Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Double EXP Weekend

Soovitatud postitused

VIP

Mul 14k chinse, kui selleks ajaks pole ranger müüdud, siis oleks suht tore need 10H vähemalt ära lasta. Saaks mingi ranged 90 peale :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Tra kui kahju vaadata, lihtsalt ma mäletan et ma mängisin samamoodi mingi mitu aastat tagasi. Nüüd kui aru saad et see nii mõttetu saast, siis kõrvalt vaadates hakkab imelik. Vennad räägivad "Panen 15m herbloreri peale" ja kõik mingi jumala erutunud sellepärast et saab rohkem punkte mingis mõttetus mängus. Eriti hull on see et see on veel nädala vahetus ja inimesed raiskavad niimodi aega :S, mängige oma mängu aga te saate ise ka kunagi aru et see on täiesti mõttetu asi ja te kõik olete sõltuvuses.


[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Tra kui kahju vaadata, lihtsalt ma mäletan et ma mängisin samamoodi mingi mitu aastat tagasi. Nüüd kui aru saad et see nii mõttetu saast, siis kõrvalt vaadates hakkab imelik. Vennad räägivad "Panen 15m herbloreri peale" ja kõik mingi jumala erutunud sellepärast et saab rohkem punkte mingis mõttetus mängus. Eriti hull on see et see on veel nädala vahetus ja inimesed raiskavad niimodi aega :S, mängige oma mängu aga te saate ise ka kunagi aru et see on täiesti mõttetu asi ja te kõik olete sõltuvuses.

 

yes maxt0r

eks igaüks räägib oma eest, mina küll nolada ei kavatse, mängin samapalju kui varem, lihtsalt xp on kiire


472a0e17baef46ae83e30d51dbac4844.0.gif

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Well 10h ma teen tõsist tööd ja ülejäänd aja teed niisama kuna see 1.1 xp on täiesti mõttetu.

Oletame saad asja pealt 100xp x 1.1 = 110xp

Niiet see 10xp küll eriti ei mõjuta.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tra kui kahju vaadata, lihtsalt ma mäletan et ma mängisin samamoodi mingi mitu aastat tagasi. Nüüd kui aru saad et see nii mõttetu saast, siis kõrvalt vaadates hakkab imelik. Vennad räägivad "Panen 15m herbloreri peale" ja kõik mingi jumala erutunud sellepärast et saab rohkem punkte mingis mõttetus mängus. Eriti hull on see et see on veel nädala vahetus ja inimesed raiskavad niimodi aega :S, mängige oma mängu aga te saate ise ka kunagi aru et see on täiesti mõttetu asi ja te kõik olete sõltuvuses.

 

eks igalühel omad huvid..


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma ei saa aru kuidas saab selline asi totaalselt seltskonnaelu mõjutada. Reedel pärast kooli mängid paar h, lähed välja, ärkad hommikul jubeda peavaluga üles ja mängid veel paar h. Vb siis laupäeval uuesti välja ja pühapäeval veel mängid ning saabki 10h kätte. Saab olla nolifer samal ajal :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

pigem teha yht skilli ja nii kaua m6ned farm asjad kasvavad , saab farmile xp'd ka suht .

 

et kaht asja teha nii kaua ,


untitled.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
need, kes herblore teha tahavad, laske käia...

Exp weekendil on herb 1 exp 40-50 gp, tavaliselt on 1 herb exp 30 gp..

Ise lasen runecrafti aravatavasti, kuna on mängu aeglaseim skill

 

ma bankisin 80 smithi ning 5m eest ranarre, kui ma oma 10m veel kätte saan siis osatan herbi veel, täna proovin arvatavasti.

pure esse ei saa g.e kätte, vähemalt üks rääkis nii, ise pole proovinud


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

arvatavasti deffi def-purel..ja mainil hmm...smith või pray. :D

 

kui cookingut teha...siis sharkidega mingi 560k xp/h?


viis-signa.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
prayd ei saa treenida bonus xp päeval gilded altariga. just lugesin

Aii... siis on küll jamasti. Lootsin altari peale :/ (1k d bone ostetud...)

Aga kas brawlinguid ei saa ka kasutada double xp ajal? ja mida d bonedega mõtekas teha oleks siis? niisama matta või lihtsalt alles jätta?

 

Üldiselt plaanis herblore teha. Päris palju materiali juba olemas ka. :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

bonesid hoia alles, saad teine kord gildedi peal teha.

Aga ei tea, kas teha Runecrafti, crafti, thiefi või fishingut.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

double exp tuleb ainult naturaal exp-le.

ehk nt kui treenid combatit.

siis praegu saab 1 hit = 4exp

aga double exp ajal 1 hit = 8exp

 

aga see ei kehti nt soulwarsis..

et 1 zeal annab nt 500exp

siis double exp ajal sa ei saa 1 zeali eest 1000exp..

 

 

minigamed ja rewardidele seda double exp-d ei lisata..

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.