Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Combat 126 acc.

Soovitatud postitused

VIP

Ei soovita osta temalt. Ütles, et kasutajal pole recoveryd peal, logisin sisse olid peal. Esimesi paroole ei tea ta ka. Ütles muuda parool ära, hakkasin muutma, aga siis oli juba parool vale, tema poolt. Ütles nüüd, et mina lasin teda üle.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sa mine putsi. sa anna acc tagasi või ma lähen menti. Kasutad siin enda annetaja rolli ära ja ma jäin uskuma. Kui ma teaks küssade vastuseid siis minu parool läheks kuskil 20minniga peale. Aga sinupildi järgi muutus parool 1minuti jooksul. Tglt kah ma lähen menti. Või anna parool tagasi


Elu on lill, kui sees on promill !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis annetaja tiitel siia puutub? Annetaja tiitel ei anna siin mitte midagi juurde. Nii närvi ajab sellised tolgused, kes arvavad, et on ilgelt kavalad, annavad parooli ja siis muudavad ise kohe ära kui isik sees. Mine anna politseisse mu, vaatab mis saab.

 

Leidsin midagi huvitavat. Nimelt: http://www.rsblackmarket.eu/forum/index.php?f=6&t=60&rb_v=viewtopic

asd.JPG

J_PE.bmp

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

mis valemiga ma muutsin . ma ootasin et sa ütlesid et vaatad acci üle ise tegin võileiba siis tulin tagasi sa ütlesid mis parooli ära vahetasid. ma tean see scammimis tüüp mul on olnud sama värk ju


Elu on lill, kui sees on promill !

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mu eelmise postitusega on kõik öeldud, sa oled scammer, oled scammerite nimekirjas ka veel.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Idioot.JPG

Idioot2.JPG

Suht lahe mees, peaks mainima! Tuttav rääkis temaga.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.