Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Postide kustutamine!

Soovitatud postitused

Ma eitea mis ta nimi on, insaner vms. Ta tegi teema, et Bongshot koguaeg kustutab oma poste. Ise veel hullem. Kustutab - bumpab pidevalt! See ajab juba närvi. Palun kustutada ta teema või midagi ette võtta!

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?56857-M-HD-Pins-50-ea-[swedbank-SOLs-PayPal]


1oosox.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma eitea mis ta nimi on, insaner vms. Ta tegi teema, et Bongshot koguaeg kustutab oma poste. Ise veel hullem. Kustutab - bumpab pidevalt! See ajab juba närvi. Palun kustutada ta teema või midagi ette võtta!

 

http://www.vahvel.net/showthread.php?56857-M-HD-Pins-50-ea-[swedbank-SOLs-PayPal]

 

Viimati kustutasin siis kui sai Henry'ga räägitud (täna päeval, olin eelnevallt heakskiitva PMi saanud) ja see oli ka viimane kord kokkuleppe alusel.

Sul on lihtsalt pettekujutlus jäänud, sest paljud inimesed kommenteerivad mu teemat ja see püsiv üleval.

Topeltposte ma pole kunagi teinud!

 

Ma tean seda ja olen kindel, et tänase päeva jooksul on palju rohkem inimesi seda teinud, tõid näiteks ainult vale inimese.

 

Parimat :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Soul ütles eelmine kord, et kui veel keegi samat viisi jätkab, kaob tavaliikmetelt üldse enda postide kustutamise võimalus. Ei saadud aru. Nii ka läks.

Nüüdsest ei saa tavaliikmed enam enda poste kustutada!


Miski pole eales nii halb, et ei saaks halvemaks minna. - Murphy.

- - -

MaSu on läbi, nüüd on TäPe (täitsa piixus), varsti on PuPu (puhta piixus>)

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.