Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: Rune pure ( hea runepure )

Soovitatud postitused

Müün siis sellist kasutajat nagu m33t------ ( see ei ole täis kasutaja nimi kui tahad teada siis PMi mulle )

Stats : pilti ma ei viitsi teha aga igastahes att 70 def 45 str 94 hp 80 pray 43

Kasutajal on tehtud lost city digsite ja monkey maddness ja veel muid asju ( quest points 68 )

Pangas on igasugust range treenimiseks mõeldud asju ( 25K steel arre 10K iron arre ja 2K chipwompa vms. ) ning fighter torso ja 2 full rune ja rune scimmysi

Recsid on peal ja maha ei saa kuna account on kunagi ammu sõbra sõbralt scammitud ja ei tea selle kohta midagi eriti, olen kasutaja 2x p2p teinud SMS pinidega ja tean mõlemat ( need saab kaasa nagu ka recsid )

 

HIND : 15M

Võin vahetada ka korraliku stakeri vastu ( 85+ 80+ 70+ ) või mingi str mage mure vastu

Mage : 85+ def 1

Str pure : str 85 + def 1

Rate Sol : 465 SOL

päris rahas 650kr

 

Kätte saab mind MSNis [email:1cez6mbj]v1ssu@hotmail.com[/email:1cez6mbj]

 

tõstaks teemat

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.