Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Teen kodulehekülgi.

Soovitatud postitused

VIP

Teen sooda hinna eest teile kodulehti. Kuna ma ei ole mingi heal tasemel tegija, siis ei küsi ma ka suur summat.

Olen algeliste kodulehtedega päris palju tegelenud ja ise ka õppinud netist, kuidas miskit teha jne.

Mul on näidata ette 3 lehte, mis praegu netis seisavad.

Kui kellelegi ei meeldi nt mingi leht, siis palun mitte õelda, et pask vms.. vaid anda nõus, mis seal valesti on ja mida nt juurde lisada.

 

Niih esimene leht on siis 07.01.2010 kusagil tehtud.

Tegemist oli siis dejavu rs clani lehega ja on poolik kah veel, kuna lõpetasin tegemise.

http://web.zone.ee/djv

 

Teine leht on mis ma tegin Marek-le, kui ta otsis kodulehe tegijat ja serveri hooldajat.

http://web.zone.ee/cupfestival/marek/index.html

 

Kolmas leht on niisama lampi tehtud paar päeva tagasi :D

 

http://web.zone.ee/cupfestival/

 

Kui teile mitte ükski leht ei meeldi, ei tähenda seda, et ma ei oska teha, vaid need pole teie maitsele vastavad lihtsalt :)

Põhimõtteliselt võite mulle õelda, mis sugune kodulehte te soovite ja ma teen omalt poolt kõik, et see sellisena ka välja näeks.

 

Kui tahate sellist lehte nagu bck.com ehk webspelliga tehtud, siis võin teha küll, aga see võtab rohkem aega arvatavasti ja hind on ka kallim.

 

Veel, et minu nägemis kodulehest on selline, et koduleht peab olema hästi lihtne kasutada, et informatsiooni otsimiseks ei peaks tegema liikselt klikke. Kodulehe saab väga ilusaks teha ka mõnede flashidega, samas lihtsust säilitades.

 

 

Ühendust saab võtta PM teel või msn: [email:1ha9f97d]marko_307@hotmail.com[/email:1ha9f97d]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

peaksid nägema rohkem vaeva 1 kodulehega, ei usu et keegi tellib kui sa teed kiiresti mingi jama ära ;).

need kodukad mida näitasid need ei olnud just kõige ilusamad, kuigi teha oskad ja see on juba hea asi.


Why Java developers wear glasses? They cannot C#.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Author of the topic Postitas
Kas Sa juba hinda mainisid, või jäi see mulle kahesilmavahele?

 

Hind on kokkuleppeline.

 

 

peaksid nägema rohkem vaeva 1 kodulehega, ei usu et keegi tellib kui sa teed kiiresti mingi jama ära ;).

need kodukad mida näitasid need ei olnud just kõige ilusamad, kuigi teha oskad ja see on juba hea asi.

nja sul on osalt õigus. aga ütleme siis nii, et raha paneb rattad käima.

Ehk kui saan tasu lehekülje tegemise eest, siis ikka arendan, mitte ei jäta pooleli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soovitan teha sul ,et võtad webspell template, teed vb ( täiesti eesti keelseks) , on vaja häid photoshopi omadusi, see läheb rahvale paremini peale ja kujundus on palju ilusam =).

Ning usun ,et inimesed maksavad rohkem selle eest.


Why Java developers wear glasses? They cannot C#.

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kui ma ei eksi need free templated kuskilt netist? :P Sest ma väga sarnaseid näinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kui tahate sellist lehte nagu bck.com ehk webspelliga tehtud, siis võin teha küll, aga see võtab rohkem aega arvatavasti ja hind on ka kallim.

 

See oli südant puudutav lause :)

 

aga muidu good luck ^^

 

Muide, kui abi tarvis vms, siis võid alati ksida. Kui aega saab saab ka graafika poolest aidata, või üleülde paneks mingit sorti suurema äri püsti ? ;)

Eesti nonneritele kindlasti meeldiksid oma kodulehed :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.