Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Moderaatori omavoli ning konkurentsi väljasuretamine

Soovitatud postitused

SUPERVIP
Sellest admini koha ilmajäämisest pole mind informeeritud ning see ming siiski ei huvita ka. Mõte on ikka sama, kuidas bannida kedagi vahvel.netist kui ei meeldi jutt mis msnis ajab. Soul pidi millegi tõttu päris rõngas olema sellise ähvarduse peale. Kui süüdistus siiski ban suhtes oli alusetu, miks Soul ta unbannis? Ning nõuate, et teised ka siin teemas ütleks midagi. Keegi ei julge, kuna banhammer lihtne tulema. Ja kes jääb siin võitjaks, mitte keegi.

 

 

Põhimõtteliselt Soul. Kui 2 inimest ei saa omavahel MSNis läbi, ei ole see normaalne tuua see üle siia foorumisse ning teda siin karistada selle eest. Ei meeldi midagi, anna vastu kalavaad mitte ära kasuta oma powerit seal, kus see siiski alusetu oli.

 

Tee üks kord adminil ja moderaatoril vahet...

Mõtle, kui sind tuleb mingi vend süüdistama, et sa petad foorumis kus sa moderaator oled. Mis sa ise teeksid?

 

Ja muide, keegi ei postita siia peale juhtkonna, sest sa tegid lihtsalt nii mõttetu teema ja teed ennast lolliks.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellest admini koha ilmajäämisest pole mind informeeritud ning see ming siiski ei huvita ka. Mõte on ikka sama, kuidas bannida kedagi vahvel.netist kui ei meeldi jutt mis msnis ajab. Soul pidi millegi tõttu päris rõngas olema sellise ähvarduse peale. Kui süüdistus siiski ban suhtes oli alusetu, miks Soul ta unbannis? Ning nõuate, et teised ka siin teemas ütleks midagi. Keegi ei julge, kuna banhammer lihtne tulema. Ja kes jääb siin võitjaks, mitte keegi.

 

 

Põhimõtteliselt Soul. Kui 2 inimest ei saa omavahel MSNis läbi, ei ole see normaalne tuua see üle siia foorumisse ning teda siin karistada selle eest. Ei meeldi midagi, anna vastu kalavaad mitte ära kasuta oma powerit seal, kus see siiski alusetu oli.

Kas sul on lugemisega probleeme või millest sa aru ei saa? Ma olen neli korda juba seletanud, et kuna ta süüdistas moderaatorit ilma tõestuseta ja täiesti alusetult vahvel.net keskkonnas petmise eest ja veel mode kohast ilma jäämisega, siis oli ilmselgelt see bann õigustatud. Talle anti valida, kas postitab vahvlisse koos tõestusega teema või saab täiesti alusetu süüdistuse eest banni. Ilmselt unbannis silver ta sellepärast, et ehk tuleb veel mingit tõestust. Ilmselgelt oli ta sellise ähvarduse peale närvis. Eriti kui tullakse täiesti alusetult süüdistama? Saad aru nüüd? Kuna see süüdistus oli msnis tugevalt seotud vahvel.net keskkonnaga, siis mind ei huvita kas sinu arust oli see põhjendatud või mitte, minu arust on. Oleks ta niisama teda sõimanud, oleks silver eksinud, aga kuna su sõber ähvardas teda mode kohas tilma jäämisega ja vahvlis petmise eest, siis oli see bann õigustatud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Sellest admini koha ilmajäämisest pole mind informeeritud ning see ming siiski ei huvita ka. Mõte on ikka sama, kuidas bannida kedagi vahvel.netist kui ei meeldi jutt mis msnis ajab. Soul pidi millegi tõttu päris rõngas olema sellise ähvarduse peale. Kui süüdistus siiski ban suhtes oli alusetu, miks Soul ta unbannis? Ning nõuate, et teised ka siin teemas ütleks midagi. Keegi ei julge, kuna banhammer lihtne tulema. Ja kes jääb siin võitjaks, mitte keegi.

 

 

Põhimõtteliselt Soul. Kui 2 inimest ei saa omavahel MSNis läbi, ei ole see normaalne tuua see üle siia foorumisse ning teda siin karistada selle eest. Ei meeldi midagi, anna vastu kalavaad mitte ära kasuta oma powerit seal, kus see siiski alusetu oli.

 

Ma ei banninud teda alusetult. Ma andsin talle valida, kas ta postitab tõestused vahvlisse või naudib elu väljas pool vahvlit. Ilmselgelt ei võtnud ta vedu.

