Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

O:green dragon orja purele 63 ranged

Soovitatud postitused

tapaksite 5 päeva green dragoneid.def on üks ja combat hetkel 56,aga tõuseb veidi,sest ma lasen vaikselt stri

kui vaja kasutan mmi,sest minu soov oleks kindel

usaldusväärsetele käin ette(mitte kogu summat vaid mingi osa)

kohe täna ei oleks veel orja vaja

aga näiteks 12 või 13 aprill võiks alustada orjamist

 

postitage siis siia,palju te suudate selle ajaga raha teha,palju te suudate selle ajaga ranged xp teha ja kaua päevas mängite,ning kas saaksite iga päev mängida ja palju sooviksite minu poolt raha

 

 

see ka,et kasutajal pangas eriti midagi ei ole,aga red d hide ja mõned boltid ja glory saab ikka(põhjus olekski just raha teenida accile sellega)

 

kui teil on bot,siis rääkige ka oma botist,kuidas ta treenib,kus kas surma saab ja kas teeb randomid ära

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

kui sa lähed päris elus töövestlusele ja ütled,et ma oleksin nõus tööd tegema,aga räägime palgast,mis võimalused on sul siis tööle saada?

loe mu esimene post korralikult läbi vasta mu küsimustele ja tee enda pakkumine hinnas ja ma valin endale soodsama pakkumise hiljem ise välja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui sa lähed päris elus töövestlusele ja ütled,et ma oleksin nõus tööd tegema,aga räägime palgast,mis võimalused on sul siis tööle saada?

loe mu esimene post korralikult läbi vasta mu küsimustele ja tee enda pakkumine hinnas ja ma valin endale soodsama pakkumise hiljem ise välja

Imelik oled, töövestlusel küsitakse palka ka ju... :) lol mis sa ei või küsida palju ma palka saan? nagu miks ei või küsida seda?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

ilmselgelt oli mu mõte selles,et ta loeks mu esimese postituse läbi ja vastaks minu küsimustele.ära ürita ära panna ja poste koguda,sellel ei ole lihtsalt mõtet ja ma olen selgelt välja kirjutanud,et teie ütlete ise tasu ja mina valin välja endale sobiva summa eest orja

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
kui sa lähed päris elus töövestlusele ja ütled,et ma oleksin nõus tööd tegema,aga räägime palgast,mis võimalused on sul siis tööle saada?

loe mu esimene post korralikult läbi vasta mu küsimustele ja tee enda pakkumine hinnas ja ma valin endale soodsama pakkumise hiljem ise välja

 

Sa tahad öelda, et see siin on PÄRIS ELUS TÖÖVESTLUS?

LOLL!!!!!!!!!!!!!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Võimalus on igapäev olla arvutis nv niipalju kui vaja

aga koolipäevadel on trennid ja nii siis umb 4 tundi vms

Ei oska öelda Palju raha teeks kuid vaja oleks game necke..

Kuna mul pole ühtegi tehingut siis teed mm teenust ka vms:)

Hind on siis niipalju kui raatsid anda :D

Aa nv kohta, et mingi 8-10h, sest vägapalju ka ei viici vms:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

parim pakkumine siiani,aga postitage palun ka ate mängite ja palju peale te range umbes teeksite ja mis varustus food ja bolts vaja läheb

pmis pakuti ka 200 korra ja kindlasti postitage,kas botite või teete ise(kontrollin)

//kui ei boti siis loodaks 5m teenida,kui botib siis sooviks 7 päeva botti ja 10m teenida,kas saate sellega hakkama?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.