Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

pliis kes vähegi csi laagist teavad kuidas seda fixida siis vastake mu teemale ,

Soovitatud postitused

asi selles et mul ping csis 120-200 , :S ja saan kicki igal pool kuidas ma saaks mõne hea confi fps või midagi , ?

kes teab midagi plz vastake kohe kui saate

asjaga on kiire

kuidas saab ma tean et saab sest mõned saavad confidega ka nii et ei laagaaa :S:S HELP IM PROBLEMS :wa:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Irv see conf loeb sul väga vähe pingi osas, soovitan otsida uue interneti operaatori või uue kasti .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

csist ma ei tahaks loobuda :S kuna ta nii hea mäng mul RAM 2GB ja muud ma ei viitsi mul arvuti sitax hea aga nett on kõu , aidake palun teid :S kuidagi saada laagist lahti nii et netti e i osta uut . :S , ei conf loeb palju , sest oleneb confist ja oleneb ratedest ...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mul ka Kõu nett ning selle pingi ei anna mitte mingit moodi parandada. Sa pead lihtsalt hüvasti jätma CSiga.


formerly known as N2pster

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

conf oleneb fpsi puhul idioot... kõu nett ei ole mõeldud csiks. minu conf on siin kui tahad. http://www.upload.ee/files/491585/config.cfg.html


- Kui näed viga laita, siis mine ja hakka mölisema.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Lol endal kõu nett ja kysid veel kuidas parandada -.- viska ruuter ahju .


signaw.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
pole ruuterit on aind k6u nett

 

niiet sa loodad kuskilt pistikust tulevast netist saada paremat pingi kui 200 ?

edu sulle sellega.

 

ütle emmele, et ta ostaks sulle umbes 1mb - 100mb püsiühenduse, siis võid juba hakata mõtlema 50 - 2 pingile eesti serverites :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Internetis ilmselgelt viga. Config mõjutab küll, kui sul on valed rated pannud, siis on lag mängida. Need kes pakkusid, et vaja osta uus arvuti on lollid, arvuti ei mõjuta su pingi mitte kuidagi.

 

Videokaart ja portsessor ei mõjutagi? Kui väga sitt on siis küll mõjutab. Enda kogemused:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kuidas ta saab sul pingi mõjutada? Ta võib mõjutada FPS'i, aga mitte pingi.

 

Kle taun pane suu kinni kui sa ei jaga seda värki.

Proof, et ainult nett ei mõjuta pingi: Mul on elioni nett ja kastis on ping mingi 30 keskmiselt ja l2pparil on sitt prose ja ping l2pparis 200...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kui sa ise ei taju asja, ma just praegu katsetasin, võtsin ema vana läppari, ping oli põhimõtteliselt täpselt sama. Kui sa mitte midagi ei tea, siis ära tule seletama. Ma uurisin natukene ühes Counter-Strike foorumis, kõik rääkisid, et ei mõjuta. Jälgi oma sõnu ka!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.