Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Eilsest mõtlesin siis, et proovin midagi uut.Teen siis nii, et iga rinnapäev tõstan raskust ainult 5kg.Alustasin 60kg ja teen seda alguses 4*12.Järgmine rinnapäev siis 65kg 4*12kg jne...Loodan, et jõuan suve lõpuks 100kg siis umbes 4 korda vähemalt ära lükkata.Peaks suve lõpus mingi ühistreenigu kuskil Tartus tegema äkki?Suht lahe oleks ju vms?:D.

Mul pohh, kui Tartu enamusele ei sobi siis võib Tallinnas ka teha.

Jõmmi teema vist peale Vabateema vahvli kõige populaarsem???:D


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Hmm, hakkasin mõtlema, et kas rinna päeval on ikka mõtet tegelt õlga ka teha? Selles suhtes, et paljud harjutused suht dubleerivad- nt. rinda tehes läheb palju ka õlga ja vastupidi. Et siis ei saa ju tegelt viimaseks jäetavast lihasgrupist maksimumi päris kätte. Või mis te arvate?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Hmm, hakkasin mõtlema, et kas rinna päeval on ikka mõtet tegelt õlga ka teha? Selles suhtes, et paljud harjutused suht dubleerivad- nt. rinda tehes läheb palju ka õlga ja vastupidi. Et siis ei saa ju tegelt viimaseks jäetavast lihasgrupist maksimumi päris kätte. Või mis te arvate?

No mina teen meelga selga ja õlga koos.Sest kui selga teed siis teed õlga ju ka.

Ma alusan alati suurematest lihasgruppidest ja lõpetan väiksemaga.

Enne teen näiteks alati triitsepsit ja siis alles biitsepsit, et oleks tulemus maximaalne.

Aga, mis sellest ühistreeningust arvate???


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No mina teen meelga selga ja õlga koos.Sest kui selga teed siis teed õlga ju ka.

Ma alusan alati suurematest lihasgruppidest ja lõpetan väiksemaga.

Enne teen näiteks alati triitsepsit ja siis alles biitsepsit, et oleks tulemus maximaalne.

Aga, mis sellest ühistreeningust arvate???

 

Sellest ei tuleks midagi välja, esiteks meid on vähe, teiseks kõik vast ei ela tallinna ega tartu lähedal? ise elan tallinnas muidu. Isegi kui see ühistreening leiaks aset, kas see toimuks siis kuskil jõusaalis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
No mina teen meelga selga ja õlga koos.Sest kui selga teed siis teed õlga ju ka.

Ma alusan alati suurematest lihasgruppidest ja lõpetan väiksemaga.

Enne teen näiteks alati triitsepsit ja siis alles biitsepsit, et oleks tulemus maximaalne.

Aga, mis sellest ühistreeningust arvate???

Jep, nii õige et suurem lihasgrupp enne ja siis alles väiksem et max tulemust saada. Aga kas see ei riku max tulemust kui teed koos lihasgruppe, kus mõju võib olla mõlemale? Et teist nõnda ära ei väsita?

Ühistrenn on alati super ettevõtmine, mida suurema pundiga koos treenida, seda võimsam tulemus on. Aga ma pakun, et me kõik treenime väga erinevates saalides.

 

Edit:

 

Peaksin oma jaotuse ka vist üle vaatama, kuidas oleks normaalsem?

 

1. Rind, õlg + kõht/selg

2. Triceps, biceps + kõht/selg

3. Jalg, seljalai + kõht/selg

4. Aeroobne

 

või

 

Boldis muudatus kirjas:

1. Rind, biceps + kõht/selg

2. Triceps, õlg + kõht/selg

3. Jalg, seljalai + kõht/selg

4. Aeroobne

 

või mingi kolmas variant?

milline on teie kava?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellest ei tuleks midagi välja, esiteks meid on vähe, teiseks kõik vast ei ela tallinna ega tartu lähedal? ise elan tallinnas muidu. Isegi kui see ühistreening leiaks aset, kas see toimuks siis kuskil jõusaalis?

