Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

paluks abi!

Soovitatud postitused

Mul on selline mure, et ma tahaks emaili maha võtta enda runescape kasutajalt, aga ma ei mäleta enda eelmist emaili kas on üldse võimalik maha võtta mul on näitab et pending confirmation! ja siis kui muuta tahan siis tahab ta seda koodi, aga mul pole seda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
hmm...mul oli kyll nii et tahtsin accil emaili muuta siis muutsin ta vist küsis ka vana emaili siis sinna ei vastanud ja panin ainult uus email ja pärast näitas et mis vana email oli ja sain koodi jne....:D

Lol tänan nii oligi :D ma ikka suht loll :D ma ei saa aru miks ma ise selle peale ei tulnud nüüd 14 päeva pärast vahetub :) tänan danel233

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Lol tänan nii oligi :D ma ikka suht loll :D ma ei saa aru miks ma ise selle peale ei tulnud nüüd 14 päeva pärast vahetub :) tänan danel233

 

saigi nii v?:D irw ma peast rääkisin ma 1 kuu tagasi vahetasin ega ma ostsin acci ja ei teadnud eelmise omaniku emaili ja ei viitsinud küsida ka ma ikka arvasin et ta küsib eelmist emaili aga ei küsinud ja klikkisin ja seal nängin eelmist emaili:D,

 

ei ole tänu väärt:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.