Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Orjan odavalt/tasuta! Vaata sisse.

Soovitatud postitused

Tere. Oled tundnud, et Runescape's leveldamine nõuab liiga palju aega sinu eraelust ja on lihtsalt tüütu?

 

Siis siin on lahendus:)

 

Orjan siis Queste, Skille, Mini-Game, Monstereid(Tapan), F Cape jne!

 

Questid:

 

Kerged questid(easy): Tasuta/5,- tükk

Keskmised questid(medium) 10,- tükk, mida rohkem, seda odavam.

Rasked questid(hard) 15/20,- tükk, jällegi mida rohkem, seda odavam.

 

Skillides min xp kogus on 50k. Alla selle tavaliselt ei tee.

20k xp = 2,5,- krooni! (Peaaegu kõik skillid, va mõned raskemad, nende hindasi saab MSN-is kokku leppida)

 

Mini-Gamed.

Kirjutate msnis/siin mida tahate ja siis ütlen hinna:)

 

Monsterid.

Samamoodi nagu Mini-Gamed. Öelge monsterid ja mida vaja teha on ning ütlen hinna:)

 

 

F Cape:

Kõik waved(Jad ka). 60,-

Ainult Jad-ini, ehk siis Jad-i ei tapa. 20,- (Mõistlik hind, lased kellegil hiljem Jad-i killida mingi summa ees ja olemas:)

Ainult Jad, ehk siis wave ei tee ja ainult JAD killida. 20,-

 

Maksmine:

SOL/Swedbank/Käest-kätte/Pinnid.(Kui sollides siis selline summa ,et mina saan täpselt vajaliku summa kätte, nii ,et see pole teile just parim valik, kuid kui keegi soovib siis andku teada:)

 

Hinnad peaksid olema madalad, kardate võibolla ,et tegu on pettusega kuid proovige järgi ja näete ,et ei kahetse.

Võime kasutada MM-i, teen ette +12 tehingu vendadele kellel pole neg tehinguid ja kes on foorumis olnud vähemalt 4 kuud.

 

Tehtud tööd: .....

Pooleli/Tulemas: Chocolatel ranged 63 ning F Cape!.(Varsti hakkan pihta)

 

 

Msnist leiab mind tihti, nii ,et lisage ja küsige järgi.

NB: Kui lisavad 10 aastased kes ei oska EESTI KEELT ja hakkavad seal mingit lolli iba ajama siis ma ütlen kohe ,et minge arvuti tagant ära, see pole teile. Nii ,et loodan ,et selliseid pole:)

 

MSN: [email:20fw4f3m]Rsteenus@hotmail.com[/email:20fw4f3m]

 

Skinhead!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Ma juba muide ootasin millal keegi tuleb tarka panema.

Jah, ma olen Skinhead, aga kõik Skinheadid pole alati neonatsid.

Ma olen skinhead, natukene ka neonats. Aga ma ei vihka venelasi, juute, neegreid. Seni kuni nemad mind/minu sõpru ei torgi.

Vaata filmi: American History X ja õpi Skinheadidest/neonatsidest midagi.

 

Mul on väga palju venelasi kes on sõbrad, aga see ei tähenda ,et ma tapan neid. Nad mul sõbrad seni kuni nad mind segama ei hakka.

Ma lihtsalt olen poliitikas ka hitleri poolne, kui aus olla siis hitler ei teinud midagi valesti. Tegi tegelt, ja väga palju tegi. Aga see ,et juute hävitas. Juudid ise tungisid Saksamaale, hitlerile ajas närvi see, mitte ,et ma õigustaks ta tegu. Aga nii see on, kui sinu koju tuleb hulk venelasi sisse massiliselt, kas sa oleksid sõber ja ütleksid sõbralikult ,et võtke kõikke, elage minu kulul? Ei usu.Kuid see mitme otsaga asi, Hitler ise tungis ka teistesse maadesse, kuid kui aus olla, siis tema polnud ainukene selline. Praegusel ajal on USA selline, ja paljud riigid veel, topivad oma nina sinna kuhu ei peaks.

Ma usun ,et nüüd tuleb väga palju vastukaja, ma olen Skinhead ja jään selleks, ja kui keegi tahab sõimata/solvata minu mõttemaailma siis laske tulla:)

keegi ei keela.

Aga sul Raunos1, soovitan vaadata American History X, ja teistel ka kes ei jaga Skinheadide/Neonatside teemat välja, ega Skinhead ei lähe tänaval kohe neegrit maha laskma kui näeb neegrit, ta laseb siis maha kui neeger segab teda.

Skinheadid hoiavad tglt rahvust puhtana, nagu ameeriklased on närvis ,et mustanahalised on seal ülekaalus.

Eestlased ,et venelased on suht ülekaalus.

Sakslased ,et juute oli või keda iganes.

Noh tänapäeval on jah nii ,et on skinheadide kambad ja siis liiguvad karjakesi ringi ja mõtlevad ,et kui taovad kambakesi ühe mustanahalise venna ära siis ilged põkid. Selliseid leiab aga kõik sellised pole;)

Aga edu teile, ja muide, see pole üldine teema siin.

