Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Kontrollitud RS kasutajad

Küsimus

Nii, ma sooviksin siis teada, et kuidas kontrollitud RS kasutajate alla enda tehingut saada? Et keegi võiks aega võtta ja asja lahti seletada.. ma ise eeldan, et ma annan pmst enda andmed adminnile ja ta võtab siis nende antud andmetega accounti endale? ja kui kätte saab, siis on n.ö kontrollitud? Aga noh, siit tekivad kohe 100 uut küsimust, et kuidas Vahvli adminni usaldada..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

23 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0
Author of the topic Postitas

No jah, kahjuks või õnneks ei usalda mina mitte ühtegi adminit/modet enam.. oleks mul mingi halb kasutaja siis, aga kahjuks mitte.. Ainuke võimalus on siis vast päriselus väike läppariga kokkusaamine teha ja seal talle see asi ära tõestada vast..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Vot seda minagi.. nad praegu kontrollivad ära, mingit jama ei tule, aga tõesti arvad, et kui sa viskad neile mingi 300m pangaga high level accounti letti, et siis nad tõesti ei jäta su andmeid alles?:D ja siis kunagi tulevikus kuritarvitavad seda

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Vot seda minagi.. nad praegu kontrollivad ära, mingit jama ei tule, aga tõesti arvad, et kui sa viskad neile mingi 300m pangaga high level accounti letti, et siis nad tõesti ei jäta su andmeid alles?:D ja siis kunagi tulevikus kuritarvitavad seda

 

kui on kontrollitud kasutaja siis on suurem % et ostetakse ära, keegi ei taha sellist acci mis tömmatakse nahhui 2 päeva pärast


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0

ei soovita teha enam sellist asja, ilma pikema jututa, cuba kontrollis mu acci, mida myysin, ja täna sain teada, et acc tagasi võetud, syydistati mind ja kui ip-d vaatasin, peale appeali tegemist, yhtis cuba omaga, seega feil noob rsk. Ja muidugi bank, mis oli 260m ringis, oli dropitud või transferitud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Meie jumalaid ei usalda? :D Tänu neile on meil siin selline aktiivne foorum püsti. Usu mind, nad on palju väärtuslikemaid asju vahendanud, kui sinu kasutaja väärt on. Kui sul kasutaja just mingi zezima vms pole :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
ei soovita teha enam sellist asja, ilma pikema jututa, cuba kontrollis mu acci, mida myysin, ja täna sain teada, et acc tagasi võetud, syydistati mind ja kui ip-d vaatasin, peale appeali tegemist, yhtis cuba omaga, seega feil noob rsk. Ja muidugi bank, mis oli 260m ringis, oli dropitud või transferitud.

 

tainas, mine sõida oma poole millise autoga. kust sa üldse cuba ip teada said?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP

Kas mitte ei olnud, et enne mode saamist pead saatma, endast pildi ning dokumendi pildi , administraatorile ?

Seega peaks asi suht kindel olema ju, mingi jama on, väike sõiduke ainult :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
ei soovita teha enam sellist asja, ilma pikema jututa, cuba kontrollis mu acci, mida myysin, ja täna sain teada, et acc tagasi võetud, syydistati mind ja kui ip-d vaatasin, peale appeali tegemist, yhtis cuba omaga, seega feil noob rsk. Ja muidugi bank, mis oli 260m ringis, oli dropitud või transferitud.

 

Jutu mees oled suur aga kus on proof?

Miks ta siis banned pole ja miks ta Admin on?

Tee midagi tarka ja hoia suu kinni.

 

Ontopic :

Ise ma seda värki ei usalda, "parem karta kui kahtseda".


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
ei soovita teha enam sellist asja, ilma pikema jututa, cuba kontrollis mu acci, mida myysin, ja täna sain teada, et acc tagasi võetud, syydistati mind ja kui ip-d vaatasin, peale appeali tegemist, yhtis cuba omaga, seega feil noob rsk. Ja muidugi bank, mis oli 260m ringis, oli dropitud või transferitud.

