Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Skinhead8 tegemised.

Soovitatud postitused

VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

2088isn.png

 

esiteks käiakse seal kas dhide/karils, kui vaene oled, või kui veitski rulli on siis proselyte + turm(piety)

oma cmb braceletiga võid free killi kellegile anda ja miks kuradima pärast pole sul slayer helmi? :D

ja dragon skirt on ka päris cool asi, mille ma esimese asjana ge müüksin.


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

edu, aga miks 99 mining ei lase? väga ilusa keebi saaksid


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Pole sihukest viitsimist hetkel kahjuks, tahaks millagil alsta aga eks paistab:) Suht perses koht ka living rock, sain eile öösel igastahes def 95 ja cmb 127 ning d legsid. Hiljem lisan koos elite clue rewardiga(teen alles)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Vsu, tra ära dungi nii kiirelt:D

Btw nüüd tuleb vähe pilte ka, öösel surin d bootside + fighter torsoga, oligi kaua torso:D Tuleb uus teha nüüd mingi aeg.D

Igastahes jahm, huntisin wild piedega d bootse, kasum tuli:) Not bad.

Elite clue.

2v93exk.jpg

Ah tuli siis üks d item ka lõpuks:)

2zoyfz8.jpg

D bootsid

33bp9fq.jpg

d boots2

2gsl3d5.jpg

Tegin endale kaitset ja tegija levelit juurde:D

2884mci.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

su untrimmed stre cape omab

ära raiska aega d bootside jahtimisele, sebi kuidagi kas extremed või turmoil ja kao gwd/td/corp, kust tulevad normaalsed dropid, siis ei pea d skirti peale egasmima :D

aga ja, tee mining 99 ära, saad kõvastu reppi mult, see pmst ainuke skill, mida vihkan :)

su ranget ja summoningu on ka suht kole vaadata cmb lvli kohta :D


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sips - Tead ,et ma ei egasmi d skirdi peale, see oli d legs ja see polnud egasm vms. Kui sinu jaoks egasm siis kahju, kuna mis ajast on egasm see kui lihtsalt ütled inimestele rahulikult d legs vms? Osad ütlevad kui saavad starved ancienti ka, see ka kohe egasm.:)

Tead mida ma ei salli? Vendasi kes rsis rikkad or heade statsidega ja siis pikendavad oma e-peenist galeriides ja võtavad kõik vead välja.

Tahad öelda ,et sa pole noob olnud, hakkasid rsi pelama oli kohe sihukene acc olema nagu hetkel? Ära tule sihukest asja ajama, sihukesed vennad on väga tegijad endaarust kui on rikkad või suure totaliga ning kui keegi saab mingi väikse dropi ja julgeb öelda kuhugile siis see kohe egasm?

Või siis asi ,et sa üritad nalja siin rebida või kedagit omada, sorry aga Sipsik, kasva suureks vms. Nüüd tean mis su järgmine vastus ka on, jälle mingi kõva õpetus või mida iganes.

Ma teen sellises järjekorras nagu mulle meeldib.

Untrim str cape omab jhm, miks peaksin mõne skilli vigaselt 99 nolama ,et saaks trimmed? Või siis F cape tegema? Pole aega, viitsimist siis ei tee ka.

Ma ei tee skille ,et kellegilt reppi saada, sellepärast ma nolama ei hakka ,et kellegilt saaks reppi. Väga ei koti kas repp tõuseb kui saan mõne skilli 99 või mitte vms?:) Soz. Ei koti hetkel see skill ja pole kavas teha, nkn varsti quited, uude kooli minema ja seal pole väga aega mingit RSi vms pelada, kui siis vahest kui aega on:)

Ranged, Summ vms? Asi selles ,et kole vaadata aga pohhui vms?:) Sul kole vaadata, mulle meeldib, minu acc. Peaasi ,et endale meeldib. Ära tule ütlema nüüd ,et kriitikat ei tali?:P

Talun küll, lihtsalt peaasi ,et endale mu acc meeldib ja päevikut pean ka enda jaoks, kuna tore vaadata millagil vms mis dropid ja levelid millagil tulnud, tore on kui ka kommitakse aga ,et kellegile midagi meeldib, sellepärast küll midagit nolifema ei hakka. Sa võibolla nolifed sellepärast ,et kellegile meeldiks aga kahjuks ma ei ole selline, aga tänud kommimast, ootan uut vastust:)

Joy - Tänud:)

 

Aa Sipsik see ka veel, kõik ei maksa IRL Raha ,et neil rsis keegi corpiks or GWD-ks vms ?:D

Selle raha eest võiksid midagi muud teha. Aga jahm:)

See on õige kraam

Aga dvi, eks mingi päev postitan mõne pildi kui rsi satun:)

Olge mõnusad seni.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ma ns trollin, sa kirjutad eluloo maha ;)

eino jah, eks muidugi sinu acc ja teed mis tahad, edu


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

eks ma vaikselt lasen, maitea tahaks pray ja summ 99 ära teha hetkel rsk :D

pray jaoks raha olemas, üle poole panga jääks alles veel aga krdi summ on alles 94 banked..


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Nojaa, eks kaks suht kallist skilli ka vms:P

Aga jahm, edu:)

Hüppan ka varsti rsi, killin vähe steele/ironeid, vb luckyb visage ja saaks herbi extremide jaoks done, hetkel suht pask GWD minna, sara jne ei taheta väga kui ext pole, eriti välismaalased.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

loodad visage peale ? :D

käi parem foorumi teamidega bandoses, mingitesse 120+ teamidesse saad küll ju

visage ootamine on umbes sama, mis goblinilt partyhati saamine, seda lihtsalt ei juhtu :D

aga dvj, ma magama


68bozt.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Vsu, tra ära dungi nii kiirelt:D

Btw nüüd tuleb vähe pilte ka, öösel surin d bootside + fighter torsoga, oligi kaua torso:D Tuleb uus teha nüüd mingi aeg.D

Igastahes jahm, huntisin wild piedega d bootse, kasum tuli:) Not bad.

Elite clue.

2v93exk.jpg

Ah tuli siis üks d item ka lõpuks:)

2zoyfz8.jpg

D bootsid

33bp9fq.jpg

d boots2

2gsl3d5.jpg

Tegin endale kaitset ja tegija levelit juurde:D

2884mci.jpg

 

Rsbot client:PHiirt pole näha

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Hehehe, ma ei boti:)

Igastahes eile läksin bandosesse ,et lambist tankin, gf. Esimene boss ja chest Cs-ga 5,4m näkku ja kõik vennad krt telesid, sihukene värk ajab vihale.

Igastahes kutsuge sara, bandos, zammy. Rohkem sooviks ls kuid võib ka Cs.

 

Paraa - Sa ei ole naljakas, tead seda? see ,et sa sihukesi linke siia topid, näitab ,et sul tuli pubeka iga peale, 12 aastane , pole imestada. Pole mõtet vihastada, 12 aastastel poistel on jah sihukesed huvid( Mõtlen sellised huvid mis seal videos toimub mille lingi saatsid) ära põe, sa ei aja mind närvi, võid veel saata aga varsti lendad siit, või kutsud oma supinoku teami siia ja hakkate flamema? Dexxr jne vms? Supinoku ka su geniaalne sõna vms, karmid sõnad sul bro.

 

Igastahes jahm.

Bandos chest:

5u1efn.jpg

 

Ning mõned clued.

2yxhvh4.jpg

nvvbj4.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

tee pigem slayerit paar päeva, saad ilma pirukateta huntida


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.