Kui keegi tahab midagi möliseda/öelda. PM on avatud ja msn.

 

Päikest.

Skinhead!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

F Cape:

Kõik waved(Jad ka). 60,-

Ainult Jad-ini, ehk siis Jad-i ei tapa. 20,- (Mõistlik hind, lased kellegil hiljem Jad-i killida mingi summa ees ja olemas

Ainult Jad, ehk siis wave ei tee ja ainult JAD killida. 20,-

 

Ehk tegelt kogu krempel kokku 40.-;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma tean väga hästi kes skinhead on sina oled see nn fake skinhead kes otsib õigete skinheadide käest kaitset.

Eesti keelt oled püüdnud veatuna hoida aga siiski on mõni lause oma sõnastuse poolest jube jube.

Neid sinu poolt antud filme olen juba mitmeid aastaid tagasi läbi vaadanud.

Sa vist "Skinnina" ei mõista üldse rassipoliitikat.Ühes lauses tuleb välja,et oled neonats ja rassist teises juba sa seda enam ei ole.

Kuidas sa saad vaenlasega läbi käia kui Eesti elanikkonnast on ligi 40% venelased nad on vaenlased ju.Nende kohta öeldakse sissetungijad.

Jah, ma olen Skinhead, aga kõik Skinheadid pole alati neonatsid.

.

Ma olen skinhead, natukene ka neonats. Aga ma ei vihka venelasi, juute, neegreid. Seni kuni nemad mind/minu sõpru ei torgi.

 

Skinheadid hoiavad tglt rahvust puhtana, nagu ameeriklased on närvis ,et mustanahalised on seal ülekaalus.

Eestlased ,et venelased on suht ülekaalus.

Sakslased ,et juute oli või keda iganes.

Soovitan sul sellise mehe nagu Tauno Rahnu mitmete aatate taguse artikkli õhtulehest läbi lugeda teda peetakse Tartu skinnide nn juhiks ja seal on ta selgelt väljatoonud sinusuguste grupi ka ehk inimesed kes lähevad tema gruppi ja hakkavad skinheadiks ainult sellepärast,et kaitset saada.

Hetkel pakun su vanuseks 14-16.

 

Mina olen muide Eesti Natsionalist :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Raunos1 mine aja vabateemas oma kelbast.

Kedagi ei huvita su arvamus nii, et ära reosta!

 

Ontopic:

 

Hakkab orjama kui P2P saan.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kuule.

Sa võid olla kes tahes, ma võin olla vana tahes.

Vanus ei mängi rolli.

Ning ma olen stiilist skinhead. Lihtne ja loogiline?

Ega kui sa Skinhead oled siis ei pea kohe olema neonats. Nii ,et kui sa oled Natsionalist, persevest, sitakott siis sa ei pea siin kirjutama. Ole kes tahes, ei huvita väga? Kui veel midagi vaja siis PM On lahti.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Raunos.

Oled sa mind näinud ,et tead ,et ma lihtne kiilakas olen aka oss?( Minu jaoks lihtsad kiilakad on ossid)

Ma olen skinhead juba pikka aega olnud, tean väga paljusi Skinheade. Rohkem Toila kandist on need.

Skinheadid ongi patrioodid. Kaitsevad oma rahvust ja usku.

Ning see kui ma kuulan 2paci ei tee kohe minust mitte skinheadi. Skinhead võib muud ka kuulata kui P.W.A , Landseri või mida iganes vms? ( Nüüd tule ütle ,et ma googeldan bändide nimesi ka veel)

 

Igaüks on omamoodi, kes on rohkem skinhead, kes on vähem skinhead.

Aga sa ära tule ütlema kas ma olen skinhead või mitte, ma tean ise ja kui sa täpselt ei tea siis oletusi võid mujal loopida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sa oled see tüüp kes 2009.aasta Sinimägede ürituse ajal oma sõbraga EESTI lipu peal istus siis tunnen sulle küll kaasa.

Lippu tuleb kõrgel hoida mitte selle peal istuda!

Aga ilma,et ma su teemat nüüd reostaks teeksid ehk hinnapakkumise firemaking 91-99 kohta?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Raunos.

oot oot mis asja?

See tüüp kes 2009 aastal sinimäege ürituse ajal sõpradega EESTI lipu otsas?

Mida sa ajad? Ma pole kusagil sinimägedes käinud või veel vähem sellisel üritusel.

Tra sa ise ka saad aru mis paska sa siin ajad? Sinimägedes ja lipu otsas istumine.,

Sa oled peast soe.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sorry enam ei orja hetkel. Sain oma acci tagasi.

Aga raunos1.

See pole mu rate.

Ma võin selle anda aga mul pole seal ühtegi pilti, mitte ,et ma varjaks ennast, vaid ma ei kasuta seda.

See kelle rate andsid, see pole mina, kuna mul siin foorumis väga väga palju IRL tuttavaid ja klassivendasi kes võivad öelda ,et see pole mina.

Ma ei viitsi vaielda aga no ma ei saa, ega kui ma skin olen siis ma ei pea kohe selle eesti lipuga tola olema.

Nii ,et kui tahad võin oma rate anda, saad aru siis vb ,et ma pole see tüüp.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.