 

Täiesti juhuslikult sattusin siia teemasse ja vaatan ,et sa toodad jälle mingit mõttetut sitta.

Kui sa ei suuda tõestada, siis ma bannin sind alusetu laimu eest.

 

Kui ma nii rämedalt üle lasin su, siis miks juba scammerite all minu teemat pole?

 

 

On topic:

KÕIK foorumi juhtkonnas olevad inimesed on andnud enda isikuandmed ja vajaliku informatsiooni, millega nad ilmselgelt lubavad, et kõik on ametlik ja asjalik.

Meil on juhtkonnas:

Ollu- Algusest peale siin olnud, ning mitte ühtegi jama pole olnud.

Kristjan- Foorumi omaniku noorem vend, kui ma ei eksi?

Tanel- Tehingute põhjal usaldusväärne, ning väga asjalik. Teinud temaga suuremaid tehinguid, ning mitte kunagi pole mitte midagi valesti läinud.

Soul- Soul on ausalt kõige suurem ärimees siin ilmselt. Päevast päeva teen temaga koos äri ja tuhandeid käib ilmselt läbi, ning mitte kunagi, MITTE KUNAGI, pole isegi väiksematki probleemi olnud. Usaldan teda nii palju, et ta teab mu kõikide kasutajate passworde ja bank pin´e, ning nagu teada on, siis mu kasutajad on väärt "natukene" ja pangad ületavad 3b piiri.

Ning siis olen mina, kes valiti aasta usaldusväärseimaks, aasta kasutajaks, aasta juhtkonna liikmeks... Ma olen ka admin, ning ilmselt inimesed kes jaksavad lugeda need teavad, et minupuhul ei saa raha eest ustavust või austust osta. Nii, et ma arvan, et ka mina olen päris usaldusväärne.

 

On veel juhtkonna liikmeid, kuid need on need nimed kellega ma pole äri teinud, nii, et ei oska midagi öelda nende kohta.

 

Protsess ise on ülimalt lihtne tegelikult.

Sa võtad ühega meist ühendust ja räägid, mis mure sul on. Annad notepadis kasutaja andmed ja juhtkonna liige teeb recovery. Kui ta saab sinu antud andmetega kasutaja passwordi muudetud, siis tähendab see seda, et see kasutaja on tõesti õigete andmetega müügis.

 

Mina isiklikult kontrollin harva, ning, kui ma seda teen, siis sümboolse tasu eest.

Ma ei soovi kontrollida kasutajaid just selle pärast, mis just juhtus cobalti omaga- keegi "laseb kontrollida" ja siis peale seda tuleb mõttetu jutuga, et keegi on kellegi üle lasknud ja minu süü on see, sest kasutaja oli minu käest läbi käinud. Nii, et ma tõesti kaalun enne, kui ma midagi kontrollin. Muidugi, kui on foorumist usaldusväärne inimene kellel pole varem jamasi olnud, siis on asi kergem. Cobalt lubas ka 25.- maksta, kuid siis, kui kasutaja kontrollitud oli, ütles, et ta ei kanna mulle seda raha... Samas, 25 krooni on täpselt nii suur summa, et see ei tee mind ei rikkamaks, ega vaesemaks, kuid näitab milline mõrapea cobalt on.

 

Kuid, kui kellelgi peaks olema soovi midagi teha, siis pöörduge ALATI juhtkonna poole, sest selleks nad mõeldud ongi.

 

Cobalt, sulle veel nii palju, et see "tehing" mis sa Silveriga(Soul) tegid läheb sulle kalliks maksma, sest sa lasid ta reaalselt üle. Nagu öeldakse, igal oinal on oma mihklipäev. Kui me su pildi saaksime, siis oleks natukene kergem sind ülesse leida, kuid vähemalt teame me kus sa elad ja su vanemate andmeid:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Täiesti juhuslikult sattusin siia teemasse ja vaatan ,et sa toodad jälle mingit mõttetut sitta.

Kui sa ei suuda tõestada, siis ma bannin sind alusetu laimu eest.

