Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O:thiefi tegijat

Soovitatud postitused

et mees on membet thief hetkel 80 vaja olex et teeksite 99 muidugi 98 ja levelis minig 1k expi puudu ;/

aga pm otsin sellist inimest kes ei oleks scammer pm olen saanud scammi 2 korral 1 kord ostsin combat 90 acci ja kuu hiljem acc l2ks ja hiljuto ostsin zkinhead pure 10m eest mees andis naq kõik asjad mida teadis aga k2rgmisel p2eval accy lihtsalt polnud :S niisis pelan endiselt oma vana mehega aga thiefi tegemisest kopp ees...

otsin siis thiefi tegijat kes teab kui das käib pyramid plunder minigame.

ühendust võtta msni teel:agri.s@hotmail.com

 

hinna ytlete teie sest ei haka siis ise offima vaatan mida pakute välja :P pm kui te ei taha 99 teha võite vähem ka teha aga siis mõistagi ka väiksemad summad.

maksan rs ja päris rahas 1m=29 eek

ja ainult trusted ppl paluks ühendust võtta sest mingitel uutel nolikdele ma seda tööd anda ei saa,pean ju oma panga pini ka teale andma... :) sest muidu te ei sa tööd teha.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ple enmam mõtet pakuda ennast sain thiefi tegija endale 2ra :P

 

ok satusin scammeri otsa õnneks taipasin enne 2ra :D nii et otsin ikkai weel.

scammeritele:SAAGE AREU MA OLEN 2 KORDA SAANUD SCAMMY 4M+10M JA OLEN SUPERETEVAATLIK NYYD MA EI LASE ENNAST ENAM TILLIST TÕMMATA NII ET PALUN SCAMMERID 2RGE ADDIGE TÄNAN!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.