Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Moderaatori omavoli ning konkurentsi väljasuretamine

Soovitatud postitused

Teen lühidalt ja konkreetselt.

 

Moderaator "Soul" bannis täna mu tuttava, miks? Ehk oskab ise paremini seletada. Kuid kas tõesti vahvel.net is kehtivad reeglid kehtivad ka omavahel msnis või päriselus? Konkreetne juhtum: Tuttav mainis MSNis Soulile tema kasutajate recoverimise "hacki" ning väitis leebelt, et nii on väär ning tegu põhiliselt pettusega. Eriti kui valetatakse hiljem kasutajat müües, et ollakse esmane omanik. Soul sai pahaseks ning väänas kasutajale "nailonsokk" bani. Põhjuseks:

 

Sind on eemaldatud Vahvel.Net keskkonnast järgneva põhjuse pärast:

Sõimab vahvli moderaatoreid ja admineid ilma tõestuseta lobitöös!

 

Kuupäev millal aegub: Mitte kunagi

 

 

Põhimõtteliselt loen ma siit välja Souli vale teguviisi. Näiteks ma löön Souli naise üle, saan siis foorumist bani? Tough luck dude.

 

 

Nüüd jään lootma, et soul mind oma pühavihas olles samuti ei banni.

 

 

Loodan teie mõistvale suhtumisele ning soovitan pea-adminitel Souli moderaatori koha üle väike nõukogu pidada.

 

 

Keit

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Olen aidanud tüüpi korduvalt ja korduvalt igast muredega. Täna heast peast tuleb msni ja seletab, et vahvli adminid (adminid?!, ma olen moderaator) tegelevad hämaraga. Küsisin tõestust, siis vaidles vastu. Lasin valida, et kas postitab teema koos tõestusega või saab banni, sest tegemist tõsiste süüdistustega.

 

22.02.2010 17:31:15 Oskar Kes Winterjamile? (#)(ip) ѕιℓνєя, Erik Kuna ma põhimõtteliselt kahtlustasin osasid vahvli admineid scammimises.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Olen aidanud tüüpi korduvalt ja korduvalt igast muredega. Täna heast peast tuleb msni ja seletab, et vahvli adminid (adminid?!, ma olen moderaator) tegelevad hämaraga. Küsisin tõestust, siis vaidles vastu. Lasin valida, et kas postitab teema koos tõestusega või saab banni, sest tegemist tõsiste süüdistustega.

 

Lihtsam oleks Teil siiski oma süütust tõestada antud situatsiooni vaadates.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Lihtsam oleks Teil siiski oma süütust tõestada antud situatsiooni vaadates.

 

Mis süütust? Ma ei saa siiani aru, millest sa jahud. Mis kasutajad, IP, kes mis? Mingi lambi teema copyd mulle siia sythest, mille autorgi mina pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sain unbanned vohoo ! Aga ikkagist see ei ole normaalne käitumine admini poolest, kui ma ainult kahtlustasin, tema aga läks nii kettasse ja hakkas banaanidega loopima :D

 

Admin? Vahvlis hetkel kaks adminit, mina nende hulka ei kuulu.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Admin? Vahvlis hetkel kaks adminit, mina nende hulka ei kuulu.

 

See siia ei puutu kas ta ütles mode või admin. Saad isegi aru, et jutt oli Sinust. Praegu on ainult üks ümara jutu postid siin Sinu poolt. Tegid selle low lvl kasutaja kuidas? Regasid, rwt panid raha peale. For fun ka 300 päeva p2p ning müüd kahjumiga maha? Ebaloogiline. 1-2 aastat hiljem tulevad kasutajate andmed meelde? Kaheldav.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
See siia ei puutu kas ta ütles mode või admin. Saad isegi aru, et jutt oli Sinust. Praegu on ainult üks ümara jutu postid siin Sinu poolt. Tegid selle low lvl kasutaja kuidas? Regasid, rwt panid raha peale. For fun ka 300 päeva p2p ning müüd kahjumiga maha? Ebaloogiline. 1-2 aastat hiljem tulevad kasutajate andmed meelde? Kaheldav.

