Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

M : Staker \ Hind : 4m\ 30 days member

Soovitatud postitused

[MÜÜDUD!]

 

Runescape nimi: Mage Dungeon (30 päeva member)

UUS HIND ON 3M!!!

Levelite pilt:

statsgr0.jpg

Questide pilt:

magequestsdj0.jpg

Panga pilt:

bankqs2.jpg

No bank pin pilt/no recovers pilt:

recoxa8.jpg

Mingi lisa info kasutaja kohta:

Hind rune rahas: 3m!

Kontakt : [email:nukl6u1o]woozy_man@hotmail.com[/email:nukl6u1o]

 

Viimati kasutatud member pinid/krediitkaardi info jms : Annan

Viimati kasutatud passwordid : annan

Esimene password : annan

Recovery Questions: (soovitatav eemaldada) annan kõik!

Bank pin(kui on peal): ei ole peal! näed pildidlt ülevalt.

Kasutaja ajalugu: (algusest sinu oma?eelmised omanikud jms) Algusest peale minu!

Palju black marke on (pilt lisada): 0.00 No ise näed ju kui vaatad.

Kasutaja Loomise kuupäev: Ma ei mäleta, suht ammu juba vist. Niisama seisis tükk aega.

Postiindeks/email: Annan ostjale!

 

Endast : Olen 17 aastane poiss Võru maakonnast. Vajadusel võin anda teile rate kasutaja, näidata kooli koduleheküljelt, et käin 11-ndas klassis (tõestab siis, et olen 17) ja klassi nimekirja juures on ka 2 pilti, kus on mind näha! Samuti võin näidata ennast weebikaamerast, mis tõestab tugevalt, et tegemist on minuga !!!

Nii, et scammimist ei pea kartma!

 

Võime kasutada mm'i kuid ainult siis, kui teie kinni maksate.[/color]


MSN :[email:2ocodu8a]woozy_man@hotmail.com[/email:2ocodu8a]

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Irw soz for offtopic aga panin googlisse otsingusse tanel oru ja leidsin selle:D Re: Peenis*******Peenis

Postitaja: tanel oru (IP lukus)

Kuupäev: 22.12.05, 23:54

 

kle mul on pikkust 12 ja kõver rnagu kreeka e issaka kondoom on vist suur nagu labakinnas mu jaoks ja eesnahk yle kabja ei ulatu ... naerge aga see on jah tõsi kurat ise olen 16 ohe **** mis teil normaal****ilistel vinguda......LAWL:D Anyway soovitan osta tundub usaldusväärne:D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Irw soz for offtopic aga panin googlisse otsingusse tanel oru ja leidsin selle:D Re: Peenis*******Peenis

Postitaja: tanel oru (IP lukus)

Kuupäev: 22.12.05, 23:54

 

kle mul on pikkust 12 ja kõver rnagu kreeka e issaka kondoom on vist suur nagu labakinnas mu jaoks ja eesnahk yle kabja ei ulatu ... naerge aga see on jah tõsi kurat ise olen 16 ohe **** mis teil normaal****ilistel vinguda......LAWL:D Anyway soovitan osta tundub usaldusväärne:D

 

 

Ma tean jh seda. Ma ise ka vaatasin ükskord. Kuid nagu karta on, see polnud mina, kes selle kirjutas. See oli kindlasti mõni klassivend, kes oli purjus ja kes mulle täiega närvi käis. Nad on sellised p***d, et neil pole muud teha kui teisi halvustada.

 

Aga noh, vaevalt, et ma paneks oma nime sinna...

 

Nii, et too on feik asi! Mina pole toda teksti kirjutanud!!!!


MSN :[email:2ocodu8a]woozy_man@hotmail.com[/email:2ocodu8a]

[sIGPIC][/sIGPIC]

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.