Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:Fire cape teenust

Soovitatud postitused

ma olen uus .kokku teinud umbes 17 tükki .vaja on : robin set , fury , obby cape or something , barrows gloves , crystal bow ,1 ranged pot , 7 sara brews ,16 super restore pots ja 4 sharki .hinnaks on 2m .


:eek: Kasutan aind üht msni :) [email:13a9p5q2]Suits532@hotmail.com[/email:13a9p5q2]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõesti kui iga uustulnukas hakkaks fire cape teenust pakkuma siis jesus rsk.

See tont ei tea sellest midagi.

Ma olen ise kah mitu korda proovinud ja ma olen kaotanud kah sest pole healinud vaid olen rangega lõpuni proovinud. Aint rangega läheb asi raskeks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
millega healid?? , see läheb raskeks ei usu et 13 aastane tatt ära teeb selle , ei no sorry aga , millega halid ? elud saavad otsa?

 

Kui sa midagi ei tea, siis ära targuta, ausalt...Rangega on täiesti võimalik teha(milleks siis brew'id on?)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

rangega tehaxegi aga on v6imalik ka aint meleega teha ja what eva v6ib ka aint magega teha what eva onju on kõikke proovitud ja k6ik töötab aga rangega on lihtsalt kiireim võimalus ja enamus teebkli rangega on ka aint full rune ja whipiga ära tehtud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
rangega tehaxegi aga on v6imalik ka aint meleega teha ja what eva v6ib ka aint magega teha what eva onju on kõikke proovitud ja k6ik töötab aga rangega on lihtsalt kiireim võimalus ja enamus teebkli rangega on ka aint full rune ja whipiga ära tehtud.

 

ära luuleta poja :D Rune fulli ja whipiga sa ei tapa 2ra jadi taun.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.