Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...

Kirjelda inimest kes postitas enne sind!

Soovitatud postitused

Maitea pole eriti silma jäänud... Sa pole kah just kõige vanem tegija...

 

Kui keegi peaks ütlema et ma mingi räme uustulnukas siis jamh mul eelmine kasutaja peaks olema 2007 aastast. Aga viskas üle tegin uue...

 

Viskas üle lmfao, scammer/spammer :kiss:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Oldschooler, päris mitu kasutajat sul siin olnud juba vist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Cloud, sinu informatsiooniks - mul on täiesti suva

 

Selliseid asju pmiga ei saa saata.

 

Kirjeldus sinust : Lohh wannabe kes arvab et tema on kõige lahedam üldse. Tarkpea selline. Pointless tüüp. Alguses ütleb et ma scammer/spammer siis kui ma räägin enda eelmisest kasutajast siin (Alla 200 posti, 7 tehingut[Positiivsed]) siis on tal pohh, sest ta sai "kotti" . Kahe minuti pärast postitab ta kõik minust mida ta arvab ja siis väriseb pool tundi sest teab kui lolli iba ta suust välja ajab. Siis topib oma postitusele niikuinii suures koguses naerunägusi ja kirjutab 10 korda Irw, lol , lmao , hahahaha vms... Nüüd kui on lugenud minu kahte viimast lauset mõtleb ta kuidas jätta teistele võimalikult täiskasvanu mulje . ja ütleb minule LAPS=/ Good luck , Have fun...


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Selliseid asju pmiga ei saa saata.

 

Kirjeldus sinust : Lohh wannabe kes arvab et tema on kõige lahedam üldse. Tarkpea selline. Pointless tüüp. Alguses ütleb et ma scammer/spammer siis kui ma räägin enda eelmisest kasutajast siin (Alla 200 posti, 7 tehingut[Positiivsed]) siis on tal pohh, sest ta sai "kotti" . Kahe minuti pärast postitab ta kõik minust mida ta arvab ja siis väriseb pool tundi sest teab kui lolli iba ta suust välja ajab. Siis topib oma postitusele niikuinii suures koguses naerunägusi ja kirjutab 10 korda Irw, lol , lmao , hahahaha vms... Nüüd kui on lugenud minu kahte viimast lauset mõtleb ta kuidas jätta teistele võimalikult täiskasvanu mulje . ja ütleb minule LAPS=/ Good luck , Have fun...

 

Ma ei vaevu isegi su paska lugema, oled mees - siis tule vigise minuga näost näkku. Muul juhul, ÄRA SPÄMMI NERD!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ma ei vaevu isegi su paska lugema, oled mees - siis tule vigise minuga näost näkku. Muul juhul, ÄRA SPÄMMI NERD!

 

Kirjeldus(On vist kolmas) : Valetasid et ei lugenud läbi minu postitust , läksid närvi ja spammisid teatades et minu täiesti ontopic tekst on puhas spamm.


tumblr_lk6j4h7Gjk1qazkdco1_r1_500.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Eeskujulik & Tuntud liige :wink:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.