Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Pakun programmeerimisteenuseid

Soovitatud postitused

VIP

Mart on mulle valmis koodinud väga palju asju, siiani pole kuskilt errorit leidnud. :P

Seega soovitan! :)


http://www.ViP.ee - Pärnu CS 1.6 mänguserverite kommuun!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma olevat talle vigase plugina teinud. Mina seda enda logidest ei leidnud :(

 

Panin sulle selle plugina, mis tegid PM -i teele...

 

Ahh tal endal midagi vigane

 

Kui sa ei tea asjast midagi ole siis vait, sa pole äge?!

Postcounter.


-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise Mardilt nii mõndagi ostnud, supper 10/10, usaldusväärne ka :D.


pic.php?id=9Skype triple.-

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline .Siim.

bump, mart on ainuke keelle käest tellida neid teenuseid ta kõige usaldusväärsem isik teised nii pole usaldusväärsed nagu mart on

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irw, mis sul mingi hälve? Mida ma ütelnud olen siin viimase kuu jooksul??

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
tegelt ka HeiTch ole vait . Sa koguaeg nokid kellegi kallal.

+1 sulle selle hea lause eest.... Heitch on mingi ajuhälvega värd kes pidevalt leiab mingi põhjuse kellegi kallal nokkida mingi mõtetu asjaga, seda ka minu kallal, vend tuleb msn ja hakkab sõimama et tema pealt kõik maha tehtud, ega see et sina midagi oled teinud ei tähenda et teised ei võiks midagi järele teha nii et stfu ja ka nahhui siit foorumist!


forumsignature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
+1 sulle selle hea lause eest.... Heitch on mingi ajuhälvega värd kes pidevalt leiab mingi põhjuse kellegi kallal nokkida mingi mõtetu asjaga, seda ka minu kallal, vend tuleb msn ja hakkab sõimama et tema pealt kõik maha tehtud, ega see et sina midagi oled teinud ei tähenda et teised ei võiks midagi järele teha nii et stfu ja ka nahhui siit foorumist!

 

+1 nõustumine :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõsiselt, mida Te 3 risustate Marti teemat? On probleeme minuga, siis lahendaks need PS kaudu ja Kristjan ma ei üteldnud, et sa oled kõik mu pealt maha teind, vaid teatud asjad, ära üle pinguta pojake. Ja chris mis sa üldse postitad siin? Sa tegele oma asjadega.

 

Marti kohta ütleks niipalju, et poiss teab mida teeb ja kui ei tea, siis õpib ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõsiselt, mida Te 3 risustate Marti teemat? On probleeme minuga, siis lahendaks need PS kaudu ja Kristjan ma ei üteldnud, et sa oled kõik mu pealt maha teind, vaid teatud asjad, ära üle pinguta pojake. Ja chris mis sa üldse postitad siin? Sa tegele oma asjadega.

 

Marti kohta ütleks niipalju, et poiss teab mida teeb ja kui ei tea, siis õpib ;)

 

Vot kus nüüd üritad end siin puhtaks pesta ja leebelt rääkida, eile sa küll minuga sedasi ei rääkinud, ainult mingid rämedad sõnad lendasid, et ma pidin olema see ja see.... saab ka korralikult rääkida mitte kohe teisele kallale minna!


forumsignature.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tõsiselt, mida Te 3 risustate Marti teemat? On probleeme minuga, siis lahendaks need PS kaudu ja Kristjan ma ei üteldnud, et sa oled kõik mu pealt maha teind, vaid teatud asjad, ära üle pinguta pojake. Ja chris mis sa üldse postitad siin? Sa tegele oma asjadega.

 

Marti kohta ütleks niipalju, et poiss teab mida teeb ja kui ei tea, siis õpib ;)

 

Mida ma postitan siin , ma tuletasin meelde et sa ei ole maailmanaba ja et sa ei leiuta ainukesena scripte välja .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vot kus nüüd üritad end siin puhtaks pesta ja leebelt rääkida, eile sa küll minuga sedasi ei rääkinud, ainult mingid rämedad sõnad lendasid, et ma pidin olema see ja see.... saab ka korralikult rääkida mitte kohe teisele kallale minna!

 

Mida ma postitan siin , ma tuletasin meelde et sa ei ole maailmanaba ja et sa ei leiuta ainukesena scripte välja .

 

Seda minagi!

 

Troll_Face_U_MAD_RE_wrestling_1-s407x405-126802.jpg

 

Teeme nii, et .. Nüüdsest peale lahendate oma erimeelsused PM's, ning püsite ON-TOPIC!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.