Ega meid ei peagi sinna palju ju tulema:D.Lihtsalt need vennad, kes siin aktiivsed on..Mina, sina, mmnm ja siis mõned kindlasti veel.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jep, nii õige et suurem lihasgrupp enne ja siis alles väiksem et max tulemust saada. Aga kas see ei riku max tulemust kui teed koos lihasgruppe, kus mõju võib olla mõlemale? Et teist nõnda ära ei väsita?

Ühistrenn on alati super ettevõtmine, mida suurema pundiga koos treenida, seda võimsam tulemus on. Aga ma pakun, et me kõik treenime väga erinevates saalides.

 

Edit:

 

Peaksin oma jaotuse ka vist üle vaatama, kuidas oleks normaalsem?

 

1. Rind, õlg + kõht/selg

2. Triceps, biceps + kõht/selg

3. Jalg, seljalai + kõht/selg

4. Aeroobne

 

või

 

Boldis muudatus kirjas:

1. Rind, biceps + kõht/selg

2. Triceps, õlg + kõht/selg

3. Jalg, seljalai + kõht/selg

4. Aeroobne

 

või mingi kolmas variant?

milline on teie kava?

 

Ise teen kolme päeva splitti.

 

1.Rind & biitseps

2.Jalad & õlad

3.Triitseps & selg

 

Imo väga hea jaotus.

 

Ma ei saa sinu jaotusest aru, mis see kõht/selg endast kujutab?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Jep, nii õige et suurem lihasgrupp enne ja siis alles väiksem et max tulemust saada. Aga kas see ei riku max tulemust kui teed koos lihasgruppe, kus mõju võib olla mõlemale? Et teist nõnda ära ei väsita?

Ühistrenn on alati super ettevõtmine, mida suurema pundiga koos treenida, seda võimsam tulemus on. Aga ma pakun, et me kõik treenime väga erinevates saalides.

 

Edit:

 

Peaksin oma jaotuse ka vist üle vaatama, kuidas oleks normaalsem?

 

1. Rind, õlg + kõht/selg

2. Triceps, biceps + kõht/selg

3. Jalg, seljalai + kõht/selg

4. Aeroobne

 

või

 

Boldis muudatus kirjas:

1. Rind, biceps + kõht/selg

2. Triceps, õlg + kõht/selg

3. Jalg, seljalai + kõht/selg

4. Aeroobne

 

või mingi kolmas variant?

milline on teie kava?

 

Kui suvi pole siis on mul selline:

 

1.Rind, triitseps, biitseps, kõhulihased 1.

2.Selg, õlg, kõhulihased 2.

3.Jalad, ja siis alaselg.

 

Aga suvel on mul ainult 1 ja 2 ning iga trenn teen alaselga ühe harjutuse.Ja vabadel päevadel shadowpoksing 2kg-ste hantlitega.Ja siis veel ratast ka nädalas vähemalt 70km.

 

Mul peaks arvutis veel see tellitud kava ka kuskil olemas.Kui kunagi koju jõuan siis võin anda.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kõhtu teen iga päev, sest see vajab vaid 24h taastumist. Veel on hea kui alati (ala)selga sinna juurde tegema, et end aastatega küüru ei treeni :)

Mnja, see kava tuleb kuskilt ikka üle vaadata, et võimalikult hea jaotus saaks ikka.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No isiklikult soovitan kreatiini, ta on päris kasulik lihaste kasvule kuna see on puhas valk.

Kuid ta annab paar kilo kohe juurde kui kasutama hakkad.

 

Kreatiin ei ole kohe kindlasti "puhas valk" vaid kreatiin ongi kreatiin.