 

Ma juba ütlesin kõigile, et ma pole Palota ainuomanik ja et ma ostsin tolle kasutaja vahvlist. Kuidas ma kahjumiga müün? Tervelt 3000.- küsisin.

 

Ma ei saa aru, milles sa mind süüdistad? Mul on terved päevikud kasutajate kohta.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Njaa, tagantjärgi kõik targad kuid ma lugesin küll Sinu teemast välja, et oled ainuomanik ning kommenteerisin seda isegi läbi lillede.

 

Ma nägin eile kuldnokka, kahju et pilti ei teinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ma nägin eile kuldnokka, kahju et pilti ei teinud.

 

Kasutajad kasutajateks kuid see polnud ainus põhjus teema tegemiseks, või mis?

 

Siiski aeg-ajalt tuleb kahjuks isegi moderaatoritele meelde tuletada, et reeglid kehtivad ka neile. Muidu tuntakse end võitmatuna ja liigset enesekindlust kasvatades kasvab ka korruptsioon.

 

Image2.jpg

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kasutajad kasutajateks kuid see polnud ainus põhjus teema tegemiseks, või mis?

 

Ma pole siiani aru saanud, mis teema eesmärk on. Mind moderaatori kohalt eemaldada? Palun väga, kui sa arvad, et mu äri on moderaatoriks saamisega paremaks läinud, siis eksid. Vaata mu tehinguid, kuna viimased tehingud olid. Mitte paljud ei tee siin foorumis tasuta, ega ju? Seega mind ei huvitaks karvavõrdki, kui mind eemaldataks siit. Aga mille eest? Et müüsin enda kasutajaid? Ma pole siiani mitte üht ainsat tõestust ka näinud, et ma millegi vastu olen eksinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sain unbanned vohoo ! Aga ikkagist see ei ole normaalne käitumine admini poolest, kui ma ainult kahtlustasin, tema aga läks nii kettasse ja hakkas banaanidega loopima :D

Mis normaalne käitume, ma bannin su uuesti ära kui sult mingit tõestust ei tule, et nad milleski süüdi on. Blaazile panen ka alusetu süüdistuse eest banni, kuna sa üsna agaralt süüdistad siin. Olgu tõestused 24h jooksul olemas või bann tuleb.

 

Lihtsam oleks Teil siiski oma süütust tõestada antud situatsiooni vaadates.

Ja mismoodi ta peaks süütust tõestama? Teie 2 tulite süüdistama, teie panete ka oma tõestused, et Silver on süüdi. See alati vahvlis nii olnud, kui kedagi scammis mis iganes süüdistatakse tehakse teema koos tõestusega.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Mis normaalne käitume, ma bannin su uuesti ära kui sult mingit tõestust ei tule, et nad milleski süüdi on. Blaazile panen ka alusetu süüdistuse eest banni, kuna sa üsna agaralt süüdistad siin. Olgu tõestused 24h jooksul olemas või bann tuleb.

 

 

Ja mismoodi ta peaks süütust tõestama? Teie 2 tulite süüdistama, teie panete ka oma tõestused, et Silver on süüdi. See alati vahvlis nii olnud, kui kedagi scammis mis iganes süüdistatakse tehakse teema koos tõestusega.

 

 

Kallike, ära unusta seda, et Souli poolt pandud ban algselt oli siiski väär. Nüüd aetakse meid kahekesi banhammeri alla, et liikmeid edaspidi kontrolli all hoida. Eriliselt mõistev suhtumine vahvel.net meeskonna poolt küll. :) See kasutajate jama jäägu selleks, asjal on ka teine pool. See kasutajate värk oli rohkem seletus milles Nailonsokk teda MSNis süüdistas. Mind saatis siia pigem alusetu ja läbimõtlematu ban.