 

Juba öeldi sulle, et sul on 24 tundi tõestuse postitamiseks. Ma ei vasta sulle, kui sul midagi reaalset postitada siia pole.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kallis BlaaaZ, ma soovitan sul nüüd oma sõbra Oskari msn lahti võtta ja las ta seletab sulle kõik põhjalikult ära. Mul on tunne, et sa ei tea (vabandust väljenduse pärast) mitte sittagi ja lahmid niisama tühja siin. Viin end kõigepealt asjadega kurssi viia ja ürita kokku lugeda mis ma sulle kirjutasin eelmises postis ja katsu sellest aru saada. Ja ära enne siia postita kui sa oled aru saanud mis pasa sisse sa end mässinud oled selle tühja lahmimisega.

 

Btw sul on 22 tundi aega veel tõestust postitada.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ahjaa ja kui mingit tõestust ei tule, siis palun tagasiside foorumisse avalikku vabandust mõlema poolt. Muidu tuleb bann 22h pärast.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Teate, mis mina arvan? Tahate ausalt teada?

 

Ma arvan, et täiesti mõttetu on tulla MSNi mingit sousti ajama selle kohta kuidas ja miks keegi bani sai. Ma arvan, et me oleme mode/admin´i kohtadel just selle pärast, et taltsutada päevast päeva klaviatuuri kauboisi. Võibolla tundub see "ebaõiglane" ning natukene ülekohtune, kuid minul isiklikult pole mingi vaev bannida kedagi. Muidugi võiks hoiatusega piirududa, kuid milleks? Miks ma peaksin isiklikult hoiatama hakkama, kui ma arvan, et mõttetu sousti ajamise eest kõlbaks ban ka?

Nüüd, kui te ütlete, et "me kasutame enda positsiooni ära" või, et "see pole eetiline" siis ma täiesti nõustun Teiega, ning miks ma peakski vastu vaidlema?

Kuid nüüd võtke hetk ja mõelge, et kas teie võite oma "positsiooni" ära kasutada, ning eba eetiliselt käituda? Kui te vastate "muidugi võime, me oleme tavakasutajad ju, mis meil sellest warnist" siis fair enuff, ma käitun täpselt sama moodi- miks mitte?

Kui Teie(Teie all pean ma silmas suurt hulka kasutajaid, kes lihtsalt ratsutavad enda klaviatuuri igavusest) võite trollida ringi süüdimatult, siis, miks ei või võtta mina vastu otsust, mis on Teie vastu täpselt sama lapsik?

 

Kui te arvate, et me peame olema siin lapsehoidjad teile, ning kannatama seda, et teile lastekodudes toitu ei jätku, siis te eksite rängalt. Kui te ootate eeskujulikku käitumist, siis selleks on meil eraldi kasutajad. Minuteada pole mul embleemi, mis ütleks, et ma olen eeskujulik, nii, et mul pole mitte millestki ilma ka jääda.

Jällegi, te võite hakata trollima, et see pole modele viisakas käitumine ja, et ma ei sobi oma positsioonile, kuid siis palun mõelge, kuidas te ise siin trollite.

 

Ma ei näe mitte ühtegi pettust juhatuse poolt, mitte kunagi, mitte kuskil. Tulles alusetult süüdistama kedagi milleski ilma, et teil oleks isegi mingigi tõestusmaterial on väga lapsik, ning juba selle eest väärite te mõlemad bani.

Kui copimine välismaa foorumist, sythe, on piisav tõestus, et kedagi "troonilt kukutada" siis ma ei tea kuhu me sattunud oleme.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

BlaaaZ , siia teema teha oli väga mõttetu :D , need pedekad keeravad sulle nii kuidas tuju on :D Just nimelt, nii kuidas tuju on ;)

 

 

Tahavad veel mingit avaliku vabandust :D , hahaha , päris hea huumorisoon vähemalt .

 

 

 

 

NB! Ma hakkan vabandust kirjutama selle postituse eest juba , ärge banaani pange :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Ahjaa ja kui mingit tõestust ei tule, siis palun tagasiside foorumisse avalikku vabandust mõlema poolt. Muidu tuleb bann 22h pärast.