 

Kui ma nii rämedalt üle lasin su, siis miks juba scammerite all minu teemat pole?

 

 

On topic:

KÕIK foorumi juhtkonnas olevad inimesed on andnud enda isikuandmed ja vajaliku informatsiooni, millega nad ilmselgelt lubavad, et kõik on ametlik ja asjalik.

Meil on juhtkonnas:

Ollu- Algusest peale siin olnud, ning mitte ühtegi jama pole olnud.

Kristjan- Foorumi omaniku noorem vend, kui ma ei eksi?

Tanel- Tehingute põhjal usaldusväärne, ning väga asjalik. Teinud temaga suuremaid tehinguid, ning mitte kunagi pole mitte midagi valesti läinud.

Soul- Soul on ausalt kõige suurem ärimees siin ilmselt. Päevast päeva teen temaga koos äri ja tuhandeid käib ilmselt läbi, ning mitte kunagi, MITTE KUNAGI, pole isegi väiksematki probleemi olnud. Usaldan teda nii palju, et ta teab mu kõikide kasutajate passworde ja bank pin´e, ning nagu teada on, siis mu kasutajad on väärt "natukene" ja pangad ületavad 3b piiri.

Ning siis olen mina, kes valiti aasta usaldusväärseimaks, aasta kasutajaks, aasta juhtkonna liikmeks... Ma olen ka admin, ning ilmselt inimesed kes jaksavad lugeda need teavad, et minupuhul ei saa raha eest ustavust või austust osta. Nii, et ma arvan, et ka mina olen päris usaldusväärne.

 

On veel juhtkonna liikmeid, kuid need on need nimed kellega ma pole äri teinud, nii, et ei oska midagi öelda nende kohta.

 

Protsess ise on ülimalt lihtne tegelikult.

Sa võtad ühega meist ühendust ja räägid, mis mure sul on. Annad notepadis kasutaja andmed ja juhtkonna liige teeb recovery. Kui ta saab sinu antud andmetega kasutaja passwordi muudetud, siis tähendab see seda, et see kasutaja on tõesti õigete andmetega müügis.

 

Mina isiklikult kontrollin harva, ning, kui ma seda teen, siis sümboolse tasu eest.

Ma ei soovi kontrollida kasutajaid just selle pärast, mis just juhtus cobalti omaga- keegi "laseb kontrollida" ja siis peale seda tuleb mõttetu jutuga, et keegi on kellegi üle lasknud ja minu süü on see, sest kasutaja oli minu käest läbi käinud. Nii, et ma tõesti kaalun enne, kui ma midagi kontrollin. Muidugi, kui on foorumist usaldusväärne inimene kellel pole varem jamasi olnud, siis on asi kergem. Cobalt lubas ka 25.- maksta, kuid siis, kui kasutaja kontrollitud oli, ütles, et ta ei kanna mulle seda raha... Samas, 25 krooni on täpselt nii suur summa, et see ei tee mind ei rikkamaks, ega vaesemaks, kuid näitab milline mõrapea cobalt on.

 

Kuid, kui kellelgi peaks olema soovi midagi teha, siis pöörduge ALATI juhtkonna poole, sest selleks nad mõeldud ongi.

 

Cobalt, sulle veel nii palju, et see "tehing" mis sa Silveriga(Soul) tegid läheb sulle kalliks maksma, sest sa lasid ta reaalselt üle. Nagu öeldakse, igal oinal on oma mihklipäev. Kui me su pildi saaksime, siis oleks natukene kergem sind ülesse leida, kuid vähemalt teame me kus sa elad ja su vanemate andmeid:)

 

ta nimi on danel veere, elab türil vanemuise 3. tal on prillid.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP

Keegi ei palu ega sunni sind seda tegema. Kui sa tahad kiiremini kasutajast lahti saada, siis võid lasta, aga sa ei PEA!


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
miks ei ole? Seda kysin sinu käest, tegin teema, 2 mintsa hiljem teema läind, rääkisin modega, saatis perse, kuigi pilt oli olemas, sa kukk ajad debiilsust munn.

