Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Keep Ya Eyez'i Päevik - Total 2000+ [ Runecrafting 99 ]

Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas
Kurat kui loll, nii palju aega ja vaeva sinna pannud ja siis laseb mingi suvalisel õlil orjata, paras! Ise oled loll..

 

Kas keegi sind lolliks nimetanud?

Ongi mina kulutasin aega ja mul nüüd ükskõik mis kasutajaga on, kuna ma olen juba piisavalt mänginud.'

:)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kurat kui loll, nii palju aega ja vaeva sinna pannud ja siis laseb mingi suvalisel õlil orjata, paras! Ise oled loll..

 

Paugud ja paugud aga asjalikku juttu ei aja, tõmba minema siit, vb sulle on rs nii tähtis ,et sa ise peaksid kõik asjad tegema ja tapad ennast ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Scammer oli siis siit k4w4 0mab kes droppis panga ja ka obv muutis parooli ja asjad.

Nüüdseks on account kellegi teisepoolt p2p ja arendab mõnuga kuigi vahepeal proovis acci tagasi saada

isegi tolks aitas meid kuid asjatult ;)

Thread Closed we are out ;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

omfg milline acc läks raisku


Niisama.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
lol, sam tq:D

 

nahhuj sa postitad aina teemasse mis pole aktiivne enam..? viimase lehe jooksul 5x. (20post per page)

 

Spämi kuskil mujal, mõni mode võiks läbi hüpata. teema lukku panna, ja tummaks selle venna.


½ For me 3/4 to you.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.