Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Ubisoft sai hacked

Soovitatud postitused

SUPERVIP

noh vahel on tõmmatud mäng kasulikum kui ostetud mäng:D


Poliitikud ei valeta, Nad tõesti üritavad luua oma valijatele töökohti jne, Aga iga poliitiku kohta on 100 inimest kes üritavad mõelda välja mingit ideed, kuidas ära kaotada su töökoht. Ma ei valeta, ma ei ole negatiivne, olen Realistlik. Muutke oma mõtlemist ja tegutsege! ;)

Olen õnnelik, et inimesed on nii ilusad ja head.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Räägitakse,et UBISOFT sai veel kord hacked kuna The Settlers 7: Paths To A Kingdom oli ka vaja seda DRM faili.

 

http://www.afterdawn.com/news/article.cfm/2010/04/23/ubisoft_always_on_drm_cracked_for_good

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mis asi on DRM


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
DRM - Mäng kus sul peab olema netiühendus. Kui sul netti pole, siis sa seda mängu mängida ei saa. Netiühendus peab olema aktiivne kui mängid mänge kuhu on sisse ehitatud DRM:)

 

Sa natuke pange pannud. DRM on mõndade mänguloojate loodud süsteem mis peaks peatama piraatlust, näiteks Sporel oli see install limiit ja Ubisoft nüüd teeb neti jama. Ja tasub ka teada, et Ubisoft panustas jälle raha DRM süsteemi arendamiseks.


#houmiid

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sa natuke pange pannud. DRM on mõndade mänguloojate loodud süsteem mis peaks peatama piraatlust, näiteks Sporel oli see install limiit ja Ubisoft nüüd teeb neti jama. Ja tasub ka teada, et Ubisoft panustas jälle raha DRM süsteemi arendamiseks.

 

Sama teeb välja ju:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.