Ma logisin selle kasutajaga sisse, tapsin 2 abby demonit seni kuni ma sinuga rääkisin. Peale seda logisin välja, ning siis hakkas kogu see nali pihta. Ehk sa võtsid pildi sellest, kui ma just olin sisse loginud, ma tõesti ei tea. Kui ma oleks kedagi üle last ja droppinud 260m, siis ilmselt sa oleksid natukene rohkem kära teinud, mitte ei oleks nurgas ja pobiseks midagi mõttetut.

Sa oled täielik põlualune, see on fakt.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Author of the topic Postitas

Noh, kas keegi siit Pärnu maakonnas/linnas elab modedest/adminitest? siis ma võiks selle kontrolliasja ikkagi ära teha.. ja Superman, mu jutu mõte on see, et ma saadan sulle Notepadis acci andmed sa kontrollid üle, aga kes on nii loll, et need andmed siis ära kustutab? Sa lihtsalt hoiad neid alles ja kunagi tulevikus kui Vahvli foorumit enam pole või sina oled siit ammu läinud, siis hakkad nende kasutajatega jamama ja mitte üks hing ei tule ka enam sellepeale, et sina võiksid nii teha:p ja see on fakt..kunagi ei tea ju milline kukk adminiks saanud on, siin palju selliseid juhte olnud, kus mõni jahupea adminiks saanud on ja siis pärast hakkavad need jamad tulema

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
SUPERVIP
Noh, kas keegi siit Pärnu maakonnas/linnas elab modedest/adminitest? siis ma võiks selle kontrolliasja ikkagi ära teha.. ja Superman, mu jutu mõte on see, et ma saadan sulle Notepadis acci andmed sa kontrollid üle, aga kes on nii loll, et need andmed siis ära kustutab? Sa lihtsalt hoiad neid alles ja kunagi tulevikus kui Vahvli foorumit enam pole või sina oled siit ammu läinud, siis hakkad nende kasutajatega jamama ja mitte üks hing ei tule ka enam sellepeale, et sina võiksid nii teha:p ja see on fakt..kunagi ei tea ju milline kukk adminiks saanud on, siin palju selliseid juhte olnud, kus mõni jahupea adminiks saanud on ja siis pärast hakkavad need jamad tulema

 

Nimeta mõni?

 

Orcutit,Shadowcati,Souli ja Gabreili ma ei usalda aga teised enam vähem usaldusväärsed.:)


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
Nimeta mõni?

 

Orcutit,Shadowcati,Souli ja Gabreili ma ei usalda aga teised enam vähem usaldusväärsed.:)

 

Orcut pole enam mode, Shadowcat vist ei tegelegi selliste asjadega, gabrieli ma ei tea, sest pole äri teinud... Souli ei usalda? Kui üldse kedagi usaldada, siis Souli.

 

att,

KUi sa ei usu ja ei usalda, siis pole mõtet selle ümber taielda, sest sa nagunii ei muuda enda arvamust. Seljuhul müü enda kasutajat teises osas ja täpselt nii lihtne see ongi:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
  • 0
VIP
Noh, kas keegi siit Pärnu maakonnas/linnas elab modedest/adminitest? siis ma võiks selle kontrolliasja ikkagi ära teha.. ja Superman, mu jutu mõte on see, et ma saadan sulle Notepadis acci andmed sa kontrollid üle, aga kes on nii loll, et need andmed siis ära kustutab? Sa lihtsalt hoiad neid alles ja kunagi tulevikus kui Vahvli foorumit enam pole või sina oled siit ammu läinud, siis hakkad nende kasutajatega jamama ja mitte üks hing ei tule ka enam sellepeale, et sina võiksid nii teha:p ja see on fakt..kunagi ei tea ju milline kukk adminiks saanud on, siin palju selliseid juhte olnud, kus mõni jahupea adminiks saanud on ja siis pärast hakkavad need jamad tulema

 

Palun väga on ka teisi foorumeid kus oma tehinguid teha.

Ei pea vahvlit selleks valima.

Sinu otsus on kas sa usaldad või mitte.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.