Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M:lvl 122/130 main acci, korralik pank!

Soovitatud postitused

Müün siis seda acci, peaks olema 3s omanik, aga pole kindel, sain selle Shimmy-lt siit foorumist, kes on päris usaldusväärne ja infoga, mis kaasa sain, saab vabalt unlocki teha, kui vaja, et siis ypris secure acc.

E mail läheb kohe peale minu oma, reccs, bank pin on peal, aga võtan maha, kui ostja olemas.

Usaldatud saavad ette, tundmatud ei saa midagi, mm or maksavad ennem.

Swedpank on maksmisvõimalus, võib ka SEB-ga, aga siis ootame, kuni raha kohal, muidugi kui usaldatud inimene pole.

Qp 188

stats&bank

statsbank.jpg

reccs.jpg

banq.jpg

Kontakt: [email:14ubpr7k]rsdanel@hotmail.com[/email:14ubpr7k]

A/W: ei teagi täpselt, mingi reedeks tahaks myydud saada, et 500 võiks ikka saada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
mainiks siinkohal, et esimene owner on Johannez siit foorumist

 

mainiksin ka seda, et sa pole mitte teine omanik ning ega cobalt pole 3s

 

Johanneselt ostis surta, ta müüs mulle, ma müüsin mingile vandile edasi, johnnes tömbas acci tagasi, müüs shimmyle ja shimmy cobaltile.

 

acc pole kindlasti secure, 6+ inimest teab selle andmeid, sealhulgas ka mina. Acc on läinud minukäes olles lukku, 1. appeal tuli denied, teine accepted.

 

 

sorry 4 spam, teavitasin inimesi ohtudest lihtsalt


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.