Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Minu väike Pk Vid :)

Soovitatud postitused

Suht igav oli täna, kergelt haige kah ja siis otsustasin pk vidi teha :P ja kuna juba pikkemat aega tahtsin sony vegast katsetada siis jhm... tulemus tuli selline

 

3h+ editimist ja selline tulemus ... :D paneb imestama, mis ma küll see aeg tegin jh? nüüd vähemalt algteadmised olemas sony vegas pro 9.0 kohta :)

 

aga muidu keegi targem võiks öelda, et kui ma zoomin sisse siis ma ei saa seda suurendatavat kohta liigutada vasakule, ega paremale. ainult üles ja alla...:(

//Edit :P täna avastasin, et zoomimisel saad valida kas zoomitavat kohta saab liigutada mööda x või y telge :) või siis mööda mõlemat :)

 

//Edit :) sain valmis täna oma teise pk videoga:

sai natuke tuunitud kah :) minu arust natuke parem võrreldes esimesega, või mis teie arvate? :P

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

päris hea tglt, muidu esimest korda tegid pk vidi ?


untitled.JPG

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

keegi võiks p2p pk vid teha, mitte aint f2p..


(09:10:41) <+P________H> tra loxid ajast maas

(09:10:43) <+P________H> see on anekdoot

(09:10:45) <@tauri666> o

(09:10:49) <@tauri666> tänapäeval emal munnid?

Untitled_3.png

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

voot sain valmis ka teise pk video :)

lisan lingi ka esimesse posti.

Ja need, kes väidavad, et f2p pk on homo või mis iganes siis njh see on lihtsalt teie ARVAMUS ju... ma olen viimased 4 a. f2p pkinud ja see meeldib mulle tunduvalt rohkem, kui p2p :)

 

Aga pmst nüüd on võimalik võrrelda, kas olen arenenud sony vegase kasutamisega või siis mitte :) kõigi komentaarid ja kriitika on tere tulnud :D isegi kui ütlele veel paar korda, et p2p pk parem kui f2p :)

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.