Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nihhujaa?

Soovitatud postitused

VIP

paluks siis teemase tagasi.

 

kui ma hakkaksin kah mingi suvalist saiti reklaamima (näiteks see rsblackmarket vms).

 

sa viskaksid kohe mulle banni vms.

aga kui sina reklaamid midagi ja veel saadad neid mitmeid ja mitmeid kordi.

 

ma tean ,et ennast müüa on kõige raskem.

aga palun. LOE ENNEM REEGLID LÄBI KUI MIDAGI HAKKAD TEGEMA!

 

seal on ilusti kirjas ,et teiste saitite reklaamimine= warn,ban.

nagu selle lockerziga oli.

see alecoq on praegu sama moodi.


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
No, kas järsku sõid kiisud keyboardi juhtmed läbi, et te ei saa mulle kirjutada?

 

Miks peaks keegi sinu postkasti sõimukirja saatma, kui ntx mõni on pissed kellegi teise peale?

Ma saadaks hea meelega mõnele ikka päris mõnusa kirja >_

See, et ma pärast seda kirja banni/"tumm" staatuse vms saan oleks garanteeritud :)

 

Eniveis, suht lame jah, et moded spammivad neid värke.

 

Üleskutse: Tulge hea ideega lagedale ning postitage see alecoq lehele ning tehke hääletuseks eraldi teemad!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
paluks siis teemase tagasi.

 

kui ma hakkaksin kah mingi suvalist saiti reklaamima (näiteks see rsblackmarket vms).

 

sa viskaksid kohe mulle banni vms.

aga kui sina reklaamid midagi ja veel saadad neid mitmeid ja mitmeid kordi.

 

ma tean ,et ennast müüa on kõige raskem.

aga palun. LOE ENNEM REEGLID LÄBI KUI MIDAGI HAKKAD TEGEMA!

 

seal on ilusti kirjas ,et teiste saitite reklaamimine= warn,ban.

nagu selle lockerziga oli.

see alecoq on praegu sama moodi.

 

* 3.1 Vahvliga sarnase suunitlusega foorumite propageerimine

Seda nii vahvli foorumi teemades kui privaat-teadetes! Samuti ei tohi reklaamida mõttetuid nn. ühemehefoorumeid, kus on paar postitust ja 2 kasutajat, kes ise ka adminnideks. Teiste foorumite teemadele on lubatud loomulikult viidata sel juhul, kui need sisaldavad mõnes vahvli teemas esitatud küsimusele/probleemile vastust.

 

Kahjuks Alecoq.ee on veebilehekülg, mitte foorum. Antud veebileheküljel toimub lühiajaline kampaania. Reegel foorumite propageerimise vastu on olemas ning selle eiramisel on tagajärg foorumist eemaldamine. Kampaaniad keelati ära seoses Lockerzi buumiga. Pärast seda on lubatud kampaaniaid teha vaid admini nõusolekul. Paraku pean nõustuma, et see on ebaeetiline tavakasutajate suhtes ja loodan, et Olari võtab mõistuse pähe. Vaadates nii Olari kui ka Jaanuse häälte kogust, siis võidulootus on neil nullilähedane. Homme räägin nendega lähemalt.

 

Kas võiks vahepeal mõistlikumaid teemasid ka teha? Päevas päeva mingi nurisemine käib. :/

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Mind absoluutselt ei huvita kes mida reklaamib;) , mida te virisete koguaeg , ütelge nüüd , et ma poen kuradi modedele ja adminnidele , sellise jutuga võite per** minna eks?

Ma lihtsalt pidin postitama , võite panna warni , idc , nagunii ma pmst aint loen siin foorumis :) Juhtkonna vastu pole mul midagi, minuarust toredad inimesed.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.