Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
  • 0
Jälgi teemat sisse logides  

Lap-top

Küsimus

Et kui mu l2pakas kaua tootab siis hakkab k6vaketas krabisema vaikselt ja l6puks tuleb blue screen ette ja lylitan uuesti sisse arvuti k6ik tootab normilt :S t6mbasin k6vaketa temperatuuri m66diku siis temp ulatus max 48 C . et kas mul k6vaketas hakkab l2bi minema v6i v6ib milleski muus probla olla. .. (vabandust mul ple eestikeelseid t2hti.:)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

3 vastust sellele küsimusele

Soovitatud postitused

  • 0

Mis BSOD'is seisneb? SATA ketas? Kui sata siis võimalik, et perses sest sata läppari kettad nii sitad, et jube.

 

Läpaka raputamise kohta - sul endal sitasti ühenduses siis, sest läppar ei viska tasku raputuse peale, vähemalt minul mitte kuigi mul on suhteliselt sitt korpus. Kontrolli üle.

 

Krabisemine erm tundub jah, et putsis, SMART infot paluks ja saab kohe teada, kas visata lumme või garantiisse, mis ketas on muidu? Mõnedel on lifetime guarantee.


azddaz

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.