Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M: CMB 136 + 300m Pank!

Soovitatud postitused

Müün siis Runescape II kasutajat, asjaga mul sugugi kiiret pole, kasutaja niigi juba üle 2 kuu seisnud kuna enda RSi isu on kadunud, vb natuke on alles, aga ma sunnin end quitima, sest kasu selline tegevus mulle eriti just ei too:(

 

Kasutaja on ise combat 136.35 ning totaliga 2002! Kasutajal on kõik recoveryd, B-pinid jne peal ja maha mina neid enne võtma ei hakka kui kindel ostja olemas on, olen nõus tegema ka H2H tehinguid ja muid säärast, et ostja saaks tehingus kindel olla, kuna tegemist ei ole sugugi väikeste summadega, eriti veel praegusel ajal.

 

Kasutaja on puhas, mina olen kasutaja esimene omanik, kasutaja on tehtud minu käeläbi ja arendatud ka läbi aastate minu poolt.

Kasutaja pank on ~300m olenevalt GE hindadest. Suuremosa on raha, kuid on ka mõningaid itemeid, ning nagu näha tegin ainult enda väärtuslikuimast TABist pilti, oleks pidanud muidu igast tabist eraldi pilti tegema ja noh seal on näha ka, et kasutajal mingi raha ikkagi on:P

 

Unustasin ka mainida, et kasutajal on 277QP

 

2kftzc.jpg

 

 

141hy8m.jpg

 

2duzevm.jpg

 

152yqed.png

 

 

 

 

Mingeid naljasummasid ma näha ei taha, samuti idiootse sisuga poste võtan kui FREE BUMPina

Kes tunneb, et tahab selle kasutaja uus omanik olla siis võtab minuga läbi POSTKASTI ühendust!

 

Alghinnaks paneme siis 1500, kuid see pole kindlasti see summa mida mina tahan saada! Edu siis teile ning ka mulle;)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

ei tea kas ma pime või mis.

aga pank on 207m+

 

tee asjatest kah pilti.

kuna ~93m on ikka suur vahe. ligi 1/3


3e851e6f514c109.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.