 

 

Teadavärk siiski, et adminid on üksteise eest väljas, mis iseenesest on väär.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kasutajad kasutajateks kuid see polnud ainus põhjus teema tegemiseks, või mis?

 

Siiski aeg-ajalt tuleb kahjuks isegi moderaatoritele meelde tuletada, et reeglid kehtivad ka neile. Muidu tuntakse end võitmatuna ja liigset enesekindlust kasvatades kasvab ka korruptsioon.

 

Image2.jpg

 

Korruptsioon? Mees ähvardas, et mu ''admini'' koht lendab. Ma olin nõus 100 vahele panema, sest ma pole admin ja midagi siin ei lenda. Mis teema eesmärk on? Sul tõestust on? Kõrvalised isikud võiks ka postitada ja oma arvamust lisadada.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kallike, ära unusta seda, et Souli poolt pandud ban algselt oli siiski väär. Nüüd aetakse meid kahekesi banhammeri alla, et liikmeid edaspidi kontrolli all hoida. Eriliselt mõistev suhtumine vahvel.net meeskonna poolt küll. :) See kasutajate jama jäägu selleks, asjal on ka teine pool. See kasutajate värk oli rohkem seletus milles Nailonsokk teda MSNis süüdistas. Mind saatis siia pigem alusetu ja läbimõtlematu ban.

 

 

Teadavärk siiski, et adminid on üksteise eest väljas, mis iseenesest on väär.

Mis üksteise eest väljas? Mida kuradit sa seletad siin. Ma ei poolda seda, et moderaatorid midagi valesti teevad. Ja tehke ükskord vahet kes on admin ja kes mode. Pealegi ka msnis on selline süüdistus päris tõsine, eriti kui ta segas msnis foorumit asjasse, süüdistades mode kohast ilmajäämisega ja mai tia millega. Minu arust pole Soul midagi valesti teinud. Kuna su sõber kargas tühja ja mingeid tõestusi ei toonud ja süüdistas täiesti alusetult, segades foorumit asjasse, siis minu arust oli ban täiesti asjakohane.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Tõestust, et bannisid? On küll!

Image.jpg

 

Peaks olema aru küll saada, et Nailonsokk oli banned. Ning Te eemaldasite selle. Mis ongi ju teema TUUM. Nimelt admini OMAVOLI. Kuidas kehtivad vahvel.net suhtlemise reeglid MSNIS, just nimelt suhtlemise kuna siililegi selge, et petmine on vale (loe scammimine).

Soul, kui ma Teie tüdruksõbra löön üle, kas panete siis vahvel.net foorumist bani mulle? SEE ONGI TUUM, kuidas te aru ei saa. Kasutajate müümise teema oli lahtiseletamiseks millest MSNis vaidlus tuli!

 

 

Postitan pärast pilditeemasse kuidas ma nn Souli tüdruksõbraga kõrvuti olen ongi põhjus bannimiseks? Praegu paistab küll nii. Ja senimaani minuteada alusetu süüdistus ei = ban vaid teema kustutamine. Süsteemis: no pic no proof.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kallike, ära unusta seda, et Souli poolt pandud ban algselt oli siiski väär. Nüüd aetakse meid kahekesi banhammeri alla, et liikmeid edaspidi kontrolli all hoida. Eriliselt mõistev suhtumine vahvel.net meeskonna poolt küll. :) See kasutajate jama jäägu selleks, asjal on ka teine pool. See kasutajate värk oli rohkem seletus milles Nailonsokk teda MSNis süüdistas. Mind saatis siia pigem alusetu ja läbimõtlematu ban.

 

 

Teadavärk siiski, et adminid on üksteise eest väljas, mis iseenesest on väär.

