Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

closed!

Soovitatud postitused

SUPERVIP

Palju tahad tema eest?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

helista korra sel numbril ja saad aru et see õige number

 

kle tessant mis su probleem on?mida sa räägid kui sa midagi ei tea,no kurat sa pole helistanudgi,see on rate mobiil,see ongi selline!

 

ma juba teist korda ütlen.et see on täiesti õige number,saa aru juba ja lahku minu postist

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Barbarid on ju ostetud kasutaja.. 5 aastat see küll sinu oma pole olnud. Lol

Isegi mina teadsin 1-2 aastat tagasi selle kasutaja recovereyd.

 

btw. Said mult dmis lutti kui ma olin cmb 107 ja sa 126. Hea meenutada kohe sinusugust ****. Xd

 

06dets15150023qu7.png

 

 

btw. Minuteada oli barby vahepeal suur scammer. Aga eks enda otsustada kes sellise acci ostab.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

palun helista aind üks kord sel numbril ja sa saad aru et see on õige number

 

Barbarid on ju ostetud kasutaja.. 5 aastat see küll sinu oma pole olnud. Lol

Isegi mina teadsin 1-2 aastat tagasi selle kasutaja recovereyd.

 

btw. Said mult dmis lutti kui ma olin cmb 107 ja sa 126. Hea meenutada kohe sinusugust ****. Xd

 

06dets15150023qu7.png

 

 

btw. Minuteada oli barby vahepeal suur scammer. Aga eks enda otsustada kes sellise acci ostab.

 

 

vaat seda pilti omg ,sa olid lucki panid 21 just siis kui mul oli 21hp left ,see oli aind haige luck saa aru ,mul jäi ka 3 food left ja teist korda sa ei tahtnud enam teha,

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
palun helista aind üks kord sel numbril ja sa saad aru et see on õige number

 

 

 

 

vaat seda pilti omg ,sa olid lucki panid 21 just siis kui mul oli 21hp left ,see oli aind haige luck saa aru ,mul jäi ka 3 food left ja teist korda sa ei tahtnud enam teha,

 

Et see siis tähendab et ma KO-sin su ära?

Ma oleksin teinud sinuga.. teist korda.. kuid sa ei olnud nõus samade reeglitega.( sõimasid mind )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

jah,sest ma ei võitlend täiega sa said algul nii haledalt sisse et ma ei viitsind lõpus enam süüa kah.

vaata kui palju ma sulle rohkem foodi antsin ,nende shapiride asemel oli sul food ja mul ei olnud ,see ei ole midagi erilist saa aru omg sul oli mingi 10 foodi rohkem!

 

ja ma võtsin no full rune ma tegin sinu reeglite järgi kõik oli nii nagu sina tahtsid ning

me lõpetasime mõlemad 3 foodiga,tegelt oled hoopis sina hale,mitte mina

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
jah,sest ma ei võitlend täiega sa said algul nii haledalt sisse et ma ei viitsind lõpus enam süüa kah.

vaata kui palju ma sulle rohkem foodi antsin ,nende shapiride asemel oli sul food ja mul ei olnud ,see ei ole midagi erilist saa aru omg sul oli mingi 10 foodi rohkem!

 

ja me lõpetasime mõlemad 3 foodiga,tegelt oled hoopis sina hale,mitte mina

 

noh aga sa olid päris mitu CB suurem kah:P


aop2df.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
jah,sest ma ei võitlend täiega sa said algul nii haledalt sisse et ma ei viitsind lõpus enam süüa kah.

vaata kui palju ma sulle rohkem foodi antsin ,nende shapiride asemel oli sul food ja mul ei olnud ,see ei ole midagi erilist saa aru omg sul oli mingi 10 foodi rohkem!

 

ja ma võtsin no full rune ma tegin sinu reeglite järgi kõik oli nii nagu sina tahtsid ning

me lõpetasime mõlemad 3 foodiga,tegelt oled hoopis sina hale,mitte mina

 

Peabki ju olema 10 foodi vähem.. kui Sul nii suur edumaa kõikides skillides.. Näiteks flat 99 kuigi mul oli 90,94,72 ,, Sul oli hp 99 , mul oli 90 , SUL PRAYER 99 ( mis tähendab sa ei pea nii tihti altaril palvetama.. kui mina ( mul oli 52 ).

 

Asi on lihtsalt selles et sul pole SKILLI. OK aitab nüüd.

 

Anyways muuda oma esimene post.. ära kuna see kasutaja pole sinu oma olnud 5 aastat.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
no ma ütlen, et see pole õige number...sa oled ikka ajuhälvik barbarid...

9 kohalist numbrit pole olemas!!!!!!!!!!!!!

 

Ma helistasin kuid number oli kinni. ( andis kinnist tooni )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

asi ongi selles ,et ma teengi ainult 126 vs 126 ,mitte mingi 100-110 vs 126

 

oleks sa näind kui haledalt ta algul sisse sai,mingi 20..24..22..siis tuli 10,ta oleks napilt K0 saanud,ma räägin koguaeg,et ma ei võidelnud täiega ,126ste vastu võitlen täiega aga ta oli 107 ma võtsin seda võitlust nii vabalt...see oli esimene kord ka kui ma nii väikese leveliga dmi tegin

 

jätame selle teema üldse,räägime ikka mehe ostust

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kahtlane... myya paneb ainult jama suust...

Teiseks tel number on vale... seda ylesse ta ei tunnistanud....

Kolmandaks kuna ta ostis selle kasutaja, siis pole kohe kindlalt m6tet seda osta, kui 3+ omanikku on sellel juba olnud isegi 1k eest ja v2hem... kuna see v6etakse varem v6i hiljem tagasi....

 

K6nest on aru saada, et tegemist on alaealisega...

 

10k on liiga palju pakutud.... kuna see on su enda mure kuidas sa skille arendasid :P

Skille v6ib ka nii arendada, et saad ainult kasumit ja kasumit, kas pole 6ige w?

 

Selle mehe eest maks 5k, mitte rohkem.... see pole lihtsalt seda hinda v22rt....

Kuna kui tegemist on ikka ostetud acciga... siis alguses enne ostu ikka contakteeruda selle acci 6ige omanikuga.... ja kui tuleb v2lja, et neid on yleyldse 3 v6i rohkem, siis pole m6tet osta.... sest nendest v6ib selle acci keegi tagasi tirida ja hui teada saadki kes seda tegi :P;)

 

Ja oledki oma rahast nii lihtsalt viisil ilma.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.