Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  
Külaline

Muudatused - moderaatori konkurss

Soovitatud postitused

Saatsin ka avalduse.

:D

 

Kui profiili vaadata siis oled 14:)

 

Aga jah.. ega moderaatori töö pole nii lihtne, enne mõelge ikka läbi kui saadate e-maili , kuna see tähendab igapäevast kohustust foorumi heaks. Ja arvata on , et paljud lahkuvad peale paari nädalat mode positsioonilt kuna lihtsalt ei viitsi sellega tegeleda.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ma küsin teilt,Oleks ma vääriline üldse?

Sest kui pole siis pole mõttet ka avaldust saata.

Rapidload või arvat ükskõik mida minu kohta,aga ma arvan et elame demokraatis :D nii et rahvas.Kui kirjutate midagi siis pange arvamus ka,et kas mul on üldse mõttet või mitte?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

zammy sobiks ;) see vanusevärk võiks olla 14+ sest paljud inimesid siin umbes nii vanad :D minult pole võimalustki ,sest ma 12:D ja ma ei tea eriti arvutitest midagi:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

On seda modet vaja ??

Pigem üks tegev administraator juurde , nagu varem oli .

Ja enne mode saamist kindlasti vaadata profiil läbi, postitused, tehingud ja kindlasti ka kuna registreeritud on.

Vähe spämmi, tarka juttu, natuke vanust, usaldusväärsust väga kõvasti ja oledki MODE ! :)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
mõte on nii noori võtta?

Nii noored ongi scämmerid ju-.-

 

Nooruses ei ole asi kinni, pigem arengus.


Pidevalt müügis runescape miljonid 40-45 each!

Lisage [email:35ljbuni]pjoonas@rscheat.pri.ee[/email:35ljbuni] kui on ostusoovi!

 

 

Zezima heh?

https://create.runescape.com/accountcreated.ws?username=jobikotti

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Ta lasi 25m üle.

Tahate ma seletan asja lahti w?

Brine juba ammu tahtnud minuga scämmida ja mõtlesin et vean lõksu ja siis scämmime ja ma tõestan foorumile et ei saa kedagi usaldada.

Ja siis üks pidi müüpma 30m ja 15m ette. brine sai enda kätte 15m ja sealt pidi 5m mulle andma.

Aga ta ei andnud. ma oleks selle raha omanikule tagasi andnud.

sest minu tahtmine oli saada tõestada et ei tasu usaldada kedagi.

Ja siis saigi nati hiljem bänned middleman algul ei uskunud sest piisavalt tõendeid polnud.

Hiljem oli.

Ja ma pidingi tegema juba uue kasutaja ja teema et näete ise juhtkonnas scämmereid sees.

Mina(Plastikuhv0) Andi ja brine.

ja see oleks viinud foorumi mainet alla sest kui juhtkond scämmib.

Aga siis rolverts ütles kui ilusti käitun ei bänni mind keegi foorumist ja asi ok.

 

 

Aga jah brine scämmis 25m ja isegi vb rohkem bännis näiteks kellegi kes lubas panna scämmerite alla teema. keegi seda ei tea.

Kui teid huvitab siis ma scämmisin umbes 273m kokku foorumist.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Ta lasi 25m üle.

Tahate ma seletan asja lahti w?

Brine juba ammu tahtnud minuga scämmida ja mõtlesin et vean lõksu ja siis scämmime ja ma tõestan foorumile et ei saa kedagi usaldada.

Ja siis üks pidi müüpma 30m ja 15m ette. brine sai enda kätte 15m ja sealt pidi 5m mulle andma.

Aga ta ei andnud. ma oleks selle raha omanikule tagasi andnud.

sest minu tahtmine oli saada tõestada et ei tasu usaldada kedagi.

Ja siis saigi nati hiljem bänned middleman algul ei uskunud sest piisavalt tõendeid polnud.

Hiljem oli.

Ja ma pidingi tegema juba uue kasutaja ja teema et näete ise juhtkonnas scämmereid sees.

Mina(Plastikuhv0) Andi ja brine.

ja see oleks viinud foorumi mainet alla sest kui juhtkond scämmib.

Aga siis rolverts ütles kui ilusti käitun ei bänni mind keegi foorumist ja asi ok.

 

 

Aga jah brine scämmis 25m ja isegi vb rohkem bännis näiteks kellegi kes lubas panna scämmerite alla teema. keegi seda ei tea.

Kui teid huvitab siis ma scämmisin umbes 273m kokku foorumist.

 

 

Se teema ei ole küll kellegile selgitamiseks mida brine ja andi tegid. Kui sa tahad selgitada mine scammerite alafoorumisse.


EI PÄÄSE MSN-I

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks ütles et lasi 10m üle.

Ma tahan et teised teaks et 25m ja vb rohkemgi.

 

Ma ütlesin sulle kui sa tahad, et teised teaksid palju keegi scammis palun mine scammerite alateemase ja tee teema sinna. Siia veel mingi scammeri juttu postitad hakkan hoiatusi lisama.


EI PÄÄSE MSN-I

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Umm... ID kaartiga audentimist?:confused: ma muidu tuleks küll moderaatoriks(17 aastane), olen üsna aktiivne külaline siin foorumis, kuid postitan harva. Runescapega ma enam ei tegele, kuid see foorum on niisama lõbus koht, kus hea aega veeta. Et siis minu küssa oleks, et kas see ID kaarti audentimine käib läbi selle ID kaarti lugeja(toda mul pole)... Ja isikukoodi vms ma kh jagada eriti ei taha, pole mul neid sms laene pärast vaja.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Umm... ID kaartiga audentimist?:confused: ma muidu tuleks küll moderaatoriks(17 aastane), olen üsna aktiivne külaline siin foorumis, kuid postitan harva. Runescapega ma enam ei tegele, kuid see foorum on niisama lõbus koht, kus hea aega veeta. Et siis minu küssa oleks, et kas see ID kaarti audentimine käib läbi selle ID kaarti lugeja(toda mul pole)... Ja isikukoodi vms ma kh jagada eriti ei taha, pole mul neid sms laene pärast vaja.

 

Ainult isikukoodi teades ei saa sms laenu võtta...

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Se teema ei ole küll kellegile selgitamiseks mida brine ja andi tegid. Kui sa tahad selgitada mine scammerite alafoorumisse.
Highdrift minu arust oled sa oma mode kohas liiga kinni kui siin juba läks teemaks, et brine scammis, siis miks ta ei võiks asja ära rääkida nii nagu oli? Mis mõte on "scammerid" alal teema teha kui brine bänned juba?

"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.