Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Skinhead8 tegemised.

Soovitatud postitused

VIP

Good, good, 5 to go :)

8.5p


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Poiss tead ka kes Skinhead üldse on? Kui oled kuulnud ja selle eest loobid -1p siis sa pead veel väga väga väga palju õppima:)

Ära tule nüüd ajama ,et Skinheadid on kiilakad, ja käivad kambakesi tagumas teisi, need on rohkem ossid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
vb panin mööda aga skinhead oli ju see "white and proud", v neonats vms:D,

 

Kui mööda siis soz:d, vaja õppida siis veel=). Keep it up, aga vaata et liigapalju ei nola, tüdined ära.

 

Skinhead on neonats jah :P.

Sven pro nolifer :D.

7 prääga

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Skinhead on jah Neonats, aga ma usun ,et enamuse kes siit on näinud Skinheade, need on lihtsalt tavalised jobud, käivad tänava peal tõmblemas, õiged Skinheadid või Neonatsid on üldse teistsugused, ega ma ennast ka nüüd mega õigeks ei pea aga nii see on:)

Ma tahtsin sellele tähelepanu juhtida ,et enamuse inimesed ei salli Skinheade kuna nad arvavad ,et kui mõned Skinnid ülbavad, lärmavad lambist ,et siis on kõik sellised. Skinheadid ehk need hoiavad siiski oma rahvust, lähevad oma riigi ja rahva eest lõpuni välja. Mitte ei löö põdema.

Tänud kommide eest:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Skinhead on jah Neonats, aga ma usun ,et enamuse kes siit on näinud Skinheade, need on lihtsalt tavalised jobud, käivad tänava peal tõmblemas, õiged Skinheadid või Neonatsid on üldse teistsugused, ega ma ennast ka nüüd mega õigeks ei pea aga nii see on:)

Ma tahtsin sellele tähelepanu juhtida ,et enamuse inimesed ei salli Skinheade kuna nad arvavad ,et kui mõned Skinnid ülbavad, lärmavad lambist ,et siis on kõik sellised. Skinheadid ehk need hoiavad siiski oma rahvust, lähevad oma riigi ja rahva eest lõpuni välja. Mitte ei löö põdema.

Tänud kommide eest:)

 

No probs:), Ju siis pole normaalset näind:). Jõudu ja jaksu acciga.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Klanni sisene suve sw on.

Xp-d vaja ning mõtlesin ,et teen defi+slayerit, hea kiire + saras ka hiljem vaja.

Miningut teen varsti edasi, seal ainult 220k xp to 95, aga see xp tuleb aeglasemalt, kui saan kõrgemale kohale SW-s siis taon vaikselt miningut edasi.

mkvqe9.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.