 

Teema kohta öelda, siis ise võtan pärast treeningut 30g-33g whey proteiini (powermanist ostetud). Trenne on nädalas 3-4. Kui üks nädal oli 4 treeningut siis teine nädal 3 treeningut, tavalise treeningu pikkus ~2h. Suurema osa trennis pühendan ülakehale ning seljale, kõhtu teen trennis harva kuna kergem on õhtul kodus võimelda. Tavaliselt Reede ja Pühap. on väiksesed (40km,60km) distantsid rattaga, et tagada võrdne areng lihaskasvu ja vastupidavuse juures, seetõttu ei pane põhirõhku jalgade trennile jõusaalis (1x nädals). Ennist tegelesin 10a jalgpalliga, kuid suur vigastuste oht ning kunstmuru pikajaline toime põlvedel muutus organismile kurnavaks.

 

Tavaline trenninädal. Esmasp. - Neljap. (Esmasp., Teisip., Neljap.) on treeningud ning reede ja pühapäev on rattasõit.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kreatiin ei ole kohe kindlasti "puhas valk" vaid kreatiin ongi kreatiin.

 

Teema kohta öelda, siis ise võtan pärast treeningut 30g-33g whey proteiini (powermanist ostetud). Trenne on nädalas 3-4. Kui üks nädal oli 4 treeningut siis teine nädal 3 treeningut, tavalise treeningu pikkus ~2h. Suurema osa trennis pühendan ülakehale ning seljale, kõhtu teen trennis harva kuna kergem on õhtul kodus võimelda. Tavaliselt Reede ja Pühap. on väiksesed (40km,60km) distantsid rattaga, et tagada võrdne areng lihaskasvu ja vastupidavuse juures, seetõttu ei pane põhirõhku jalgade trennile jõusaalis (1x nädals). Ennist tegelesin 10a jalgpalliga, kuid suur vigastuste oht ning kunstmuru pikajaline toime põlvedel muutus organismile kurnavaks.

 

Tavaline trenninädal. Esmasp. - Neljap. (Esmasp., Teisip., Neljap.) on treeningud ning reede ja pühapäev on rattasõit.

 

Ta on tehtud valgust, selleks ,et oleks kerge valke kätte saada.

Sa ei pea sööma ju 10 muna selleks ,et saada selle lusikase doosi valke ega ju, sellepärast ongi puhas valk.

 

Nii mul muutusid treenimis päevad seoses võistlustega, nüüd mul on 6 trenni nädalas.

Esmaspäev, Kolmapäev, Reede, Laupäev on täis raskusega trennid nö tavalised.

Aga Teisipäev ja Neljapäev on trennid kus teen harjutusi mida ei tee tava päevadel, näiteks surumine lamades, ostides surumine, jooksmine, kõrgust hüppamine jne.

Leian ,et selline plaan on väga hea kuna ma jõuan puhata tavapäevade lihaseid Teisipäeval ja Neljapäeval ning samal ajal ka arendada lihaseid mida tavapäevadel ei arenda.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa mõtled vist proteiini?

 

Sa teed klassikat või jõutõstet?

 

Valk = proteiin

 

EDIT: Oehh unustasin siis oma trennist rääkida, nii vittus palav on. 100kg kükkisin ära igastahes, ennem suuremaks ei hakka minema kui jalg terve. Naljakas on see, et bench pressi ja küki max pole üksteisest väga kaugel..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Valk = proteiin

 

EDIT: Oehh unustasin siis oma trennist rääkida, nii vittus palav on. 100kg kükkisin ära igastahes, ennem suuremaks ei hakka minema kui jalg terve. Naljakas on see, et bench pressi ja küki max pole üksteisest väga kaugel..

Jalad vajavad järelikult veel kõvasti tööd siis:D.


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa mõtled vist proteiini?

 

Sa teed klassikat või jõutõstet?

 

Ma mõtlen otseselt valku mis on näiteks munas.

Ja tegelen klassikaga.

