Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Konsooli Sõda!!!

Kumb teie arust kõige parem?  

41 liiget on hääletanud

  1. 1. Kumb teie arust kõige parem?



Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

sai lisatud hääletus

 

PS3 minujaoks on keypad täitsa hea, õpid kuidas kasutada seda, tegelikult ma juba kohe alguses oskasin kasutada ilma mitte mingi problata, ainult et öösel mõnikord ei näe kirjutada ja mingid > ja €£ lendavaad

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Damn, oleksid võinud irl ka hääletusse lisada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Damn, oleksid võinud irl ka hääletusse lisada.

 

ei pane IRL

 

päris elus mingi saadad helikopteri keset tänavat tapma inimesi (COD4)

päris elus mingi hüppad vanakreeka koletisele selga? neid ei eksisteerigi(GOW3)

 

 

niiet irl välja, irl pole KONSOOL

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rääkides mängu hindadest, siis sa tood välja oma 100.- mängud Eesti piires või ... ?

 

Kuna Eestis ei ole poodides mänge 100.- eest konsoolidele. (kasutatud mängudest ma ei räägi - poodides kasutatud pelad on 500-600 eeku ikkagi - alla selle nad ei lähe)

 

Ja btw, sa ise muidu teenid raha, et pole hull asi 100.- iga kuu plekkida ? .. Vanemate kulul pole jah eriti raske elada.

 

Aa ei tglt ma rääkisin Iirimaast :O

Ja ega mai teeni raha ise, aga ega mul vanemad mingid rotid ka pole, et 100.- pole ..

 

Ja arto sa oma Codiga Ja gowiga Panid ära või ? Nii naljakas oli .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Aa ei tglt ma rääkisin Iirimaast :O

Ja ega mai teeni raha ise, aga ega mul vanemad mingid rotid ka pole, et 100.- pole ..

 

Ja arto sa oma Codiga Ja gowiga Panid ära või ? Nii naljakas oli .

 

see kuradi pullikaka mis Wii sulle replys oli enne seda iirimaa värki

 

ning üksi konsooli pela ei maksa 100 eestis, vb pc omad maksavad aga konsoolide omad mitte.

 

ära peksa enam siin tarka ja tõmba oksa siis kui tarka õelda midagi ei ole!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
see kuradi pullikaka mis Wii sulle replys oli enne seda iirimaa värki

 

ning üksi konsooli pela ei maksa 100 eestis, vb pc omad maksavad aga konsoolide omad mitte.

 

ära peksa enam siin tarka ja tõmba oksa siis kui tarka õelda midagi ei ole!

 

Mida ? See wii ütles, et kas ma räägin Eestist .. nagu Eestis ei saa 100.- eest mänge vms ?

 

Mida sa ajad ? Ja ma pole kedagi peksnud siin , mai lähe närvi kuimingi uberpokemonarto mulle midagi ütleb ..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mida ? See wii ütles, et kas ma räägin Eestist .. nagu Eestis ei saa 100.- eest mänge vms ?

 

Mida sa ajad ? Ja ma pole kedagi peksnud siin , mai lähe närvi kuimingi uberpokemonarto mulle midagi ütleb ..

 

Sa ei peagi närvi minema. Ja mõtle oma uberpokemone kuskil mujal omaette.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Rääkides mängu hindadest, siis sa tood välja oma 100.- mängud Eesti piires või ... ?

 

Kuna Eestis ei ole poodides mänge 100.- eest konsoolidele. (kasutatud mängudest ma ei räägi - poodides kasutatud pelad on 500-600 eeku ikkagi - alla selle nad ei lähe)

 

Ja btw, sa ise muidu teenid raha, et pole hull asi 100.- iga kuu plekkida ? .. Vanemate kulul pole jah eriti raske elada.

 

Xbox live 12 month gold kaardi saab 40 dollariga kätte.

Paned veidi mööda selle asjaga, et xbox live maksab 100.- EEK kuu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

snes omab


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

ega mingi telekamäng pole elu, see on ajaviide. mul on ps3, mängin vahel. ma ei tule foorumi vaidlema mis parem või kumb odavam.

aga ikkagi kokku tuleb ps3 odavam osta kuna xboxile pead ostma juurde kõik jubinad mis ps3l on sees juba.

ütlen paar asja:

*eraldi tehtud mälukaart mis maksab kõvasti

*WIFI pulk

*Pede kõvaketas

*multiplayer

*juhtmeta pulti pole kaasas.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sa ei peagi närvi minema. Ja mõtle oma uberpokemone kuskil mujal omaette.

 

Hmm , ma arvan, et ma peaksin päris närvis olema kui ennast oksa tõmban , niisama oleks vist mõttetu .

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
ega mingi telekamäng pole elu, see on ajaviide. mul on ps3, mängin vahel. ma ei tule foorumi vaidlema mis parem või kumb odavam.

aga ikkagi kokku tuleb ps3 odavam osta kuna xboxile pead ostma juurde kõik jubinad mis ps3l on sees juba.

ütlen paar asja:

*eraldi tehtud mälukaart mis maksab kõvasti

*WIFI pulk

*Pede kõvaketas

*multiplayer

*juhtmeta pulti pole kaasas.

 

Xboxiga pole juhtmeta pulti kaasas ? lol ? Ma sain 3200.- (Eesti rahas) xbox elite + bluetooth puldi ... ( täiesti uus, polnud kasutatud . )

 

 

pc ja ps3 on viigis

 

SUCK IT, xkarp 360

 

Vabandust, aga ma vaatasin seda listi 4 korda läbi ja ma ei leidnud xkarp 360't, millest sa räägid ? :O

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Xboxiga pole juhtmeta pulti kaasas ? lol ? Ma sain 3200.- (Eesti rahas) xbox elite + bluetooth puldi ... ( täiesti uus, polnud kasutatud . )

ma sain 2.6k'ga xbox360 elite, 120gb HDD+Wireless remote.

uus. Ostetud Amazonist

 

systmfrk saab kinnitada:P


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

PC on küll lahe konsool jahm :D


TTTTTTTTTDDDDdgg.png

Putsi see päev, see tund, see faking aasta, kui uksel seisame tervitades euro saasta!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.