 

Bann ei olnud alusetu. Süüdistamine aga oli. Ma pakkusin talle variandi, et ta räägib asjast või postitab vahvlisse. Tema vastas aga selle peale ''Mis seal enam rääkida.'' Andsin talle võimaluse asjast rääkida või vastasel juhul bann. Teadagi, mis ta valis. Kui mul midagi varjata oleks, siis miks oleks ma pidanud talle seda ütlema?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Kallike, ära unusta seda, et Souli poolt pandud ban algselt oli siiski väär. Nüüd aetakse meid kahekesi banhammeri alla, et liikmeid edaspidi kontrolli all hoida. Eriliselt mõistev suhtumine vahvel.net meeskonna poolt küll. :) See kasutajate jama jäägu selleks, asjal on ka teine pool. See kasutajate värk oli rohkem seletus milles Nailonsokk teda MSNis süüdistas. Mind saatis siia pigem alusetu ja läbimõtlematu ban.

 

 

Teadavärk siiski, et adminid on üksteise eest väljas, mis iseenesest on väär.

 

Kallis Blaaaz,

 

Sooviksin sulle meede tuletada, et keegi ei sunni sul seda foorumit külastada. Niiet kui sulle meie juhtkond ei meeldi siis on palju teisi vabaaja foorumeid, kus sa võid endale kasutaja teha ja seal siis laineid lüüa.

Niiet kui midagi ei meeldi siis:

get-lost!!.gif


Karm, aga õiglane.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Saad aru kui sa Souli eide üle lööd, pole see kuidagi vahvliga seotud, aga kui ming jorss tuleb sind msnis süüdistama ja vahvli mode kohaga ähvardama on see ilmselgelt vahvliga seotud, seega vahet ei ole kas ta süüdistab siin pmis, teeb teema või süüdistab msnis. Kuna ta süüdistab sellega, et Soul tegeleb vahvlis mingi petmisega jne.

S, just nimelt suhtlemise kuna siililegi selge, et petmine on vale (loe scammimine).

Ja kurat tooge ükskord nüüd tõestusi, et mingi scammimine, petmine on toimunud, mitte ärge süüdistage ja sõimake inimest alusetult petiseks.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Tõestust, et bannisid? On küll!

Image.jpg

 

Peaks olema aru küll saada, et Nailonsokk oli banned. Ning Te eemaldasite selle. Mis ongi ju teema TUUM. Nimelt admini OMAVOLI. Kuidas kehtivad vahvel.net suhtlemise reeglid MSNIS, just nimelt suhtlemise kuna siililegi selge, et petmine on vale (loe scammimine).

Soul, kui ma Teie tüdruksõbra löön üle, kas panete siis vahvel.net foorumist bani mulle? SEE ONGI TUUM, kuidas te aru ei saa. Kasutajate müümise teema oli lahtiseletamiseks millest MSNis vaidlus tuli!

 

 

Postitan pärast pilditeemasse kuidas ma nn Souli tüdruksõbraga kõrvuti olen ongi põhjus bannimiseks? Praegu paistab küll nii. Ja senimaani minuteada alusetu süüdistus ei = ban vaid teema kustutamine. Süsteemis: no pic no proof.

 

See on tõestus, et ma unbannisin tema. Mis tüdruksõbrast sa siin räägid? Räägi, milles sa mind süüdistad. Naeruväärne teema :D

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sellest admini koha ilmajäämisest pole mind informeeritud ning see ming siiski ei huvita ka. Mõte on ikka sama, kuidas bannida kedagi vahvel.netist kui ei meeldi jutt mis msnis ajab. Soul pidi millegi tõttu päris rõngas olema sellise ähvarduse peale. Kui süüdistus siiski ban suhtes oli alusetu, miks Soul ta unbannis? Ning nõuate, et teised ka siin teemas ütleks midagi. Keegi ei julge, kuna banhammer lihtne tulema. Ja kes jääb siin võitjaks, mitte keegi.

 

 

Põhimõtteliselt Soul. Kui 2 inimest ei saa omavahel MSNis läbi, ei ole see normaalne tuua see üle siia foorumisse ning teda siin karistada selle eest. Ei meeldi midagi, anna vastu kalavaad mitte ära kasuta oma powerit seal, kus see siiski alusetu oli.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.