või segamini). Adminid kustutatakse X päeava jooksul (Saate selle pikkuse ise määrata), kui tellida mitu korda sama paketti, siis õiguste aeg pikeneb X päeva võrra, kui tellida mingi teine pakett, siis õigused liidetakse ja need liidetud õigused on niikaua kui esimene pakett pidi kestma, peale seda on edasi uuesti tellitud paketi üigused kuni adminiaja lõpuni. Hind: 150 EEk | 9.55

4) Sama script nagu kolmas + Paneel kõige haldamiseks, lisainfo MSN kaudu. Hind: 250 EEk | 15.95

Paneeli demo:

Aadress: http://www.xcsx.eu/paneel/index.php

Kasutajanimi: Demo

Parool: demo

(Kui keegi muudab parooli / kasutajanime, siis iga 15 minuti tagant taastatakse Kasutajanimi: Demo ja Parool: demo)

 

Kõik scriptid sisaldavad paigaldust ja unban võimalust, võimalik Tingida!

Pakettidele 2 ja 3 on võimalik lisada ka selline võimalus, et mängija valib ise oma parooli.

 

****

 

Admini andmete muutmine

Admin saab oma nicki ja parooliga sisse logida lehel, muuta oma Nicki ja Parooli. Väga hea kui kasutate automaatset parooli tagasi saatmist. Hind: 120 EEk | 7.65

 

****

 

SSH kaudu CS / CSS serverite seadistamine

Siin kujundeb hind just nii, kui mitu serverit vaja üles panna. Kas vaja ka Amxmodx peale lasta.

1 Server: 75 EEk | 4.75

2 Serverit: 125 EEk | 7.95

3 Serverit: 150 EEk | 9.55

4-5 Serverit: 200 EEk | 12.75

Amxmodx Paigaldus: 25 EEk | 1.55 (Ükskõik mitu serverit, juhul kui mina seadistan serveri 100% algusest, kui mitte, siis 25 EEk | 1.55 / Server)

 

****

 

Juhul kui tellite nii SSH teenuse, kui ka SMS scriptid, saate allahindlust!

 

****

 

Küsi pakkumist!

 

Kontakt e-mail: [email:18itdv29]Mart@servers.ee[/email:18itdv29]

Kontakt MSN: [email:18itdv29]l.ahem.ees@hotmail.com[/email:18itdv29]

Kontakt Steam: EstBoyMart

 

Lugupidamisega:

Mart

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui kellegil tekib kahtlus, et ta ei saa oma tööga hakkama, siis http://www.noname.pri.ee admini andmete muutmine on tema tehtud

ning muud SMS teenused minu serveris:)

Mart94 teeb väga head tööd!

Soovitan! :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Ostsin neljapäeva pole siiamaani eriti midagi teinud , pidi paha olla olema , aga päris kaua oota , -.-

 

Kui inimesel oli 39 palavik, siis ma ei usu, et ta nagu suudab arvuti taga olla..


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

nii , mart sain servu kätte :)

võiksid nüüd msni tulla , kuna shoutbox ja amxbans see näitamise viga vms . Kui aega saad tee korda ja siis asume amxbanside kallale :)

 

---------- Postitused liidetud 22:49 ---------- Esimene postitus oli tehtud 11:02 ----------

 

nu mart , tundub et oled mu blockinud msnis , pole näinud 2 päeva hädasti oleks vaja et sa need asjad korda teeksid :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nii , mart sain servu kätte :)

võiksid nüüd msni tulla , kuna shoutbox ja amxbans see näitamise viga vms . Kui aega saad tee korda ja siis asume amxbanside kallale :)

 

---------- Postitused liidetud 22:49 ---------- Esimene postitus oli tehtud 11:02 ----------

 

nu mart , tundub et oled mu blockinud msnis , pole näinud 2 päeva hädasti oleks vaja et sa need asjad korda teeksid :)

 

 

Kas sa ei lugenud mida kartz kirjutas? Mart on haige, las vend puhkab hetkel!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hakkad jälle sõimama? Õpi kombeid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Sorry aga mind vähe huvitab, mida mingid ajudoonorid minu kohta räägivad, vennad ei tea asjadest maad ega ilma aga arvavad, et on kõvad tegijad, kaasa arvatud sina, seega palun ole heaga vait, või otsid jälle tüli? Ma tulin ütlesin, et tõesti arvad, et Mart hakkab tegema asju kui ta haige?

Võib olla jäi uuesti haigeks vms?

 

Nagu vanasõna ütleb "Kes kannatab see kaua elab"

 

Mart ei bloki ns inimesi, kuna ta on normaalne inimene, kui arvad et oled blockitud siis jah.... mind huvita.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw, ma vastasin sulle ILUSTI, sa tulid mind sõimama, arene ise eksole.

 

Solvangud teevad sust kõva mehe? Lõpetad nüüd ära äkki? Soovid sõimata siis mine kirjuta see lehele ja topi see endale P*** kuna see siin Marti teema, et ta teeb progremise asju jne. Kõva meest võid mujal mängida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

kuradi solvangud ? VAATA MIDA SA ISE KIRJUTAD , tra kus sellised tulevad ?

 

Oliver says

Sorry aga mind vähe huvitab, mida mingid ajudoonorid minu kohta räägivad.

------------------------------------------------------------

 

eks sa oled ise hullem :)

 

---------- Postitused liidetud 09:49 ---------- Esimene postitus oli tehtud 09:48 ----------

 

mart võiks vähemalt raha tagasi anda , 250 mitte millegi eest kahtlane ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Chriss, võiksid nüüd siia kirjutada, et suured tänud vms. tegin ära sulle ju. Oliveril on ka täiesti õigus selle poole pealt, et ma ei blocki niisama... Ja kas ma mitte ei öelnud sulle esmaspäeval, et ma lähen teisipäeval arsti juurde? Või ütlesin varem?

 

Kõike paremat:

Mart

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Väike bump ka teemale, igatahes, kes tahab, et ma SSH kaudu paneks talle serverid üles (Zone.ee VPS, Tantumi VPS jne.), võtku ühendust, kuna VPS tellida on odavam kui rentida üksikuid servereid. Küll hinnas kokkuleppele saame.

 

Kõike Paremat:

Mart

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kogemusi võibolla +1.5 aastat. Kahjuks olen seni olnud ainult PHP / MySql / Javascript peal, olen valmis ka uusi keeli ära õppima. Muidugi ei piirdu ainult serverite SMS asjadega, arvestades sellega, et olen alles 15 ning õpin, siis arenguruumi on veel kõvasti. Sellist asja nagu Yii Framework kuulen kahjuks esimest korda. JQuery'ga pole veel midagi valmis koodinud ning kokkupuuteid Postgre Sql'ga pole olnud.

 

Kõike Paremat:

Mart

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

SMS admin paneel on ülihea, demo kasutaja ka olemas;))


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.