 

 

Tänane trenn oli vägagi edukas, tõukasin 115kg no problem, väga täpne ja kindel. Mu eesmärk on teha tehnika maksimaalselt täpseks, kui mul õnnestub maksimaalset kaalu teha ideaalse tehnikaga siis olen kindel ,et mul ei tule ühtegi vigastust :)

Peale seda kükitasin täna 130kg 4x6 see tuli suht raskelt kuna täna oli siiski väga palav, nüüd veidi puhkust enne järgmist nädalat, lihtsamad trennid.


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

E: Rind, biits, kõht

T: Jalad, kõht

N: Selg, triits, kõht

R: Õlad, käsivarred, kõht

 

Väga kaua seda kava teinud ning arengu peatumisest pole märke näinud. Toidulisandeid ei tarbi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
E: Rind, biits, kõht

T: Jalad, kõht

N: Selg, triits, kõht

R: Õlad, käsivarred, kõht

 

Väga kaua seda kava teinud ning arengu peatumisest pole märke näinud. Toidulisandeid ei tarbi.

 

Endal sarnane suht, kuid 3 päevane.

 

Mis maxid on? (bench,kükk,jõutõmme)

 

Kaal, pikkus ja vanus ka. :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
E: Rind, biits, kõht

T: Jalad, kõht

N: Selg, triits, kõht

R: Õlad, käsivarred, kõht

 

Väga kaua seda kava teinud ning arengu peatumisest pole märke näinud. Toidulisandeid ei tarbi.

 

Mis sa käsivarte all silmas pead? Biits ja triits uuesti / või haare hoopis?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Täna oli üks parimaid trenne üldse.Enesetunne oli lihtsalt nii hea, kuigi enne trenni pea valutas ja magamatus oli:D.SUPER!


Elvakas66@hotmail.com

It is foolish and wrong to mourn the men who died.

Rather we should thank God that such men lived.

Kus viga näed laita, seal mine ja aita!

Dlja hitrõi zhopõi

jest hui s vintom :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Mis sa käsivarte all silmas pead? Biits ja triits uuesti / või haare hoopis?

 

Midagi sellist äkki http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/standing-palms-up-barbell-behind-the-back-wrist-curl

 

 

Ise teen seda ja kui teha korraliku raskusega võtab käsivarred mõnusalt läbi, käsivarred pärast nii punnis ja haarata ei jaksa midagi.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Midagi sellist äkki http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/standing-palms-up-barbell-behind-the-back-wrist-curl

 

 

Ise teen seda ja kui teha korraliku raskusega võtab käsivarred mõnusalt läbi, käsivarred pärast nii punnis ja haarata ei jaksa midagi.

Jep, see tuleb kindlasti programmi sisse lülitada!

Kui raskused suureks lähevad, siis on nt. selga raske teha kui haaret pole :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Midagi sellist äkki http://www.bodybuilding.com/exercises/detail/view/name/standing-palms-up-barbell-behind-the-back-wrist-curl

 

 

Ise teen seda ja kui teha korraliku raskusega võtab käsivarred mõnusalt läbi, käsivarred pärast nii punnis ja haarata ei jaksa midagi.

 

Mul on peale igat trenni nii, et käsivarred on täiesti läbi. See on nii hea tunne, sest olen kindel, et järgmine kord olen tugevam :)


2.png

 

1.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Mis sa käsivarte all silmas pead? Biits ja triits uuesti / või haare hoopis?

Nagu ülaltoodud lingis, ainult et istudes- pealthaardega 3 seeriat ja althaardega 3 seeriat.

 

---------- Post added 29-07-11 at 16:16 ----------

 

Endal sarnane suht, kuid 3 päevane.

 

Mis maxid on? (bench,kükk,jõutõmme)

 

Kaal, pikkus ja vanus ka. :D

 

bench 95, kükki ja jõutõmmet pole proovinud.. väga ei võitle ka maxide nimel.

 

84kg, 185cm, 16(kohe 17)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.