 

Vabandust? Põhimõtteliselt võisin rutakalt teema teha, kuid siiski Soulil on siin ka oma süü, mida tema ei tunnista kui ta bannis Nailonsoki alusetult. Ta süüdistas teda msnis, mitte vahvli siseselt, saad aru? Msnis rääkis, uuris/küsis mida ta korraldab. Saan aru, kui ta oleks teinud teema vahvlisse ala Soul Scammer, siis küll. Kuid tegemist oli MSN sisese vestlusega ning vahvel.net ei olnud see süüdistus kajastatud. Kuni tuli ban ning ma tulin aru pärima mis teema on ning tõin väidetava viisi mida Soul kasutab. Kahju, et banni saan, oma klientidele ütleks niipalju siis, et kui ma bani saan, teie kasutajatega tegelen ikka edasi, kes ostsid, nende kasutajaid ma ei näpi ning kes müüsid, nende kasutajad on ikkagi müügis ning oma raha saavad nad ikkagi kätte. Ainuke kellelt ma peaks vabandust paluma on võibolla Soul, kuid see käiks ka isiklikult MSNis mitte siin. Kuna teistele seda ma kohe kindlasti ei võlgne. Samas Soul võlgneb selle ka Nailonsokile. Kui tahate bannida siis palun. Milleks oodata 22tundi. Olen rääkinud.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Ma veel mõtlesin, et las jääb see teema ja igaüks astub kord elus ämbrisse, mõni sügavamale kui teised. Sina astusid täna väga sügavale ja sellegi poolest rääkisin juhtkonnaga, et pääsed hoiatusega ilma vabandust palumata. Ikka veel räägid mind taga? Mis puutub msn vestlusse, siis miks postitasid kolm pilti minu ja Oskari vahelisest vestlusest, kui siin räägid, et msn vestlused oli nii muu seas. Seega nüüd järele mõeldes usun, et saad väljas pool vahvlit targemaks ja pole sul vaja siia ''nõmedasse'' keskkonda tungida.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Vabandust? Põhimõtteliselt võisin rutakalt teema teha, kuid siiski Soulil on siin ka oma süü, mida tema ei tunnista kui ta bannis Nailonsoki alusetult. Ta süüdistas teda msnis, mitte vahvli siseselt, saad aru? Msnis rääkis, uuris/küsis mida ta korraldab. Saan aru, kui ta oleks teinud teema vahvlisse ala Soul Scammer, siis küll. Kuid tegemist oli MSN sisese vestlusega ning vahvel.net ei olnud see süüdistus kajastatud. Kuni tuli ban ning ma tulin aru pärima mis teema on ning tõin väidetava viisi mida Soul kasutab. Kahju, et banni saan, oma klientidele ütleks niipalju siis, et kui ma bani saan, teie kasutajatega tegelen ikka edasi, kes ostsid, nende kasutajaid ma ei näpi ning kes müüsid, nende kasutajad on ikkagi müügis ning oma raha saavad nad ikkagi kätte. Ainuke kellelt ma peaks vabandust paluma on võibolla Soul, kuid see käiks ka isiklikult MSNis mitte siin. Kuna teistele seda ma kohe kindlasti ei võlgne. Samas Soul võlgneb selle ka Nailonsokile. Kui tahate bannida siis palun. Milleks oodata 22tundi. Olen rääkinud.

 

Vabsee põhimõtetega mees oled.

Ma ei saa su jutust enam midagi aru.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kurat küll kas sa tõesti ei oska lugeda? Ma olen juba sada korda öelnud, et ta kaasas msni vestlusesse vahvli? süüdistas teda sellest, et ta SCAMMIB VAHVLIS? Ähvardas teda selles, et TA JÄÄB VAHVLIS MODE KOHAST ILMA. Millised kuradi sõnad sulle arusaamatuks jäävad? Soul ei võlgne Nailon sokile mitte sittagi. Sina ja Nailon sokk võlgnete Soulile aluseti ähvarduse eest vabanduse. Soul pole mitte midagi valesti teinud. Teie süüdistasite teda täiesti alusetult, ikka pole mitte mingeid tõestusi siia tulnud. Nailonsokk veel. Tema oskas oma suu õigel ajal kinni panna kui aru sai, et on vea teinud, sina plärtsud edasi ja täiesti tühja.

 

Pmst vabandus või tõestus tuleb või võin kohe banni ära panna. Ma ei kannata alusestud kriitikat ja veel vähem alusetut süüdistust. Sina oled siin 2 lehte täiesti alusetut paska ajanud.


"Kabjad löövad meile musta pori näkku, aga tee ei lõpe otsa sõit ei saa."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Tõesti targem annab järele.....

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
omg:S miks on vaja teema teha??

arutaks seda msnnis??

 

Nagu näha sai seda msnis arutatud ja nüüd tehti teema.

 

Tõesti targem annab järele.....

 

Asjakohatu postitus, järgmise sellise eest hoiatus.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.