Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Abi vaja

Soovitatud postitused

Räägi lähemalt, kuidas ja mismoodi ta crashib?

Pilt lihtsalt kiilub kinni ja peab arvutile restarti tegema? Kui nii, siis osta endale uus videokaart / vii garantiisse. Sel juhul on videokaart küps

 

puhasta arvuti ara ja pane uus windos peale

ma soovitan siis ei tohiks mangud crasida

 

Ma arvan, et pole vaja tarka mängida, kui ei jaga teemat.

UUe wini peale panemine, ei võta crashimist ära.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pilt jookseb kokku, mustaks ei lähe ja siis peab restardi tegema, ei tea kas on vaja seda öelda aga kaart muidu Nvidia GeForce 9500GT. On see võimalik et uuel arvutil kohe kaart küps siis?

 

Garantii on ka ju olemas... Vii sinna saad teadaa ffs.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Pilt jookseb kokku, mustaks ei lähe ja siis peab restardi tegema, ei tea kas on vaja seda öelda aga kaart muidu Nvidia GeForce 9500GT. On see võimalik et uuel arvutil kohe kaart küps siis?

 

Jap, sul videokaart küps ma arvan. Kui kirjas wifikaardist, siis ehk räägime läpparist? Videokaardi läbi minemine võib olla tingitud sellest, et sa hoiad läpparit enda süles. Siis jalg katab jahutusaugu ära ja polegi kuskilt enam õhku võtta ja kuumeneb üle

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ummm, ei ole läpakas, see mees kes win-i peale pani ütles et wifi kaart on 2/3 graafikakaardi ventilaatori peal ja et äkki ei suuda ära jahutada, wifi kaarti polnud olnud võimalik mujale panna. Ei tea..

 

Ma ei tea, proovi siis videokaardi ventilaator ja radikas ära puhastada. Puhudes vms. Arvan, et ta ei suuda tõesti ära jahutada, kuna on tolmu ja muud paska täis.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Commision sa tark inimene ikka ! .

Esiteks kui müüakse uusi Ventilaatoreid siis soovitaks juurde osta ühe ise isiklikult ostsin 2tükki juurde ja töötab korralikult

ja esiteks sa võid üldse nii perse keerata kui sa wifi kaardi ära võtad ! .ei soovita isiklikult.

aga jah, pigemtee arvuti lahti ja puhu tolmust puhtaks võib ka viga olla .

ja kes siin ennemsoovitas uus protsessor vms.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.