Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Müün:Cmb 138, Total 2377, pank ~400m!

Soovitatud postitused

Olen üsna kaua tegelikult sellest mängust eemal olnud ja olen leidnud uued huvid. Nüüd mõtlesin, et mis ma ikka seda kasutajat niisama hoian ja otsustasin maha müüa.

 

Skillid:

20t18vb.png

Pank:

301g3de.png

 

Olete rahul?

nnwao6.png

Kasutaja ajalugu:

2ci8ak3.png

Mõni aasta tagasi sattus kasutaja mulle teadmata asjaoludel mingi suvalise inimese kätte ja ma pole siiani aru saanud, mis valemiga see juhtuda sai. Tüüp siis otsustas seal natuke möllutada, sealt ka need rikkumised.

Questid:

2e4cll2.png

Holiday Itemid:

2s9odtv.png

 

kf5mx1.png

 

Alla 3000 krooni kindlastii ära ei anna.

Kui tekib spetsiifilisemaid küsimusi, võite kontakteeruda MSN-i teel: [email:138am0l4]tanel_1188@hotmail.com[/email:138am0l4]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Siin ei loe street price vaid see mis sul on GE järgi ju...

 

/Nüüd märkasin, ära pane nagu aasta vanuseid pilte siia...


ostan su selle vahvli acci 50.- eest ära, annaks enda oma vastu ja maksaks 50.- peale, oleks vaja sest sul aasta 2006 oma

 

LÖLÖLÖLÖLÖLÖLÖL :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Einsteinid, kõik pildid on täna tehtud. Ma ei taha neid maske sealt ge'st ära võtta, sest mul pole membershipi ja ei saa neid panka panna. Ja käes ei taha ka neid niisama hoida, sest kui keegi peaks imekombel sinna kasutajasse sisse saama, siis mis arvate, mis nendega juhtub?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

mmmm...täna tehtud? med. price on 100M + hetkel juu... Ei saa aru. Pane palun pilt kus ütled "yoyoyo olen vahvlist" vms


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Acci nimi Barbarid?

 

Kui ma ei eksi, siis olid sellised pildid siin varem ka . :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Vabandust, aga eelnevatele postitajatele: ei tasu tarka panna, kui biiti ei taju. Tegemist ei ole kasutajaga barbarid. Tean Tanelit irl-is ja ta on väga lootustandev kergejõustiklane, müübki kasutajat sellepärast, et trennid sistuvad enmuse ta ajast. Maskide pildi kohta, ge näitab seda hinda, millega ta ostma pani, kuna ta ostis need enne quitimist, siis sellepärast on ka tollane hind seal. Tanel on väga usaldusväärne isik.


170x64.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mida te komenteerite?

Kui on scammer postitage scammeri alateemase kui soovite osta pakkuge oma hind.

 

Seda mõttetut posti on siin foorumis küll ja küll!


Ainuke ja õige MSN: ollu091@hotmail.com

 

133x40.png

 

n363988578098_3795.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Sellel PND pepuvendadel on suht prode kasutajate andmed: Barbarid, Danielsson, xxdigimon1xx (midagi sellist), tuuning11 jne.

Ei soovita seda kasutajat osta, kuna ma olen 120% kindel et mingil ajal jääd kasutajast ilma.

Ei ütle, et sina scammer, kuid ostja saab kindlasti scammi.

Lihtsalt hoiatan ostjaid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

+ Pangas on ~35 F2P itemit, seega bankida saab küll neid. Lame, et selline inimene üritab ka üldse müüa kasutajat siin.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ainuomanik? Kasutajanimi? Kui ei julge siia kirjutada, siis saada PM.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Mis selles kasutajas on ebareaalne? Selgita palun.

 

---------- Postitused liidetud 10:36 ---------- Esimene postitus oli tehtud 10:29 ----------

 

mingi 0 tehinguga ja 3 postiga tuleb sellist acci müüa , natuke kahtlane :S

Kui tihti sinu meelest sellist acci siis müüakse? Loogiline, et top mängijad ei tegele igapäevaselt selliste asjadega. Sa ei hiilga just oma intelligentsuse poolest, lugupeetud Einstein.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
+ Pangas on ~35 F2P itemit, seega bankida saab küll neid. Lame, et selline inimene üritab ka üldse müüa kasutajat siin.

 

aga mudu kust ta siis ned piccid sai......privaat se pole kuna dungeoneeringuga serverit pole veel v'lja lastud nagu et nii hea graafikaga ja mitte yhelgi serveril ei toimi .g.e. et ta nii ytleb niiet te ei saa olla 100% kindlad......ma soovitaks sellel kasutaja omanikul acc lasta yle kontrollida siis ei oleks selliseid kommentaare kah niiet jah 138 omanik lase model yle kontrollida ma oleks siis isegi 3000./iga n6us ostma kui ta l2heb kontrollitud kasutajate hulka

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
aga mudu kust ta siis ned piccid sai......privaat se pole kuna dungeoneeringuga serverit pole veel v'lja lastud nagu et nii hea graafikaga ja mitte yhelgi serveril ei toimi .g.e. et ta nii ytleb niiet te ei saa olla 100% kindlad......ma soovitaks sellel kasutaja omanikul acc lasta yle kontrollida siis ei oleks selliseid kommentaare kah niiet jah 138 omanik lase model yle kontrollida ma oleks siis isegi 3000./iga n6us ostma kui ta l2heb kontrollitud kasutajate hulka

 

Ma ei ütlegi, et pildid fake on, vaid seda, et ta ajab bsi selle kohta, et see praegu tema acc on, räägib lolli juttu. Niikuinii ju saab GE pilte googlest ka, acci nimi ju välja blokitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei ütlegi, et pildid fake on, vaid seda, et ta ajab bsi selle kohta, et see praegu tema acc on, räägib lolli juttu. Niikuinii ju saab GE pilte googlest ka, acci nimi ju välja blokitud.

 

seda kyll jah aga ta v6iks siis kasv6i lasta 2ra kontrollida oleks rahu majas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Jätke debiilsuste postitamine. Kellel tõsine huvi acci vastu võib ta msni addida ja rsis temaga kokku saada, kui ei usu, et see acc kuulub temale. Teiseks, siinsete moderaatorite kätte oma kasutaja parooli ei maksa küll usaldada(ei ole kursis küll hetke moderaatoritega, kuid siiski), on olnud juhuseid, kus siinse foorumi moderaator on üritanud minu müüdavat accounti scammida.


170x64.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jätke debiilsuste postitamine. Kellel tõsine huvi acci vastu võib ta msni addida ja rsis temaga kokku saada, kui ei usu, et see acc kuulub temale. Teiseks, siinsete moderaatorite kätte oma kasutaja parooli ei maksa küll usaldada(ei ole kursis küll hetke moderaatoritega, kuid siiski), on olnud juhuseid, kus siinse foorumi moderaator on üritanud minu müüdavat accounti scammida.

 

Nimi? Kui vaikid, saad lambaks. Kui räägid, saab antud inimene piisava tõestusega elimineerituks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma ei ütlegi, et pildid fake on, vaid seda, et ta ajab bsi selle kohta, et see praegu tema acc on, räägib lolli juttu. Niikuinii ju saab GE pilte googlest ka, acci nimi ju välja blokitud.

 

Tõesta, kui ei suuda, siis ära võta sõna. Tüüpiline eestlane, kadedus sunnib alusetut jama siia postitama.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.