Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tätoveeringud

Soovitatud postitused

Kas on kellegil?

Plaanis teha?

Ise mõtlesin ,et teen saan varsti 18 täis ,et võiks nagu midagi teha. Mõte korra oli ,et abaluu peale mingi tribla või midagi, midagi suurt ja värvilist küll ei taha

 

Mis arvate tatokatest?

Kui kellegil on äkki viskate pildi kah?:cool:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ehk räägid, kus siukseid teha saab :) ?


29p9m4x.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Hiljem ei hakka meeldima, siis kulub ise ära, ei pea maksma peale, et eemaldaks keegi ära.

 

njh,

Loomulikult tuleb enne väga põhjalikult läbi mõelda kas sa tahad seda tätokat ja kuhu,, Mitte nagu pubekad nägid kellegil siis teevad endale kah moe pärast ja pärast kahetsevad ,et nii lollid olid,

Ma ise kah veel mõtlen kas ma teen selle ära või mitte, Käin ka salongis ära vaatan mis häid pilte nad seal mulle visandavad.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ise on kavas teha vasaku rinna peale üks asi aga kaalun veel seda asja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
minul on tattoo. nüüd juba 2 aastat. tegin selle oma 18. sünnipäevaks :D

mul paremat pilti pole kuid midagi on siiski sellelt ka näha. koos oma vennapojaga :)

 

1be713794490.jpg

 

oled kahtetsenud kah ,et olma selle tegid?

 

Ise vast nii nähtavasse kohta ei teeks

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ma JÄLESTAN tötoveeringuid .. aga kahjuks pean õppima nendega elama, sest naisel on 2 tükki ja kuidas ma talle ütlen " ou mulle ei meeldi su see ja see kehaosad, sest need on ära rikutud, lols

 

ehhhe,ega maitse üle ei vaielda jah.

Mul isiklikult pole küll nende vastumidagi , isegi vahest kui näen kellegil siis tuleb mõte ,et omalegi teha.

Muidugi kui on salongis tehtud:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
ei, apsoluutselt mitte. plaanin ka lisa teha. :) arvatavasti lasen sellest tattoost jätkata kuni sõrmedeni välja.

 

kus kohast see algab sul üldse?

ligikaudseid mõõtmeid tead?

kaua seda sulle nahasisse torgiti?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

mmm.. ei mäleta enam täpselt kuid esimene kord läks mingi 1,5h ja teinekord kui üle läksin tegema siis mingi 30minutit.

tattoo tippu on näha pildilt, see algab kaelalt ja praegu lõppeb õlal. et siis mingi 20cm vast on. käisin salongis tegemas. tallinnas viru tn 5. hinnaks oli kui ma nüüd ei eksi siis 800kr.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.