Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Jõusaal.

Soovitatud postitused

VIP

Jokerist on küll sul väga vanad pildid.

Argument, nägu kui pall, tuua sterode põhjuseks, on puhas lollus. Arvatavasti on see ülekaal, halvemal määral geneetika.

 

index.php?action=dlattach;topic=696.0;attach=25598;image

Ning neist kumbki pole roididega vahele jäänd (minu teadmistel).

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

aga vaata jokeri nägu siis, kui ta veel kõhn oli. nägu tunduvalt skinnym. ja väita, et joker ja dima pole roid-mucherid? lololol. aasta ajaga võtta juurde 27kg lihast on võimatu naturaalselt. fucking võimatu. ja dima puhul reedab ta gh gut(gh kõht) kõik, et vend roide littinud

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käsin täna jalgu tegemas.Vahepeal sai nädal vahele jäetud ja ära tulles ,mul jalad värsisesid all:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

eksisin ka siia teemasse.

 

olen 172 cm, kaal kõigub 59-62 kg. vanus 15. hetke rekordid sellised:

rinnalt surumine 52,5 kg

kükk 70 kg

rinnalevõtt 62,5 kg

jõutõmme 120 kg

 

andke hinnanguid, eriti tahaksin soovitusi kuidas rinnalt surumist parandada, väga nõrk lihas mul miskipärast see. trennis olen käinud eelmise aasta oktoobrist alates, seega 7 kuud. kunagi ammu käisin ka maadlustrennis, kuid see ei istunud ja tulin ära.


born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
eksisin ka siia teemasse.

 

olen 172 cm, kaal kõigub 59-62 kg. vanus 15. hetke rekordid sellised:

rinnalt surumine 52,5 kg

kükk 70 kg

rinnalevõtt 62,5 kg

jõutõmme 120 kg

 

andke hinnanguid, eriti tahaksin soovitusi kuidas rinnalt surumist parandada, väga nõrk lihas mul miskipärast see. trennis olen käinud eelmise aasta oktoobrist alates, seega 7 kuud. kunagi ammu käisin ka maadlustrennis, kuid see ei istunud ja tulin ära.

 

kahtlane nats,rinnalevõttad 62.5kg ja jõutõmmed teed 120kg?Kindlasti peaks olema rinnalevõtt rohkem siis vb eksin ka.

Mitu korda sa oled teinud jõutõmmed 120kg?

Soovitaks sul nats juurde võtta.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
eksisin ka siia teemasse.

 

olen 172 cm, kaal kõigub 59-62 kg. vanus 15. hetke rekordid sellised:

rinnalt surumine 52,5 kg

kükk 70 kg

rinnalevõtt 62,5 kg

jõutõmme 120 kg

 

andke hinnanguid, eriti tahaksin soovitusi kuidas rinnalt surumist parandada, väga nõrk lihas mul miskipärast see. trennis olen käinud eelmise aasta oktoobrist alates, seega 7 kuud. kunagi ammu käisin ka maadlustrennis, kuid see ei istunud ja tulin ära.

 

rinnalt surumine pole lihas

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

reino, vb tehnika lonkab lihtsalt rinnalevõtus, pole seda palju teinud. mis mõttes mitu korda teinud 120 kg?

kaaluga on natuke sitasti, olin pea kuu aega haige ja ei saanud jõmmis käia ning kaal kukkus kolinal, praegugi veel n.ö. 'taastun'.

 

@nõgesemees, natuke läbikukkunud sõnastus :D haters gon' hate

Muudetud liikme Blink Pls'i poolt

born 2 lift

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

See pole lihas, kuid üks huvitav näitaja, mis võib motiveerida.

rinnalt surumine pole lihas

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

No see on neile kes teevad seda keha pärast, mitte nagu mõned kes tahavad kuskile jõuda või just mingis muus valdkonnas midagi saavutada / või lihtsalt meeldib miskit muud teha, ma ise ka keskendun enamjaolt kõigele mis jääb ülespoole vöökohta :)

millegi pärast enamus inimesi mu kohalikus jõusaalis keskenduvad just rinnalt surumisele, mõni vend muud ei teegi kui pumpab rinda.

Kontakt: Psycho@vahvel.net

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No see on neile kes teevad seda keha pärast, mitte nagu mõned kes tahavad kuskile jõuda või just mingis muus valdkonnas midagi saavutada / või lihtsalt meeldib miskit muud teha, ma ise ka keskendun enamjaolt kõigele mis jääb ülespoole vöökohta :)

 

need kes käivad jõusaalis keha pärast, neid kutsutakse kulturistideks, ja minu teada kulturistidel pole rõhk rinna ja biitsepsi peal vms?

 

aga noh, eks ise teate mis teete, need kes jalgu (kükk, jõutõmme jne) ei tee, nkn kuhugi ei jõua, sest nende treeningalased teadmised on nullilähedased pahatihti, mis peegeldub tulemustes.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
reino, vb tehnika lonkab lihtsalt rinnalevõtus, pole seda palju teinud. mis mõttes mitu korda teinud 120 kg?

kaaluga on natuke sitasti, olin pea kuu aega haige ja ei saanud jõmmis käia ning kaal kukkus kolinal, praegugi veel n.ö. 'taastun'.

 

@nõgesemees, natuke läbikukkunud sõnastus :D haters gon' hate

Ma mõtlen,et sa tegid 1x120kg või 3x120kg või tegid rohkem?


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Homme jälle tegema.Äkki keegi oskab midagi head soovitada mida teha?

Homme on plaanis teha rinnale,rinnalt suruda,jõutõmme,kükk ja rebimist.


29.08.2020 SEISUGA OLEN OLNUD VAHVEL.NET LIIGE 3650 PÄEVA EHK 10 aastat

 

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Käisin ka jõukas täna ja ülimalt raske midagi teha, näiteks jõutõmme jne.Meie jõusaalis puudub korralik ventilatsioon ja kui hakkad midagi tegema,siis tuleb jube õhupuudus ja hakkab väga palav.

Kevadel pidi remont tulema ja loodan,et sellega võetakse midagi ette,kuna kuulsin,et suvel pidi seal väga jube olema.

 

 

Jõutõmmet pole juba paar nädalat teinud, sest tegema hakates tuleb mul selline tunne, et pilt viskab tasku:D

Muudetud liikme CeuZ^'i poolt

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Käisin ka jõukas täna ja ülimalt raske midagi teha, näiteks jõutõmme jne.Meie jõusaalis puudub korralik ventilatsioon ja kui hakkad midagi tegema,siis tuleb jube õhupuudus ja hakkab väga palav.

Kevadel pidi remont tulema ja loodan,et sellega võetakse midagi ette,kuna kuulsin,et suvel pidi seal väga jube olema.

 

aken lahti :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oleks siis selline võimalus :Dsee asub maa all:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Oleks siis selline võimalus :Dsee asub maa all:D

Tean mida sa tunned, treener paneb veel radikad ka tööle.. no c'mon, jõukas ise pooleldi maaall, aknad õnneks on ja mingi mini ventilatsioon ka ees ruumis, aga see töötab elu harva.


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.