Mine sisusse
Otsi siit
  • Rohkem valikuid...
Otsi tulemusi mis sisaldab...
Otsi tulemusi...
Jälgi teemat sisse logides  

Nice Shot |Agility 99, Farm 99, Rc 99|

Kas teha summoning 99?  

105 liiget on hääletanud

  1. 1. Kas teha summoning 99?



Soovitatud postitused

Author of the topic Postitas

Tere jälle, postitan üle pika aja. Miks pole mänginug? Pole aega leidnud, elu tahab ka elamist :P

Ega ma tulevikuski ei viitsi nii pingsalt mängida nagu sai kunagi mängitud, võtan lihtsalt mõnusalt.

Kuid siiski hetkel soov 99rc poole tasapisi minna.

Tänase ja eilse päeva saavutused, eile sai läbi telemise mage 93 ja täna 91 runecrafting

magic93vahvel.png

Teist korda elus siis runecrafting 91 sooritatud, nüüd edasi 99 poole, mida pole suutnud kordaki veel sooritada:)

vahvel91.png


dextersignaturebytinoar.png

 

Best show ever made, DEXTER:y:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

Kena :)

Tulevane minesmith :D


Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Sai tehtud summ 4-59, paar hp levelit, farming hetke seisuga 150k 98'st puudu, loodan selle nädala lõpp tolle 99 saada

 

aga põhi pilt 92 runecraftist, 50% hahahah:D

j8gl13.png


dextersignaturebytinoar.png

 

Best show ever made, DEXTER:y:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
nüüd hakkkab raha tulema nuub.

8p

 

91 pealt tuli juba normaalselt kunagi, hetkel hinnad nii fucked, et erilist kasumit küll ei saa


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas

Kasum on 600-700k tunnis, minu jaoks on see suht hea..nii ,et ma ei tea millest sa räägid, Brooklyn.

91-99 rc teenib 180M

Farming 99 tuleb see nädala lõpp või järgmise algul, rc 93'me see nädal oodata kunagi

farming98vahvel.png


dextersignaturebytinoar.png

 

Best show ever made, DEXTER:y:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP
Kasum on 600-700k tunnis, minu jaoks on see suht hea..nii ,et ma ei tea millest sa räägid, Brooklyn.

91-99 rc teenib 180M

Farming 99 tuleb see nädala lõpp või järgmise algul, rc 93'me see nädal oodata kunagi

farming98vahvel.png

 

nojah täitsa võimalik, tegin ise viimati umb 1 kuu tagasi, ja siis sain vaevu ~400k/h gp.


"I'm not saying I'm gonna change the world , but I guarantee that I will spark the brain that will change the world." Tupac Amaru Shakur 1971-1996

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
SUPERVIP

Suht bot vend oled(väljend kui selline). Vahvlis oled korralik ja näitad oma n.ö normaalset juttu aga chatis oli sul põhiteema "Sperma ja võmbad". Labane oled lihtsalt. Ilus hunter kid. 1p.


sadwa.jpg

 

"Success is the best revenge"

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
Author of the topic Postitas
Suht bot vend oled(väljend kui selline). Vahvlis oled korralik ja näitad oma n.ö normaalset juttu aga chatis oli sul põhiteema "Sperma ja võmbad". Labane oled lihtsalt. Ilus hunter kid. 1p.

 

Sa kandid hetkel, ma käitun ainult sinusuguste botidega halvasti, kes enda jõle isaks peavad. Need ,kes minuga sõbrad on, teavad kui tore ma nendega olen. Ja anna andeks ,et ma AINULT dungis ja hunterist sinust halvem olen, seda ka paari saja tuhandega, hahah


dextersignaturebytinoar.png

 

Best show ever made, DEXTER:y:

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites
VIP

kena total, gogo!

Jaga seda postitust


Postituse link
Share on other sites

Kommentaari lisamiseks loo konto või logi sisse

Kommenteerimiseks peate olema liige

Loo konto

Liituge meie kommuuni uue kontoga. See on lihtne!

Loo uus konto

Logi sisse

On juba konto? Logi sisse siit.

Logi sisse nüüd
Jälgi teemat sisse logides  

×
×
  • Loo uus...

Oluline informatsioon

Selle veebisaidi paremaks muutmiseks oleme teie seadmesse paigutanud küpsised . Võite kohandada oma küpsiste seadeid , vastasel juhul eeldame, et te olete küpsiste kasutamisega nõus kui jätkate veebisaidil sirvimist.. Palun lugege läbi Kasutustingimused ja Privaatsuspoliitika.