Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

In Zine Päevik. Minu poolt siis acc müüdud ja total jäi vaid 2119 :)

Soovitatud postitused

VIP

Kaua RSi mänginud oled üldse ?

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Pole midagi erilist, aga ikkagi ;)

07dets19212828bt4.png


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Woot, Grädzzz, Middle is going 99 stre, i feel it.:D

10/10


"Dream as if you'll live forever, live as if you'll die today."

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Jah, su nimi peaks olema Ebanormaalne, sest sa mölised liiga palju. ole lihtsalt vait naab ja tee parem kasutaja. 10p saad:001_rolleyes:

 

Sul on mingit Faking ütlemist või? Kui mulle acc ei meeldi hindan ka madalama hindega , ega kõik pole sinusugused pugejad.

Ja otsi mulle mu post välja kus ma mölisen palju=?

 

Kõik hindavad 10/10.. kuigi kui ma tuleks siia acciga millel max total saaks ka hindeks 10/10? Ma saaks aru kui ta oleks teinud arrowitega range 99.. aga jah 50M kulutada chincide peale pole mingi näitaja. Anyways ostetud Milid.

Seega Minu hinne on ka madalam, ja see on ka õiglane. sellise töö eest.

 

Jumala pinda käib see , et mingi kõik nagu WOW selle acci kohta ja arvavad et ta nolifeb täiega nagu. Pls chinchompadega on 50 tunni töö range 99. mis kuradi treenimine see on. Omal ajal sai arrowitega tehtud range 90t juba üle 100 tunni. Eriti ei kõiguta mingi newschoolerite arvamus, kes ei tea mitte muhvigi rsist.

 

Nojah Modele ju tulebki pugeda.

 

( btw. mul oligi parem acc , ja olin siin foorumis ka Mod. niiet. ära tule hüppama )

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Sul on mingit Faking ütlemist või? Kui mulle acc ei meeldi hindan ka madalama hindega , ega kõik pole sinusugused pugejad.

Ja otsi mulle mu post välja kus ma mölisen palju=?

 

Kõik hindavad 10/10.. kuigi kui ma tuleks siia acciga millel max total saaks ka hindeks 10/10? Ma saaks aru kui ta oleks teinud arrowitega range 99.. aga jah 50M kulutada chincide peale pole mingi näitaja. Anyways ostetud Milid.

Seega Minu hinne on ka madalam, ja see on ka õiglane. sellise töö eest.

 

Nojah Modele ju tulebki pugeda.

 

( btw. mul oligi parem acc , ja olin siin foorumis ka Mod. niiet. ära tule hüppama )

Mingi nomatter või brine oled wäää? Igatahes nõustun sinuga:thumbup:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Sul on mingit Faking ütlemist või? Kui mulle acc ei meeldi hindan ka madalama hindega , ega kõik pole sinusugused pugejad.

Ja otsi mulle mu post välja kus ma mölisen palju=?

 

Kõik hindavad 10/10.. kuigi kui ma tuleks siia acciga millel max total saaks ka hindeks 10/10? Ma saaks aru kui ta oleks teinud arrowitega range 99.. aga jah 50M kulutada chincide peale pole mingi näitaja. Anyways ostetud Milid.

Seega Minu hinne on ka madalam, ja see on ka õiglane. sellise töö eest.

 

Jumala pinda käib see , et mingi kõik nagu WOW selle acci kohta ja arvavad et ta nolifeb täiega nagu. Pls chinchompadega on 50 tunni töö range 99. mis kuradi treenimine see on. Omal ajal sai arrowitega tehtud range 90t juba üle 100 tunni. Eriti ei kõiguta mingi newschoolerite arvamus, kes ei tea mitte muhvigi rsist.

 

Nojah Modele ju tulebki pugeda.

 

( btw. mul oligi parem acc , ja olin siin foorumis ka Mod. niiet. ära tule hüppama )

 

Üks asi on maxed total, teine asi on PURE ise.

Iga vend ei saa bountyst whippe, hinnatakse eelkõige päevikut kui sa pole aru saanud .

Päevikus ~100 lk ja accounti areng alates level 3st.

Minu arust väärib vähemalt 9/10 or not ?

Tee parem päevik kõva vend ;)


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Üks asi on maxed total, teine asi on PURE ise.

Iga vend ei saa bountyst whippe, hinnatakse eelkõige päevikut kui sa pole aru saanud .

Päevikus ~100 lk ja accounti areng alates level 3st.

Minu arust väärib vähemalt 9/10 or not ?

Tee parem päevik kõva vend ;)

 

Kahjuks pole sul õigus. Ei noh sulle vist meeldib kui kakskümmend kolmeteistaastast sind kommivad : GO GO MIDDLE YOU ARE SO COOL.

 

Pure ise? Defi ju tehtud`? Näita mõni korralik pk ette ja stake võit? Millid ju puha ostetud.

Sorry aga mina hindan Accounti. Meeldib või mitte minu jaoks on account väärt 5/10.

 

Ja teiseks mida see 100lk ütleb? Enamus samade inimeste poolt tehtud postitused, kes sul sõbrad või niisama pugejad. Ega ma ka ei paneks sõbrale halba hinnet.

 

Sul pole mõtet uut posti jälle teha minu jaoks, ma anyways kohe login foorumist välja ja nii pea enam ei külasta. Bye.

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Mõtlesin veidi "Normaalse" jutu peale ning saad 8/10p

 

keskmisest veidi parem eesti main =)

 

muide middle sa ei vastanud mu küsimusele

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas
Mõtlesin veidi "Normaalse" jutu peale ning saad 8/10p

 

keskmisest veidi parem eesti main =)

 

muide middle sa ei vastanud mu küsimusele

 

Def 70 pole main minu jaoks vähemalt .

Pure ikka ;)

Range pure ja mage segu või nii:D

 

Vastus su küsimusele : Rsi olen mänginud pausidega hmm, 6 aastat vähemalt, vahepeal mingid aastased pausid sees jne :D

RSC oli siis veel igastahes ka, aga ma ei saanud siis tutorialist edasi ja sinna see jäi.

Vb rohkem kui 6 aastat.

 

07dets20162634kr1.png


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP
Author of the topic Postitas

Eile oli str 56, täna sain 66 siis =) Btw Ärimees, päevik ongi minu tegemistest jne. Igav ju kui panen kord kuus mingi pildi lol. MÕtetu vend oled =)

07dets20180943bq1.png


RSN: Sir Tanel

Clan chat: Da Chunky

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Külaline
This topic is now closed to further replies.
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.