Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

kuidas kustutada emaili kui on email registreeritud juba mida sa ei tea!

Küsimus

9 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
VIP

ei olegi enam


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
mingisugune moodus peab ikka olema ju !

 

kui ma ütlen et ei saa, siis pole ka mingisugust moodust!

vanasti oli, nüüd muudetud.

 

vajadusel vöid ka 7 vöi 14 (ei tea täpselt) oodata


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
keegi saab aidata siis sellega kuidas saaks maha lasta niimoodi et peaks siis ootama 7 v6i 14 päeva

 

TÜRA, oled sa idioot?

ma ütlesin, et ei saa niimoodi, kuidas keegi saab sind siis öpetada?!


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

Lähed e-maili muutmise lehele, sisestad enda emaili uueks emailiks (praeguse emaili koha jätad tühjaks), paned Submit vms ära.

Siis ta peaks näitama, et One email has been sent to (Praegune@e-maili.aadress) and another to (sinu@e-maili.aadress).

Sealt saad sa praeguse emaili teada, paned Cancel sellele code verification asjale, et ei submiti seda koodi. Muidu pead E-maili muutmist ootama 14 päeva.

 

 

Lähed uuesti emaili muutmise lehele ning nüüd sisestad praeguse emaili (mille said varem teada) ning sisestad enda emaili ja submitid ära, nii läheb aega ainult 7 päeva.

 

Loodetavasti saad mu jutust aru, sest ma ei saa.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Äitäh sulle !

Ja Pac kui sa ei tea mitte munnigi ..siis ei maksa lahmida et ei saa ja ei saaa kuradi türaimejast mowgli!

 

mida ma ei tea siis?

ma ütlesin sulle et kuidagi saab ka nii, et pead ootama kas 7 vöi 14 päeva.

sa pole küsinud kuidas, vaid küsisid kuidas kohe maha saada, ahv


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.