Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Tormented Demon'ite õpetus vid. kujul - Alari 1st

Soovitatud postitused

Sai tehtud siis väike Guide, mis loodetavasti on abiks teile uuematele/kogenuile. TD-d on kindlasti aega väärt. Enda kogemustest võin öelda, et kümne

päevaga saada 4 x d claws ( 4 x 32m) ei ole sugugi halb saavutus.

VIDEO ASUB: http://www.youtube.com/watch?v=5TjVaJocV-c

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Nagu sa näed, siis mul on see video siin juba olemas.. mis on muidugi editimata kuid see selleks.. ütleme nii, et video hinnang on 5! aga GUIDE suhtes annaks 3+ sest see on üks halvemaid kohti kus TDsi üldse tappa..

 

Minu soovitus: Vaata minu video läbi, ja tee selle spotiga nagu minul.. ja siis on väga viis;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Koht on selline kuna enamus algajaid lähevad sinna ja iseenesest kui nendega osata mängida ( mitte paanikasse minna kui kogemata 3tk peale tulevad ), saab seal vägagi hästi neid tappa. Kõik kes tahavad neid tappa, leiavad endale meeldiva koha, mul isiklikult ükskõik millises spotis ma olen.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.